Dodaj do ulubionych

dcio = oszołom

29.08.12, 14:45
Proponuje zablokować te dwa konta
Obserwuj wątek
    • k_a_p_p_a Re: dcio = oszołom 29.08.12, 14:47
      Weź ty się nie nakręcaj, dobrze?
      Dcio to dcio, oszo to oszo. Masz darmową rozrywkę, to korzystaj. Jak za niskich lotów dla ciebie, to ignoruj.
      • 40angel Re: dcio = oszołom 29.08.12, 14:56
        Darmowa rozrywak ]:=D
        • k_a_p_p_a Re: dcio = oszołom 29.08.12, 15:27
          Ano właśnie. Żyj i daj żyć innym. I trochę szacunku dla weterana:)
          On tu jest bodaj od początku portalu. Ludzie przychodzą, odchodzą, a oszo TRWA(m)
          • Gość: angel Re: dcio = oszołom IP: 62.22.15.* 29.08.12, 15:31
            zabiore mu dowód przed wyborami :D
      • lepian4 Re: dcio = oszołom 29.08.12, 15:36
        kliknalem na czerwony kosz!
        • Gość: angel Re: dcio = oszołom IP: 62.22.15.* 29.08.12, 15:50
          mamy ci pomnik za to postawić ?
          • voxave Re: dcio = oszołom 29.08.12, 16:40
            Ktoś wyrzucił kropki......................................................................................?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka