broneknotgeld Re: fizymatynta II 17.01.11, 09:34 Za Antonika! Trza pić, niy klikać. Prost! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 17.01.11, 21:42 Toż i forum rośnie Co bydzie przi wiośnie? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 17.01.11, 22:05 Ło mie pewno niy Dyć kto ich tam wiy? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 17:09 Bele sie niy wciongać w coś Kaj na końcu yno kość. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 18:14 Jo tyż sie prawie po Necie błonkom Kajniykaj pioro we tincie tonkom. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 18:34 Jedyn szkryfloł bez pamiyńci Roz pokryńcioł i durś kryńci. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 19:14 Terozki spokojni Choć z rymym - dostojni. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 20:46 Lepi rachować na siebie I medytować ło chlebie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 21:47 Sie wypije wiela biyrka No a potym już do wyrka. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 22:08 Knipsaparat sie zapoci Tako bydzie moji złoci. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 19.01.11, 09:33 Kej godka wspiyro rudaslaska.naszemiasto.pl/artykul/741522,twarze-rudy-slaskiej-krystian-galuszka,id,t.html Na wiyrch zaziyro Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 20.01.11, 17:13 Kej grof Gotfryd miecz podźwigoł Zowdy żodyn sie niy migoł Gorko bydzie we Chorzowie mojchorzow.pl/p,s,200120,o,listing_informacji,id_kat,200274,id_informacji,446178.html Sie zapoci w zbroji czowiek. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 20.01.11, 20:49 Domb Goduli blyśnie z tym? rudaslaska.naszemiasto.pl/artykul/744898,dab-goduli-w-finale-plebiscytu-na-drzewo-roku,id,t.html Możno wspiyrać bydzie rym? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 20.01.11, 22:16 Trza pamiyntać ło tym Przeca niy gupoty. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 21.01.11, 08:58 W starkow, ołmow, babciow dziyń Witom z rana boch niy lyń. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 22.01.11, 11:41 Toż se witom we Dziyń Ołpy Dni niych lecom jako krupy Biydy niy ma, szczyńścio wiela Powinszuja prawie tela. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 22.01.11, 13:28 Wspiyro Ruda, Zabrze, Tychy www.dziennikzachodni.pl/kultura/359380,slaskie-ruszenie-w-grze-o-europejska-stolice-kultury,id,t.html Zaniychanio kajsik grzychy? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 22.01.11, 19:00 Niy skiż larma - ołpom przeca Dyć i jo kajś ciyngym leca. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 23.01.11, 21:37 Wieść sie niesie! www.dziennikzachodni.pl/stronaglowna/360177,senator-arciszewska-ras-rozsadza-panstwo-polskie-wideo,id,t.html Ślimtać chce sie? Odpowiedz Link