Dodaj do ulubionych

Pokolenie JPII :((((

22.10.08, 13:19
Okrucieństwo ludzkie zdaje się nie mieć granic. 37-letnia mieszkanka
Tomaszowa Mazowieckiego (Łódzkie) zamiast oddać niechciane
szczeniaki do schroniska spaliła je w piecu. Teraz odpowie za
okrucieństwo.
Jak ustaliła policja, w niedzielę kobieta wrzuciła trzy szczeniaki
do paleniska pieca w swoim domu. Za szczeniętami do pieca wskoczyła
ich matka; poparzoną wyciągnęła znajoma podejrzanej. Pies zdechł
następnego dnia - prawdopodobnie w wyniku poparzeń.

Właścicielka zakopała martwą sukę w przydomowym ogródku.
Powiadomieni o tym przez anonimową osobę policjanci odkopali psa.

37-latka usłyszała zarzuty dotyczące uśmiercenia zwierząt ze
szczególnym okrucieństwem. Grozi jej za to do 2 lat pozbawienia
wolności.
Obserwuj wątek
    • masuma Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 13:22
      Jezu...po co ja to przeczytałem?....
      • scoutek Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 13:24
        bosze....
        • swantevit Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 13:49
          Gdyby suka sie nie spalila, utopilaby sie w szambie "wartosci"
    • prawieemeryt Święta nacja 22.10.08, 14:06
      Szczeniaki żywcem do paleniska, żydów do stodoły zamknąć i podpalić,
      niechciane bachory do beczek po kapuscie albo do śmietnika - a
      później iść do kościółka i śpiewać jak się to straśnie kocha Pana
      Jezusa i Panienkę przenajświętszom tyż zresztą żydów. Majom łojca
      swientego to i same som świente. Ale powiedz im, że są tacy sami jak
      inni - flaki ci zywcem wyprują.
    • kubala11 Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:12
      Przeczytałem o okrucieństwie tej baby, zawrzałem, bo lubię zwierzęta, po czym
      przeczytałem jeszcze raz i ....
      nie znalazłem zadnej wzmianki o wyznaniu owego babsztyla. Na jakiej podstawie
      sugerujesz, ze to katoliczka a nie dajmy na to satanistka lub kuzynka Aśki
      Senyszyn, bądź siostrzenica posła Czumy?
      Aha, i nie pisz, ze procentowo najwiecej u nas katolików to ona też byc nią
      musi, bo to juz oklepane.:)
      • oszolompl Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:17
        Mam 98% szans na trafienie.

        To trochę tak, jakbym mówił o śniegu na Alasce ostatniej zimy, a Ty byś
        PiSdolił, że to oklepane, a w ogóle w lutym przez dwa dni było tam +3 stopnie.
        • kubala11 Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:23
          oszolompl napisała:

          > Mam 98% szans na trafienie.
          >

          Fakt, ale pewnym byc nie możesz, tak samo jak piesek. Dlatego pytam skąd taka
          pewność w jego poscie.:) Może ja zna? MOże to jego była konkubina, albo
          sąsiadka, bo w tekście nie pisze o wyznaniu.:))
          • pies_na_czarnych Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:28
            kubala11 napisał:

            > oszolompl napisała:
            >
            > > Mam 98% szans na trafienie.
            > >
            >
            > Fakt, ale pewnym byc nie możesz, tak samo jak piesek. Dlatego
            pytam skąd taka
            > pewność w jego poscie.:) Może ja zna? MOże to jego była konkubina,
            albo
            > sąsiadka, bo w tekście nie pisze o wyznaniu.:))


            Gdzie masz matolku slowo "katoliczka" w moim poscie?
            • kubala11 Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:33
              pies_na_czarnych napisała:


              > Gdzie masz matolku

              Dlaczego mnie obrażasz pieseczku? Co ja ci złego zrobiłem czworonozku?
              Oczywiście według ciebie "pokolenie JPII" utozsamiane jest z dziurą ozonową albo
              kościołem baptystów.:)
              Oczywiście emeryt odnosi sie tutaj do
              marsjan...forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=86265402&a=86267811
              :)))
              • pies_na_czarnych Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:37
                kubala11 napisał:

                > pies_na_czarnych napisała:
                >
                >
                > > Gdzie masz matolku
                >
                > Dlaczego mnie obrażasz pieseczku? Co ja ci złego zrobiłem
                czworonozku?


                Oko za oko? Przejdz lepiej do tematu. Podobal ci sie post numer 1?
                • kubala11 Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:41
                  pies_na_czarnych napisała:

                  > kubala11 napisał:
                  >
                  > > pies_na_czarnych napisała:
                  > >
                  > >
                  > > > Gdzie masz matolku
                  > >
                  > > Dlaczego mnie obrażasz pieseczku? Co ja ci złego zrobiłem
                  > czworonozku?
                  >
                  >
                  > Oko za oko? Przejdz lepiej do tematu. Podobal ci sie post numer 1?
                  >
                  >
                  >

                  Czy to moja wina, ze SAM nazwałeś sie PSEM? Do siebie pretensje, nie do mnie.
                  Co do postu nr1 wypowiedziałem sie tutaj
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=86265402&a=86268116
                  • pies_na_czarnych Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:47
                    kubala11 napisał:

                    > >
                    >
                    > Czy to moja wina, ze SAM nazwałeś sie PSEM? Do siebie pretensje,
                    nie do mnie.
                    > Co do postu nr1 wypowiedziałem sie tutaj

                    Nie potrafisz czytac i nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.
                    Nazwalem sie pies_na_czarnych. Napisz 100 razy moze zapamietasz.
                    Co do twojej odpowiedzi na 1. :(( Kurs czytania ze zrozumieniem
                    polecam.
                    • kubala11 Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:51
                      pies_na_czarnych napisała:

                      > kubala11 napisał:
                      >
                      > > >
                      > >
                      > > Czy to moja wina, ze SAM nazwałeś sie PSEM? Do siebie pretensje,
                      > nie do mnie.
                      > > Co do postu nr1 wypowiedziałem sie tutaj
                      >
                      > Nie potrafisz czytac i nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.
                      > Nazwalem sie pies_na_czarnych. Napisz 100 razy moze zapamietasz.
                      > Co do twojej odpowiedzi na 1. :(( Kurs czytania ze zrozumieniem
                      > polecam.


                      Co to za róznica czy na czrnych, czy czerwonych, zielonych, niebieskich czy
                      innych. Pies pozostaje psem i skoro sam sie nim nazwales to o co pretensje?
                      Jesteś psem z własnego wyboru i tyle...:)))
                      • pies_na_czarnych Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:57
                        kubala11 napisał:

                        > Jesteś psem z własnego wyboru i tyle...:)))

                        Ja mialem wybor. Twoje matolstwo jest dziedziczne i nic na to nie
                        poradzisz. :((
                        • kubala11 Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 15:00
                          pies_na_czarnych napisała:


                          >
                          > Twoje matolstwo

                          Znowu mnie obrażasz. Dlaczego sierściuszku?:))
        • ewa8a Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:26
          oszolompl napisała:

          > Mam 98% szans na trafienie.

          Przebijam na 99,9 %.
          A teraz do Psa - uprzedzaj, że będzie o krzywdzie zwierząt, bo nie
          mogę dojść do siebie, po tym co zrobiła ta bestia w ludzkiej skórze.
          • pies_na_czarnych Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:29
            ewa8a napisała:

            > oszolompl napisała:
            >
            > > Mam 98% szans na trafienie.
            >
            > Przebijam na 99,9 %.
            > A teraz do Psa - uprzedzaj, że będzie o krzywdzie zwierząt, bo nie
            > mogę dojść do siebie, po tym co zrobiła ta bestia w ludzkiej
            skórze.
            >

            :((
            nastepnym razem zaznacze, ze to dla ludzi o mocnych nerwach.
      • taziuta Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:17
        kubala11 napisał:

        > ... Aha, i nie pisz, ze procentowo najwiecej u nas katolików to
        > ona też byc nią musi, bo to juz oklepane.:)

        Stawiam na katolików, wszak to właśnie ich idol JPII był przeciwny
        stosowaniu prezerwatyw, które mogłyby miliony ludzi na świecie
        uchronić przed śmiercią z powodu zarażenia AIDS...
        O ludzi nie dbają, a o zwierzęta mieliby dbać?!
      • prawieemeryt Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:34
        nikt nic nie sugeruje - to katabastan na czele z głąpem sugerują, że
        99 % polaków to katolicy. Musiałby by być straszny pech, żeby była z
        tego 1 % buddystów na ten przykład.
        • ponte_aronte buddysta nigdy nie zrobiłby czegos takiego 22.10.08, 14:40
          Budda pielgrzymował tylko w porze suchej, żeby przypadkiem nie rozdeptać jakiegoś żyjątka
          • prawieemeryt toć wiem 22.10.08, 14:42
            ale katole buddystów uważają za pogan i pomiot szatana.
    • boblebowsky Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:15
      Ale co to ma do JPII ?
      • pies_na_czarnych Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:23
        boblebowsky napisał:

        > Ale co to ma do JPII ?


        Pokolenia JPII, jezeli juz.
        Nie identyfikujesz sie z tym pokoleniem?
        pl.wikipedia.org/wiki/Pokolenie_JP2
        • boblebowsky Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:30
          Mam wrażenie że to określenie dotyczy określonej grupy osób skupionych
          i będących pod wpływem nauk JPII, a nie pokolenia w sensie demograficznym. I w
          związku z tym nie za bardzo widzę jego związek
          z tym okrutnym zajściem.
          • pies_na_czarnych Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:35
            boblebowsky napisał:

            > Mam wrażenie że to określenie dotyczy określonej grupy osób
            skupionych
            > i będących pod wpływem nauk JPII,


            Mowisz o grupie, moze lepiej powiedz grupce.
            Dzieci w smietnikach, lub zakatowane przez rodzicow rowniez nic nie
            maja wspolnego z ta grupka bedaca pod wplywem nauk JPII?
            • xenocide Dlaczego pogardzam takimi "ludzmi" jak pies_na_cz 22.10.08, 14:38
              Dlatego ze sa obrzydliwymi manipulantami.
              Tragedia szczeniat nie ma zadnego przelozenia na JP II.
              Dziwie sie innym ktorzy wpisali sie w tym watku a tego nie zauwazyli.
              • pies_na_czarnych Re: Dlaczego pogardzam takimi "ludzmi" jak pies_ 22.10.08, 14:40
                xenocide napisał:

                > Dlatego ze sa obrzydliwymi manipulantami.
                > Tragedia szczeniat nie ma zadnego przelozenia na JP II.
                > Dziwie sie innym ktorzy wpisali sie w tym watku a tego nie
                zauwazyli.
                >
                >

                Naucz sie czytac ze zrzumieniem! Pozniej mozesz wrocic na Forum.
            • boblebowsky Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:45
              Nie mówimy teraz o skali zjawiska tylko tym co wspólnego z nim
              ma ten okrutny czyn?????

              > Dzieci w smietnikach, lub zakatowane przez rodzicow rowniez nic nie
              > maja wspolnego z ta grupka bedaca pod wplywem nauk JPII?

              Wiec co mają wspólnego???

              Wyobraź sobie, że wierzący nie jestem, ale nie przeszkadza mi to
              aby darzyć szacunkiem wszystkich ludzi i wiary jaką noszą w sercu, bez względu
              na to jaka by ona nie była. A ty widzę z odnosisz się do
              nich z politowaniem jak nie pogardą i to nie jest fajne.
              • pies_na_czarnych Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:50
                >
                > Wiec co mają wspólnego???
                >


                Nie widzisz w tym wszystkim hipokryzji. Nauki JP. Religia w szkole.
                Codzienne msze i spowiedzi....
                Polska jest krajem katolickim, a takie sceny rozgrywaja sie
                codziennie. :((
                • boblebowsky Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:59
                  No widzisz, dochodzimy do sedna. Osobiście jestem pierwszym przeciwnikiem
                  religii w szkole i mam podobne zdanie na temat KK i jego hipokryzji w Polsce,
                  ale oddzielam to od osobistej wiary każdego
                  człowieka i mimo iż mam swoje zdanie na ten temat nigdy nie ośmieliłbym się z
                  niej drwić.
                  >
                  Polska jest krajem katolickim, a takie sceny rozgrywaja sie
                  > codziennie. :((

                  Jest krajem katolickim, w jakimś sensie tak jak to opisałeś, ale
                  to i tak nie uprawnia cię do takich stwierdzeń.
                  Trochę więcej pokory polecam nabrać do tych spraw, bo pycha nie
                  jest tylko grzechem w sensie nauk kościoła.
                  • pies_na_czarnych Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 16:28
                    > Jest krajem katolickim, w jakimś sensie tak jak to opisałeś, ale
                    > to i tak nie uprawnia cię do takich stwierdzeń.


                    Jestem pewien, ze JPII swoje nauki dedykowal do wszystkich.
                    Katolikow i nie katolikow. Bylo by mu napewno bardzo przyjemnie
                    gdyby jego nauke przyjeli wszyscy.
                    Moze zauwazyles, ze te okropnosci, o ktorych pisalem wyzej
                    dokonywane sa najczesciej przez trzydziestolatkow.

                    > człowieka i mimo iż mam swoje zdanie na ten temat nigdy nie
                    ośmieliłbym się z
                    > niej drwić.

                    Ty moze nie, ale oni robia to na codzien. Bedac dzieckiem nie raz
                    bylem opluty tylko dlatego, ze nie chodzilem do kosciola.

                    > Trochę więcej pokory polecam nabrać do tych spraw, bo pycha nie
                    > jest tylko grzechem w sensie nauk kościoła.

                    :)) Mam lzy w oczach ;)
                    • swantevit Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 18:23
                      Cierpienie jest podstawowym zadaniem i stanem katolaka.
                      Nawet katolicki pies musi cierpiec, niech wie gdzie zyje(i zdechnie)
                    • boblebowsky Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 18:54
                      > Moze zauwazyles, ze te okropnosci, o ktorych pisalem wyzej
                      > dokonywane sa najczesciej przez trzydziestolatkow.

                      Nie zauważyłem, może jakieś źródło?

                      > > Trochę więcej pokory polecam nabrać do tych spraw, bo pycha nie
                      > > jest tylko grzechem w sensie nauk kościoła.
                      >
                      > :)) Mam lzy w oczach ;)

                      Cóż, pozostaje mi tylko współczuć.
                      • pies_na_czarnych Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 19:01
                        boblebowsky napisał:

                        > > Moze zauwazyles, ze te okropnosci, o ktorych pisalem wyzej
                        > > dokonywane sa najczesciej przez trzydziestolatkow.
                        >
                        > Nie zauważyłem, może jakieś źródło?
                        >
                        > > > Trochę więcej pokory polecam nabrać do tych spraw, bo pycha nie
                        > > > jest tylko grzechem w sensie nauk kościoła.
                        > >
                        > > :)) Mam lzy w oczach ;)
                        >
                        > Cóż, pozostaje mi tylko współczuć.
                        >

                        Wspolczuc? Ksiezulku wspolczuj ofiarom.
                        • boblebowsky Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 19:47
                          Wspolczuc? Ksiezulku wspolczuj ofiarom.

                          No przecież właśnie napisałem, ze współczuję.
                          Pozostawiając już twój stosunek do wiary i wierzących, może byś napisał skąd
                          masz takie dane statystyczne mówiące o okropnościach dokonywanych najczęściej
                          przez trzydziestolatków, bo mi to lipą pachnie???????????
                          • pies_na_czarnych Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 21:32
                            > masz takie dane statystyczne mówiące o okropnościach dokonywanych
                            najczęściej
                            > przez trzydziestolatków, bo mi to lipą pachnie???????????

                            Nie czytasz codziennych gazet? Jezeli nie to Google twoim
                            przyjacielem. :((
                            Przykro mi, ze taki inteligentny czlowiek jak ty ma jakiekolwiek
                            watpliwosci w tej kwestji. :((
                            Ksiezulku wstydz sie!!
                            • boblebowsky Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 22:37

                              > Nie czytasz codziennych gazet? Jezeli nie to Google twoim
                              > przyjacielem. :((
                              > Przykro mi, ze taki inteligentny czlowiek jak ty ma jakiekolwiek
                              > watpliwosci w tej kwestji. :((
                              > Ksiezulku wstydz sie!!

                              Szkoda, że nie potrafisz mnie przekonać, ba nawet nie próbujesz
                              pisząc mi tu cały czas o swoich odczuciach, a nie o faktach.
                              Aby udowodnić tą wątpliwą tezę przydała by się statystyka, najlepiej policyjna.
          • prawieemeryt nie udawaj debila 22.10.08, 14:39
            bo nim nie jesteś. Nikt tu nie sugerował, że JPII ma jakikolwiek
            związek z tym zajściem. Zajście - co za obrzydliwy eufemizm - to był
            hitlerowski eksces.
    • jrjrjr Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:45
      W Polsce niewierzący to w ogromnej większości ludzie z wyższym
      wykształceniem, mieszkający w dużych miastach, niezależni finansowo.
      Tacy nie muszą się bać opinii proboszczów, mogą żyć bez ślubu
      kościelnego, nie chrzcić dzieci.
      Pozostali boją się wyklęcia z ambony, jeżeli nawet nie wierzą, to i
      tak chodzą do kościoła i dają na tacę, przyjmują księdza po kolędzie
      i kopercie.
      Stąd uprawnione przypuszczenie, że wredna baba z Tomaszowa nie
      zalicza się do grupy niewierzących.
      • xenocide Re: Pokolenie JPII :(((( 22.10.08, 14:46
        jrjrjr napisał:

        > W Polsce niewierzący to w ogromnej większości ludzie z wyższym
        > wykształceniem, mieszkający w dużych miastach, niezależni finansowo.
        > Tacy nie muszą się bać opinii proboszczów, mogą żyć bez ślubu
        > kościelnego, nie chrzcić dzieci.
        > Pozostali boją się wyklęcia z ambony, jeżeli nawet nie wierzą, to i
        > tak chodzą do kościoła i dają na tacę, przyjmują księdza po kolędzie
        > i kopercie.
        > Stąd uprawnione przypuszczenie, że wredna baba z Tomaszowa nie
        > zalicza się do grupy niewierzących.

        Prosze podac dane na jakich opierasz swoj osad. Jesli to tylko twoje "
        odkrywcze" przemyslenia to mozesz je sobie wiesz co ..
        • jrjrjr Re: Pokolenie JPII :(((( 23.10.08, 06:44
          xenocide napisał:

          > to mozesz je sobie wiesz co ..

          Głębia i logika argumentacji xenocide poraża...
    • woda.woda Co ma do tego JP II? 22.10.08, 14:47
      Bo nie widzę związku.
      • taziuta Re: Co ma do tego JP II? 22.10.08, 15:27
        woda.woda napisała:

        > Bo nie widzę związku.

        Pies widzi, tutaj:

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=86265402&a=86268717
    • dr.krisk Niestety. 22.10.08, 15:55
      Nie widzę związku z JPII, ani tych co mienią sie jego pokoleniem.
      Choć jak sądzę, owa kanalia nagabnięta na okoliczność wiary raczej
      deklarowałaby swoje przywiązanie do wiary łojców naszych :(

      Na wsiach niekatolików jak na lekarstwo, do kościoła cala wies
      chodzi, ale nakarmić biednego burka, odwiązać z łańcucha (trzeba by
      wtedy podwórko ogrodzić.... tyli roboty...), budę mu przysposobić
      zacną - na to jakoś panie czasu ni ma, bo to szwagier przyszedł,
      flaszke przyniósł....

      Polski obyczaj powszechny chwały nam nie przynosi.
      • karbat Re: Niestety. 22.10.08, 21:14
        kto przeczytal tzw Pismo Swiete ,wie , jaki stosunek do zwierzat
        moga miec katolicy na podstawie tej lektury .
        Wie ,czego mozna sie po katolikach w tym temacie spodziewac .
        Skad to zaskoczenie ?.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka