cuski 31.12.05, 01:57 Nie wiem co sie dzieje z tym forum, ale nie moge odpowiedziec na ten watek: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28897&w=34167074 PS. Wy tez macie taki sam problem ??? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bolek2006 Re: Tez macie taki sam problem ??? 31.12.05, 02:22 Tak, to dziwne. Nie da sie nic wpisac. Odpowiedz Link
cuski Niezly numerek wykrecila nam Magda :))) 31.12.05, 02:27 Niezly numerek wykrecila nam Magda )) Odpowiedz Link
bolek2006 Re: Niezly numerek wykrecila nam Magda :))) 31.12.05, 02:39 Czy to jej robota? Odpowiedz Link
mysza_81 Co Wy opowiadacie??? 31.12.05, 16:24 Przeciez normalnie zlozylam swoj wpisTyle,ze kliklam na ten link co Cuski zapodal w tym watku PS.Co Wy opowiadacie??? Odpowiedz Link
cuski Wlasnie sprobowalem kliknac... 31.12.05, 21:59 Wlasnie sprobowalem kliknac w ten link, ktory sam zapodalem i za cholere nie moge odpowiedziec. Odpowiedz Link
magdeczka27 Re: Wlasnie sprobowalem kliknac... 31.12.05, 22:01 cuski napisał: > Wlasnie sprobowalem kliknac w ten link, ktory sam zapodalem > i za cholere nie moge odpowiedziec. haha tomeczku masz pecha zartuje baw sie super w sylwka jak co wypij za mnie potrzebuje tego buziaki Odpowiedz Link
mysza_81 Madzia 31.12.05, 22:25 Madzia,co zrobilas,ze nie mozemy odpisywac na Twoje posty??? PS.Ja chcialabym na wszystkie odpisywac...i Twoje rowniezOdblokuj to,prosze Odpowiedz Link
cuski Magda 31.12.05, 22:27 Wypije, wypije... PS. Co TY zmajstrowalas, ze nie mozemy odpowiadac na Twoje watki ??? )) Odpowiedz Link