Dodaj do ulubionych

Dla wszystkich...

02.07.02, 20:14
... i nie tylko wybranych, zebranych czy zorganizowanych. POniewaz Jane mowi,
ze te ogloszenia wygladaja jak dla wtajemniczonych, to ja tylko skromnie
napisze, ze jak ktos chcialby sobie dla zabawy na rowerze pojezdzic i akurat
ma 7 lipca czas, to sie moze pod Zygmuntem stawic, zabrac picie, jedzenie i
rower i pojechac np w puszcze, albo gdzie sie akurat wymysli, bo plan
wycieczki ustalany jest w toku.
To tyle. dziekuje za uwage.

PS Jane, czy tak moze byc, czy moze jeszcze jakos to inaczej zredagowac???
Obserwuj wątek
    • jane_blond_007 Re: Dla wszystkich... 02.07.02, 21:30
      Pewnie, że tak może być:) Mam tylko nadzieję, że ludzie się zgłoszą:))
      No i że ja znajdę czas - postaram się coś wykombinować.
      Pzdr,
      Jane.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka