Dodaj do ulubionych

Zybertowicz a Olejnik

13.06.08, 17:28
Jetem ciągłe pod wrażeniem postawy profesora Zybertowicza podczas programu u
M. Olejnik.Kunszt , rozwaga precyzja i nade wszystko logika wypowiedzi
doprowadził do tego ,iż ujrzeliśmy po drugiej stronie małą dziewczynkę , która
popiskując usiłuje podjąć dialog z profesorem. Momentami wręcz szkoda mi było
mi Pani Moniki....

kecaw kaczysta z miłym kwa kwa
Obserwuj wątek
    • pers-ltd Re: Zybertowicz a Olejnik 13.06.08, 17:30
      No,to patrząc na to samo co Ty,odniosło biegunowo inne wrażenie.
      Pozdrawiam serdecznie wróg PO i PiS
      • pers-ltd Re: Zybertowicz a Olejnik 13.06.08, 17:32
        Miało być- odniosłem...sorry.
    • elwer-pancerfaust44 Re: Zybertowicz a Olejnik 13.06.08, 17:33
      Asiorka polskiego dziennikarstwa pokazała swą miernotę umysłową i kulturową.Kto
      ją tak wypromował?
      • binradek Re: Znowu ta Olejnik... 13.06.08, 17:52
        Olejniek nigdy nie była obiektywną dziennikarką. Służy określonym grupom
        interesu. Tak więc jak ją widzę, zmieniam kanał.
    • zelazny.karzel.wasyl W tej wypowiedzi Zybertowicza kunszt rozwaga i 13.06.08, 19:20
      precyzja takze drzemią:

      "Wolnokonkurencyjny kapitalizm powoduje, iż w skali masowej
      występuje zjawisko doprowadzenia wyzysku do niebezpiecznego poziomu.
      Niebezpiecznego zarówno dla burżuazji, jak dla robotników, choć w
      nierównym stopniu. Wyzysk sięga szczytu, poziom życia robotników -
      dna. Czym jest to spowodowane? Głupotą czy chciwością burżuazji?"

      „O obiektywnej funkcji społecznej ruchu robotniczego i ideologii
      marksistowskiej w XIX wieku” („Acta Uniwersitatis Nicolai
      Copernici”, nr 143, 1983 r).

      Jakie precyzyjne. Ile w tym kunsztu - żaden WUMLowiec by się nie
      powstydził.
      I przyznam się - w tej dziedzinie nie będę usiłował podjąć dialogu z
      profesorem, za mały żuczek jestem na takiego Mistrza Dialektyki ML

      :-)
    • rzewuski1 Re: Zybertowicz a Olejnik 13.06.08, 19:23
      przeciez i Olejnik jak Zybertowicz prezentuja ten sam poziom

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka