09.11.05, 17:51
Tomek,dalej jestes chetny pomoc mi z moim Aniolkiem?Bo doszlam do wniosku,ze
lepiej bedzie tam wygladalsmileJak cos,to co kiedys Ci wyslalam na maila,to jest
juz aktualne.Zmienilam to sadzac,ze nie do Ciebie wyslalam mailasmile))Wiec jak
cos to mozesz dzialacsmile)Moze cos wskuraszsmile))A ja z gory dziekujesmile))
Pozdrawiamsmile))
Obserwuj wątek
    • cuski Bogusia 10.11.05, 02:09
      Bogusia, mozesz jeszcze raz wyslac mi maila z haslem do Twojego konta,
      bo tamta wiadomosc juz usunalem, a pamiec czasem plata mi figle smile))
      • mysza_81 Tomek 10.11.05, 12:02
        Tomek,masz mailasmile
        PS.Dziekismile)
        • cuski Mysza 11.11.05, 01:52
          Wlasnie ide zagladnac do skrzynki smile
    • cuski Bogusia 11.11.05, 02:04
      Bogusia, zdjecie zostalo dodane... za kilkanascie minut powinno byc widoczne
      dla wszystkich smile))
    • cuski Bogusia 11.11.05, 02:36
      Bogusia, Twoja wizytowka jest juz gotowa smile
      • mysza_81 Tomek 11.11.05, 11:16
        Tomek,bardzo dziekujesmile)))

        PS.Wizytowka odrazu lepiej wygladasmileA wogole jak to Ci sie udalo?Mniejsza
        oto,super,wielkie dziekismile)
        • cuski Polecam sie na przyszlosc :) 12.11.05, 02:59
          Polecam sie na przyszlosc smile

          PS. Najwazniejsze, ze Ci sie podoba !
          • mysza_81 Re: Polecam sie na przyszlosc :) 12.11.05, 11:35
            Bede pamietac,heehhesmile
            PS.Oczywiscie,ze sie podobasmile)))Jupismile)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka