Dodaj do ulubionych

Krąg elit....

22.11.08, 15:19
.... zbliżonych do lewacko-agenturalnych.... się oczyszcza.

wiadomosci.onet.pl/1867532,11,item.html
Obserwuj wątek
    • 1normalnyczlowiek Krąg elit ... się krystalizuje 22.11.08, 23:22
      scorpioletta napisał: Krąg elit ... zbliżonych do lewacko-agenturalnych....
      się oczyszcza.

      --->Krystalicznie czyści ... nareszcie Razem ... patrzą w przyszłość
      "Adam Michnik, Tadeusz Mazowiecki, Tadeusz Pieronek czy Józef Życiński. ... ks.
      Michał Czajkowski, Lesław Maleszka, Halina Bortnowska, ks. Andrzej Luter"."
      • karbat Re: Krąg elit ... się krystalizuje 22.11.08, 23:47
        ciekawa osobowosc z tego ksiedza ,nie powiem .

        Stanowczo oskarza kosciol katolicki w Polsce za opieszale
        obchodzenie sie z kapusiami -agentami w jego szeregach .

        Wklada licznach biskupow ,ksiezy katolickich - agentow ,kapusiow
        do jednego worka z Michnikami , Mazowieckimi , Zycinskimi,
        Pieronkami,Maleszkami do jednego worka .

        Kosciol katolicki skreca mu kark ,upadla go .
    • antyprawak Re: Krąg elit.... 23.11.08, 00:21
      Pewnie, Bonieckiego trzeba teraz dopisać do krótkiej listy, bo miał
      honor bronić Życińskiego przed kalumniami ze strony takich jak
      Cenckiewicz.
      Agentury należy szukać u źródła - w Naszym Dzienniku, w mediach
      Rydzyka i tam gdzie najmniej się tego można spodziewać.
    • wikul Krąg jelit.... 23.11.08, 00:35
      ...na forum Kraj sie powiększa.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka