31.01.14, 16:03
Oj, chyba społeczeństwu, nam wszystkim razem i wszystkim z osobna, coś ukradziono:
wyborcza.biz/biznes/1,100896,15368399,Prezydent_w_koncu_skierowal_ciecie_OFE_do_Trybunalu.html#BoxSlotII3img
Czy na przelew pieniędzy z OFE do ZUS można patrzeć inaczej, niż jak na kradzież?
Obserwuj wątek
    • potwor_z_piccadilly Re: OFE 31.01.14, 17:51
      aiwom2 napisała:

      > Czy na przelew pieniędzy z OFE do ZUS można patrzeć inaczej, niż jak na kradzie
      > ż?

      Można patrzeć inaczej.
      Można patrzeć tak, jak się patrzy na uprawiających "brudną ekonomię" cwaniaków.
      A tak na marginesie, to Ty racz mi proszę podać przykład kraju w którym OFE skończyło się sukcesem. Mam tu oczywiście na myśli sukces ubezpieczanych, a nie ubezpieczających.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka