3promile 01.01.09, 12:55 Tylko poważne oferty od zdecydowanie skacowanych! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
m.c.hrabia Re: Mam wielki gar rosołku consomme 01.01.09, 12:58 za późno może jutro skorzystam Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Re: Mam wielki gar rosołku consomme 01.01.09, 13:29 a nie wystarczy 'Alka - Prim'?:) Odpowiedz Link Zgłoś
mmikki Re: Rosołek... 01.01.09, 15:42 narobiłeś mi apetytu na klarowny bulion z prawdziwej kury twój rosół? Odpowiedz Link Zgłoś