Dodaj do ulubionych

Wiadomości

23.03.11, 09:47
Nie wiadomo kto dowodzi odyseją o świcie

Małysz pyta czemu Jarek nie składa kwiatów na Wawelu tylko gdzie indziej.

Staniszkis (w pełnej nie rozmazanej szmince) wkurwiła się na Jarka bo Jarek
powiedział, że biedronka jest dla ubogich a Staniszkis kupuje w Biedronce i jak
ona teraz wygląda

A Rodowicz coraz ładniejsza i pewnie pesel też ma nowszy
Obserwuj wątek
    • funny_game Re: Wiadomości 23.03.11, 09:56
      Czad!

      Kichonorze, pisz Ty tak po swojemu haiku-owemu do np. Polityki!
    • king.james Re: Wiadomości 23.03.11, 10:02
      > Nie wiadomo kto dowodzi odyseją o świcie

      Kadaffi. :P
      • buena_luna Re: Wiadomości 23.03.11, 17:03
        Niezmogła Ciebie komuna, kropidło też nie da rady!
        • ore.ona Re: Wiadomości 23.03.11, 17:22
          I znikąd nadziei,
          ups...
          nadzieji, bo lekarstwa na to nie ma.
          • flissy A w Bydzi będą nowe tamwaje :) 23.03.11, 17:28
            bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,9307271,Bydgoszczanie_pojada_do_dworca_swingiem.html
            • ore.ona Re: A w Bydzi będą nowe tamwaje :) 23.03.11, 17:36
              Bydzi nawet nowe tramwaje nie pomogą,
              hehehe
              • flissy Re: A w Bydzi będą nowe tamwaje :) 23.03.11, 17:37
                Nie znasz sie :P:P:P;)
                • hardy1 Re: A w Bydzi będą nowe tamwaje :) 23.03.11, 19:48
                  ...jak Czerniakowska Sosnową jeszcze była zwana a ślepą z jednego końca bo trawka na skrawku ziemi rosła...to już po Bydzi jeździły tramwaje...:P
                  • flissy Re: A w Bydzi będą nowe tamwaje :) 23.03.11, 20:10
                    A tak,,pierwszy pojechał 1888roku:P
                    • hardy1 Re: A w Bydzi będą nowe tamwaje :) 23.03.11, 20:34
                      ...tych czasów z powodów biologicznych nie mogę pamiętać...ale zazdroszczę. Masz świetną pamięć, Flissy! :P
    • twardycukierek Re: Wiadomości 25.03.11, 13:59
      Szminkę w Biedronce kupuje Niania JAD-wiga? Aaaa, tak, te radioaktywne buraki :PP

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka