Dodaj do ulubionych

Rydzyk agentem Putina

30.06.08, 02:18
Oto przyczynek do tej tezy, ze to Niemcy, nie Rosja, ktora Polske
okupowala od 1939 az do 1989 jest najwiekszym wrogiem. Ciekawe
przewijanie historii sowieckiej u tadzia malwersanta:
www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20080630&id=my81.txt
Półmetek kadencji prezydenta Lecha Kaczyńskiego
Środkowoeuropejska federacja wobec Moskwy i Berlina








Dr Mieczysław Ryba

---------------------------------------------------------------------
-----------

Koncepcja polityki zagranicznej prezydenta Lecha Kaczyńskiego swe
historyczne zakotwiczenie ma niewątpliwie w przedwojennych
koncepcjach piłsudczykowskich. Wielokrotnie tego typu odniesienia
deklarował prezydent, a jeszcze bardziej szef Prawa i
Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Wizja piłsudczykowska ma kilka
zasadniczych dogmatów, z których najważniejszy wydaje się dogmat o
wszechobecnym zagrożeniu rosyjskim oraz o potrzebie jego
zniwelowania.

Obserwuj wątek
    • polobolo2 Re: Rydzyk chce Polakow sklocic z USA tez 30.06.08, 02:36
    • elwer-pancerfaust44 Re: Rydzyk agentem Putina 30.06.08, 03:23
      Poloków gupota biere się stąd że zawsze szukają przyjaciół daleko a wrogów
      blisko!Howgh!
      • polobolo2 Niemcy daleko? Rosjanie przyjaciolmi? 30.06.08, 05:00
        do 89 mieliscie przyjazn i dobrobyt. Niemcy tez nie maja co robic,
        tylko was atakowac? Maja banki, zaklady, po co maja tracic kase i
        ludzi atakujac was? zebrakow nie trzeba atakowac. wystarczy ich
        zatrudniac, by zyski byly.
        Ale Putin chce was dla siebei. wylacznie. I RYDZYK mu pomaga w
        tym. Tarcza mu przeszkadza, nnazisie antysemickiemu?
        • elwer-pancerfaust44 Re: Niemcy daleko? Rosjanie przyjaciolmi? 30.06.08, 05:26
          Po kiego chu...mi nawijosz o niemieckim zagrożeniu,dwie cery i dwa niemieckie
          zięcie napadną na Polska?Jeżeli tak,to wnuki i wnuczki przyjadą z Dortmundu i
          Aahen bronić swego Nussknackera w jego Heimacie.Przestuń!
          • hrabia.mileyski Czy w tym Jackowie znajdzie się jakiś nie-dureń? 30.06.08, 06:27
            Mam tylko nadzieję, że nie masz polskiego obywatelstwa.
            Byłoby to dla Polski hańbiące.
    • gross1600 dzieki "oskarżeniom" plugawych ż..ów populartność 30.06.08, 06:21
      Rydzyka . Plujcie plugawcy - może nawet tacy jak wy sie co nieco przejma tymi
      "oskarżeniami" ... .
      • elwer-pancerfaust44 Re: dzieki "oskarżeniom" plugawych ż..ów populart 30.06.08, 06:39
        Mea culpa,odezwałem sie do,choć nie powinienem,cóz ,próbuję czynić pokojowe
        kroki.Ale to bez sensu,niestety.Do niektórych Semitów odezwanie pokojowe daje
        pokojowy odzew,ale u tej(tego)Semitki(ty) nie!Szkoda czasu i atłasu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka