cuski 22.12.05, 02:44 Czy katolik powinien glosowac na PO, SLD, PD i tym podobne ugrupowania ??? PS. Wiem, ze temat jest ciezki, ale moze ktos z Was bedzie chcial sie wypowiedziec. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
himera24 Re: Czy katolik powinien ... ??? 22.12.05, 04:48 cuski napisał: > Czy katolik powinien glosowac na PO, SLD, PD i tym podobne ugrupowania ??? > a co za roznica na co sie glosuje i tak zawsze bedzie do dupy. pozatym jesli chodzi o zagadnienie czy katolik powinien ... to tak naprawde katolik robi mase roznych rzeczy o wiele gorszych, ktorych nie powinien robic. Odpowiedz Link
himera24 Re: Kaska 22.12.05, 18:12 cuski napisał: > Kaska, moge Ci zadac pytanie ??? mozesz. Odpowiedz Link
cuski Kaska 23.12.05, 00:25 Pytanie brzmi: - Czy Ty masz jakies autorytety, wzory, ktorymi sie kierujesz, ktore nasladujesz ??? Odpowiedz Link
himera24 Re: Kaska 23.12.05, 01:33 cuski napisał: > Pytanie brzmi: > - Czy Ty masz jakies autorytety, wzory, ktorymi sie kierujesz, > ktore nasladujesz ??? nie Odpowiedz Link
homerowy_beret Jakie glosowanie taki katolik. 22.12.05, 04:50 Nie powinien. Ale wielu pseudokatolikow nie lubi kosciola, ksiedza, zakonnicy, zakonnika...Dlaczego? Bo oni przypominaji im, ze nie mozna byc leniem, zlodziejem itp... Odpowiedz Link
cuski Re: Jakie glosowanie taki katolik. 22.12.05, 04:54 Jednym slowem, srodowisko koscielne jest dla pewnych osob zajebistym wyrzutem sumienia !!! Odpowiedz Link
speranzaa Re: Czy katolik powinien ... ??? 22.12.05, 05:04 nie powinien, ale nie wiem dlaczego o to pytasz, to chyba kwestia sumienia kazzdego czlowieka. w jakim celu na tym forum wprowadzasz tematy dotyczce religii czy wiary i wiazesz to z wyborami.nie sadzisz, ze to nie na miejscu chicago???? Odpowiedz Link
cuski Asiu 22.12.05, 05:11 Asiu, czy polonia chicagowska nie powinna miec wplywu na bieg wydarzen w Polsce ??? Owszem, od czasu do czasu wprowadzam watki polityczno-patriotyczne, bo chce aby nasze opinie szly w swiat... czy to takie zle ??? PS. Tylko prosze, nie mow mi, ze to nie ma nic wspolnego z Chicago ! Odpowiedz Link
speranzaa Re: Asiu 22.12.05, 05:16 w tym momencie laczysz czyjes wyznanie z polityka, chyba nie chcesz , by forum mialo wymiar plityczno - katolicki. Odpowiedz Link
cuski Asiu 22.12.05, 05:26 Asiu, forum jest bezwymiarowe... jak zapewne zauwazylas pozwalam pisac niemal o wszystkim... staram sie wrzucac tematy bezposrednio zwiazane z Szikagowem, tematy dotyczace Polski, jak rowniez tematy natury egzytencjalnej... chce aby kazdy z nas znalazl cos dla siebie... nikogo nie zmuszam do komentowania tzw. bzdurnych watkow, albo do wyrazania opinii na rozne sliskie tematy. Odpowiedz Link
speranzaa Re: Asiu 24.12.05, 08:15 ok, juz niech bedzie po twojemu, wyrazilam swoj aopinie , jak zwykle dosc cieta, a Ty jak zwykle nie pozostajesz mi dluzny))) Odpowiedz Link