Tomek,dalej jestes chetny pomoc mi z moim Aniolkiem?Bo doszlam do wniosku,ze
lepiej bedzie tam wygladal

Jak cos,to co kiedys Ci wyslalam na maila,to jest
juz aktualne.Zmienilam to sadzac,ze nie do Ciebie wyslalam maila

))Wiec jak
cos to mozesz dzialac

)Moze cos wskurasz

))A ja z gory dziekuje

))
Pozdrawiam

))