pies_na_czarnych
22.10.08, 13:19
Okrucieństwo ludzkie zdaje się nie mieć granic. 37-letnia mieszkanka
Tomaszowa Mazowieckiego (Łódzkie) zamiast oddać niechciane
szczeniaki do schroniska spaliła je w piecu. Teraz odpowie za
okrucieństwo.
Jak ustaliła policja, w niedzielę kobieta wrzuciła trzy szczeniaki
do paleniska pieca w swoim domu. Za szczeniętami do pieca wskoczyła
ich matka; poparzoną wyciągnęła znajoma podejrzanej. Pies zdechł
następnego dnia - prawdopodobnie w wyniku poparzeń.
Właścicielka zakopała martwą sukę w przydomowym ogródku.
Powiadomieni o tym przez anonimową osobę policjanci odkopali psa.
37-latka usłyszała zarzuty dotyczące uśmiercenia zwierząt ze
szczególnym okrucieństwem. Grozi jej za to do 2 lat pozbawienia
wolności.