Dodaj do ulubionych

Mam wielki gar rosołku consomme

01.01.09, 12:55
Tylko poważne oferty od zdecydowanie skacowanych!
Obserwuj wątek
    • m.c.hrabia Re: Mam wielki gar rosołku consomme 01.01.09, 12:58
      za późno
      może jutro skorzystam
    • allspice Re: Mam wielki gar rosołku consomme 01.01.09, 13:29
      a nie wystarczy 'Alka - Prim'?:)
    • pisuarro Rosołek... 01.01.09, 15:39
      ...z promilami ? ;)
      • mmikki Re: Rosołek... 01.01.09, 15:42
        narobiłeś mi apetytu na klarowny bulion

        z prawdziwej kury twój rosół?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka