Dodaj do ulubionych

fizymatynta II

    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 16.01.11, 21:18
      Skiż humoru
      Rośnie forum.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 17.01.11, 09:31
      Lepi z bonkawom
      No i zabawom.
      • broneknotgeld Re: fizymatynta II 17.01.11, 09:34
        Za Antonika!
        Trza pić, niy klikać.

        Prost!
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 17.01.11, 21:42
      Toż i forum rośnie
      Co bydzie przi wiośnie?
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 17.01.11, 22:05
      Ło mie pewno niy
      Dyć kto ich tam wiy?
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 17.01.11, 22:52
      Ze pyńdziałkym
      Całkym, całkym.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 17.01.11, 22:56
      Kryjolyjo
      Sie rozwijo.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 17.01.11, 23:25
      Za koniec świata?
      -Poczkom do lata.
      • broneknotgeld Re: fizymatynta II 17.01.11, 23:42
        Pod ta zagrycha
        Potrza kielicha!
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 17:09
      Bele sie niy wciongać w coś
      Kaj na końcu yno kość.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 18:14
      Jo tyż sie prawie po Necie błonkom
      Kajniykaj pioro we tincie tonkom.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 18:34
      Jedyn szkryfloł bez pamiyńci
      Roz pokryńcioł i durś kryńci.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 19:14
      Terozki spokojni
      Choć z rymym - dostojni.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 19:24
      Skiż radości
      Niy ma złości.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 20:46
      Lepi rachować na siebie
      I medytować ło chlebie.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 21:46
      Małowiela?!
      -Trza wesela!
      • broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 21:47
        Sie wypije wiela biyrka
        No a potym już do wyrka.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 22:00
      Szuko promocyji
      Wele komedyji.
      • broneknotgeld Re: fizymatynta II 18.01.11, 22:08
        Knipsaparat sie zapoci
        Tako bydzie moji złoci.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 19.01.11, 09:33
      Kej godka wspiyro
      rudaslaska.naszemiasto.pl/artykul/741522,twarze-rudy-slaskiej-krystian-galuszka,id,t.html
      Na wiyrch zaziyro
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 20.01.11, 17:13

      Kej grof Gotfryd miecz podźwigoł
      Zowdy żodyn sie niy migoł
      Gorko bydzie we Chorzowie
      mojchorzow.pl/p,s,200120,o,listing_informacji,id_kat,200274,id_informacji,446178.html
      Sie zapoci w zbroji czowiek.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 20.01.11, 20:49

      Domb Goduli blyśnie z tym?
      rudaslaska.naszemiasto.pl/artykul/744898,dab-goduli-w-finale-plebiscytu-na-drzewo-roku,id,t.html
      Możno wspiyrać bydzie rym?
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 20.01.11, 22:16

      Trza pamiyntać ło tym
      Przeca niy gupoty.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 21.01.11, 08:58

      W starkow, ołmow, babciow dziyń
      Witom z rana boch niy lyń.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 21.01.11, 23:53

      Tako sie zdowało
      No i ukulało.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 22.01.11, 11:41

      Toż se witom we Dziyń Ołpy
      Dni niych lecom jako krupy
      Biydy niy ma, szczyńścio wiela
      Powinszuja prawie tela.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 22.01.11, 13:28

      Wspiyro Ruda, Zabrze, Tychy
      www.dziennikzachodni.pl/kultura/359380,slaskie-ruszenie-w-grze-o-europejska-stolice-kultury,id,t.html
      Zaniychanio kajsik grzychy?
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 22.01.11, 19:00

      Niy skiż larma - ołpom przeca
      Dyć i jo kajś ciyngym leca.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 23.01.11, 21:37
      Wieść sie niesie!
      www.dziennikzachodni.pl/stronaglowna/360177,senator-arciszewska-ras-rozsadza-panstwo-polskie-wideo,id,t.html
      Ślimtać chce sie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka