mysza_81 04.11.05, 18:21 www.hoomor.pl/swf/ptaszek.html PS.Ale spiewak,a jakiego kopniaka dostal)) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aga309 Re: Ale spiewak:))) 04.11.05, 18:32 Słuch miał świetny) Tylko tak dziwnie śpiewał, jakby zachrypnął) Jakaś osoba jednak nie wytrzymała nadwyrężania jej słuchu i dała mu kopa, aż spadł )))) Odpowiedz Link
mysza_81 Dala mu kopa.... 04.11.05, 18:33 Dala mu kopa i byly latajace czerwone buciki)) Odpowiedz Link
cuski Moze ten ptaszek ... ?! 05.11.05, 02:44 Moze ten ptaszek, to rodzina z M. Wisniewskim ?! He he he... Odpowiedz Link
cuski Chcialbym umiec tak ! 05.11.05, 02:43 Chcialbym umiec tak brzdekolic na gitarze, he he he... Odpowiedz Link
aga309 Gitara 05.11.05, 03:06 Mam w domu gitarę,ale to nie ja na niej gram )) Mówisz ,że Wiśniewski, całkiem możliwe )) Odpowiedz Link
cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 05.11.05, 03:34 ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
aga309 Re: :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))) 05.11.05, 03:39 Ten śpiew wychodzi mi czasem z lepszym bądź gorszym skutkiem )) Ps. Tylko, żebym nie dostała kopa jak tek śpiewak )))))) Odpowiedz Link
cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))) 05.11.05, 03:42 Ja tam kobiet nie kopie, he he he... Odpowiedz Link
aga309 Kobiet... 05.11.05, 03:46 Kobiety nie wolno bić nawet kwiatkiem , a co dopiero kopa w tyłek )) Niejednej czasem by się przydał, na opamiętanie ))) Odpowiedz Link
cuski Kopac nie kopie, ale... 05.11.05, 03:50 Kopac nie kopie, ale maly klaps w pupe, czasem jest wskazany, he he he... Odpowiedz Link