Dodaj do ulubionych

Czy katolik powinien ... ???

22.12.05, 02:44
Czy katolik powinien glosowac na PO, SLD, PD i tym podobne ugrupowania ???

PS. Wiem, ze temat jest ciezki, ale moze ktos z Was
bedzie chcial sie wypowiedziec.
Obserwuj wątek
    • himera24 Re: Czy katolik powinien ... ??? 22.12.05, 04:48
      cuski napisał:

      > Czy katolik powinien glosowac na PO, SLD, PD i tym podobne ugrupowania ???
      >


      a co za roznica na co sie glosuje i tak zawsze bedzie do dupy.

      pozatym jesli chodzi o zagadnienie czy katolik powinien ... to tak naprawde
      katolik robi mase roznych rzeczy o wiele gorszych, ktorych nie powinien robic.
      • cuski Kaska 22.12.05, 04:52
        Kaska, moge Ci zadac pytanie ???
        • himera24 Re: Kaska 22.12.05, 18:12
          cuski napisał:

          > Kaska, moge Ci zadac pytanie ???



          mozesz.
          • cuski Kaska 23.12.05, 00:25
            Pytanie brzmi:
            - Czy Ty masz jakies autorytety, wzory, ktorymi sie kierujesz,
            ktore nasladujesz ???
            • himera24 Re: Kaska 23.12.05, 01:33
              cuski napisał:

              > Pytanie brzmi:
              > - Czy Ty masz jakies autorytety, wzory, ktorymi sie kierujesz,
              > ktore nasladujesz ???

              nie
              • cuski Kaska 23.12.05, 01:40
                A wiec Twoj wczesniejszy komentarz jest usprawieliwiony.
    • homerowy_beret Jakie glosowanie taki katolik. 22.12.05, 04:50
      Nie powinien. Ale wielu pseudokatolikow nie lubi kosciola, ksiedza, zakonnicy,
      zakonnika...Dlaczego? Bo oni przypominaji im, ze nie mozna byc leniem,
      zlodziejem itp...
      • cuski Re: Jakie glosowanie taki katolik. 22.12.05, 04:54
        Jednym slowem, srodowisko koscielne jest dla pewnych osob
        zajebistym wyrzutem sumienia !!!
    • speranzaa Re: Czy katolik powinien ... ??? 22.12.05, 05:04
      nie powinien, ale nie wiem dlaczego o to pytasz, to chyba kwestia sumienia
      kazzdego czlowieka. w jakim celu na tym forum wprowadzasz tematy dotyczce
      religii czy wiary i wiazesz to z wyborami.nie sadzisz, ze to nie na miejscu
      chicago????
      • cuski Asiu 22.12.05, 05:11
        Asiu, czy polonia chicagowska nie powinna miec wplywu
        na bieg wydarzen w Polsce ???

        Owszem, od czasu do czasu wprowadzam watki polityczno-patriotyczne,
        bo chce aby nasze opinie szly w swiat... czy to takie zle ???

        PS. Tylko prosze, nie mow mi, ze to nie ma nic wspolnego z Chicago !
        • speranzaa Re: Asiu 22.12.05, 05:16
          w tym momencie laczysz czyjes wyznanie z polityka, chyba nie chcesz , by forum
          mialo wymiar plityczno - katolicki.
          • cuski Asiu 22.12.05, 05:26
            Asiu, forum jest bezwymiarowe... jak zapewne zauwazylas pozwalam pisac niemal
            o wszystkim... staram sie wrzucac tematy bezposrednio zwiazane z Szikagowem,
            tematy dotyczace Polski, jak rowniez tematy natury egzytencjalnej... chce aby
            kazdy z nas znalazl cos dla siebie... nikogo nie zmuszam do komentowania tzw.
            bzdurnych watkow, albo do wyrazania opinii na rozne sliskie tematy.
            • speranzaa Re: Asiu 24.12.05, 08:15
              ok, juz niech bedzie po twojemu, wyrazilam swoj aopinie , jak zwykle dosc
              cieta, a Ty jak zwykle nie pozostajesz mi dluznysmile)))
              • cuski Asiu 24.12.05, 15:46
                smile))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka