kecawa
13.06.08, 17:28
Jetem ciągłe pod wrażeniem postawy profesora Zybertowicza podczas programu u
M. Olejnik.Kunszt , rozwaga precyzja i nade wszystko logika wypowiedzi
doprowadził do tego ,iż ujrzeliśmy po drugiej stronie małą dziewczynkę , która
popiskując usiłuje podjąć dialog z profesorem. Momentami wręcz szkoda mi było
mi Pani Moniki....
kecaw kaczysta z miłym kwa kwa