Dodaj do ulubionych

Ale spiewak:)))

04.11.05, 18:21
www.hoomor.pl/swf/ptaszek.html
PS.Ale spiewak,a jakiego kopniaka dostalsmile))
Obserwuj wątek
    • aga309 Re: Ale spiewak:))) 04.11.05, 18:32
      Słuch miał świetnysmile) Tylko tak dziwnie śpiewał, jakby zachrypnął)
      Jakaś osoba jednak nie wytrzymała nadwyrężania jej słuchu i dała mu kopa,
      aż spadł smile))))
      • mysza_81 Dala mu kopa.... 04.11.05, 18:33
        Dala mu kopa i byly latajace czerwone bucikismile))
        • aga309 Re: Dala mu kopa.... 04.11.05, 18:35
          Na szpileczkach smile)))
          • mysza_81 Re: Dala mu kopa.... 04.11.05, 18:38
            smile)))))))))))))
            • aga309 Re: Dala mu kopa.... 04.11.05, 18:39
              smile))))))))))))))))
      • cuski Moze ten ptaszek ... ?! 05.11.05, 02:44
        Moze ten ptaszek, to rodzina z M. Wisniewskim ?! He he he...
    • cuski Chcialbym umiec tak ! 05.11.05, 02:43
      Chcialbym umiec tak brzdekolic na gitarze, he he he...
      • aga309 Gitara 05.11.05, 03:06
        Mam w domu gitarę,ale to nie ja na niej gram smile))

        Mówisz ,że Wiśniewski, całkiem możliwe smile))
        • cuski A kto gra ? 05.11.05, 03:31
          A kto gra ? Maz ?
          • aga309 Re: A kto gra ? 05.11.05, 03:32
            TAK! Ja śpiewam smile)))
            • cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 05.11.05, 03:34
              smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
              • aga309 Re: :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))) 05.11.05, 03:39
                Ten śpiew wychodzi mi czasem z lepszym bądź gorszym skutkiem smile))

                Ps. Tylko, żebym nie dostała kopa jak tek śpiewak smile))))))
                • cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))) 05.11.05, 03:42
                  Ja tam kobiet nie kopie, he he he...
                  • aga309 Kobiet... 05.11.05, 03:46
                    Kobiety nie wolno bić nawet kwiatkiem , a co dopiero kopa w tyłek smile))

                    Niejednej czasem by się przydał, na opamiętanie smile)))
                    • cuski Kopac nie kopie, ale... 05.11.05, 03:50
                      Kopac nie kopie, ale maly klaps w pupe, czasem jest wskazany, he he he...
                      • aga309 Re: Kopac nie kopie, ale... 05.11.05, 04:34
                        Klaps z uczuciem smile)))
                        • cuski Re: Kopac nie kopie, ale... 05.11.05, 04:37
                          Taki klaps wlasnie mialem na mysli smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka