sekow5
17.01.13, 20:21
Mieszkam na dużym osiedlu w Lublinie. Jakiś czas temu został wybudowany tutaj kościół. Koszmarne jest w tym to że w lecie nie można uchylić okna bo słychać modły i śpiewy a w zimie również nie bo z kolei strasznie dusi dym z kominów domu parafialnego. Zastanawiam się jak to jest możliwe, że powstaje budynek na dużym osiedlu, którego bloki są ogrzewane z LPC-u a ten budynek smrodzi "swoim" dymem. Kto powinien teraz to naprawić ,żeby nie truł nas ten święty dym?:-(