tensamjest 13.11.08, 11:02 jakaś epidemia panuje na UMK ludzie się przyznają , jest samokrytyka / wyjątek Wolszczan/ jak nic widzę tu pazurki ludzi PIS z Zybertowiczem na czele Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
prawieemeryt czy to ten 13.11.08, 11:17 prof. pismenda-zybertowicz? Nie jestem zdziwiony. Nic a nic. Odpowiedz Link Zgłoś
tensamjest Re: czy to ten 13.11.08, 11:18 sam on - wystarczy popatrzeć na takiego i już wiesz wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt a gdy się 13.11.08, 11:21 popatrzy i na dodatek posłucha nie można się bez pomocy psychologa uwolnić od sennych koszmarów. Odpowiedz Link Zgłoś