Dodaj do ulubionych

Tez macie taki sam problem ???

31.12.05, 01:57
Nie wiem co sie dzieje z tym forum, ale nie moge odpowiedziec na ten watek:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28897&w=34167074
PS. Wy tez macie taki sam problem ???
Obserwuj wątek
    • bolek2006 Re: Tez macie taki sam problem ??? 31.12.05, 02:22
      Tak, to dziwne. Nie da sie nic wpisac.
      • cuski Niezly numerek wykrecila nam Magda :))) 31.12.05, 02:27
        Niezly numerek wykrecila nam Magda smile))
        • bolek2006 Re: Niezly numerek wykrecila nam Magda :))) 31.12.05, 02:39
          Czy to jej robota?
          • cuski Tak !!! 31.12.05, 02:44
            Tak, ten watek zalozyla Magdeczka27 smile))
    • mysza_81 Co Wy opowiadacie??? 31.12.05, 16:24
      Przeciez normalnie zlozylam swoj wpissmileTyle,ze kliklam na ten link co Cuski
      zapodal w tym watkusmile


      PS.Co Wy opowiadacie???
      • cuski Wlasnie sprobowalem kliknac... 31.12.05, 21:59
        Wlasnie sprobowalem kliknac w ten link, ktory sam zapodalem
        i za cholere nie moge odpowiedziec.
        • magdeczka27 Re: Wlasnie sprobowalem kliknac... 31.12.05, 22:01
          cuski napisał:

          > Wlasnie sprobowalem kliknac w ten link, ktory sam zapodalem
          > i za cholere nie moge odpowiedziec.
          haha tomeczku masz pecha
          zartuje baw sie super w sylwka jak co wypij za mnie potrzebuje tego buziaki
          • mysza_81 Madzia 31.12.05, 22:25
            Madzia,co zrobilas,ze nie mozemy odpisywac na Twoje posty???

            PS.Ja chcialabym na wszystkie odpisywac...i Twoje rowniezsmileOdblokuj to,proszesmile
          • cuski Magda 31.12.05, 22:27
            Wypije, wypije... smile

            PS. Co TY zmajstrowalas, ze nie mozemy odpowiadac na Twoje watki ??? smile))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka