Dodaj do ulubionych

NORWID, XXIV L.O.

IP: *.MAN.atcom.net.pl 15.05.02, 15:50
Czy jest ktoś z Norwida z lat 91-95?
Piękne czasy.
Obserwuj wątek
    • Gość: iluzja Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.jelonki.home / 192.168.0.* 15.05.02, 19:53
      Cóż, pewnie mijałyśmy się na korytarzu bo jestem '94-'98.
      • Gość: Lukasz Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.wp.mil.pl 16.05.02, 10:50
        my sie za to na pewno widzielismy na korytarzu bo tez chodzilem do Norwida 94-
        98:))
        • Gość: iluzja Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.jelonki.home / 192.168.0.* 16.05.02, 22:43
          A do której klasy? bo ja do A (rozszerzony angielski)
          • Gość: Lukasz Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.wp.mil.pl 17.05.02, 09:38
            chm jakby to powiedziec tez do A (od frau Rybinska), tylko sorry pomylily mi
            sie lata.jestem z 95-99 choc juz sam nie pamietam tak to dawno bylo.
            • Gość: iluzja Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.jelonki.home / 192.168.0.* 18.05.02, 23:59
              Szczerze mowiąc bylam bliska wyciagniecia świadectwa maturalnego, zeby zobaczyć
              kiedy właściwie rozstałam się z tą budą. Trudno uwierzyć jak latka lecą.
            • Gość: r Re: NORWID, XXIV L.O. IP: 62.233.205.* 05.07.04, 09:01
            • Gość: koleżanka z klasy Re: NORWID, XXIV L.O. IP: 62.233.205.* 05.07.04, 09:30
              Cześć Łukasz! Miałam przeczucie, że ciebie tu spotkam! Mimo, że lata ci się
              pomyliły to od razu wiedziałam, że ty to ty!:))
              Co tam u ciebie? Może wiesz, co słychać u kogoś z naszej klasy?
              Miałeś rację jak kiedys powiedziałeś, na koniec szkoły, że najwczesniej się
              spotkamy na czyimś pogrzebie, coś w tym jest...widać wszyscy żyją:)! Oby tak
              dalej!
              Pozdrawiam!
      • Gość: jasio Re: NORWID, XXIV L.O. IP: 193.132.24.* 07.11.02, 15:09
        A może ktoś jest z lat 69-73 , to były fajne czasy.
      • Gość: *** Re: NORWID, XXIV L.O. IP: 157.25.119.* 18.03.03, 12:47
        moja koleżanka ze szkoły podstawowej chodzila do norwida. nazywa się monika
        karpińska, wlaśnie w tych latach. czy jest wam może znana. jesli tak to chętnie
        sie dowiem co u niej słychać straciłyśmy kontak kilka lat temu.
    • Gość: Woda Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.MAN.atcom.net.pl 20.05.02, 09:26
      A kto z moich nauczycieli jeszcze został?

Polski - Jastrzębska
      Angielski - już wiem
      Francuski - Kubrak
      Fizyka - Kozłowski
      Chemia - o Boże, zapomniałam, ale kobitka
      Biologia - Szczęsnowicz (dramat!!!!!!!!!)
      Historia - Podkowińska
      Geografia - Szoplik i Niemiec
      Matma - Chodakiewicz i Świątek

Była jeszcze cudowna, młodziutka chemiczka (moja wychowawczyni) p. Jola Gierej.
      Ale ona odeszła jeszcze za moich czasów.

PZDR
      • Gość: iluzja Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.jelonki.home / 192.168.0.* 20.05.02, 23:09
        Gość portalu: Woda napisał(a):

> A kto z moich nauczycieli jeszcze został?
        Moje informacje tez są juz przeterminowane, ale w '98 było tak:
        > Polski - Jastrzębska
        była
        > Angielski - już wiem
        > Francuski - Kubrak
        ?
        > Fizyka - Kozłowski
        Chyba nadal jest, choć to już nie to, "stracił zęby". W kazdym razie jeszcze
        tydzien temu widzialam go na ulicy.
        > Chemia - o Boże, zapomniałam, ale kobitka
        ?
        > Biologia - Szczęsnowicz (dramat!!!!!!!!!)
        Cos mi to nazwisko mowi, wiec chyba była. Mnie uczyła Staniszewska i też było
        strasznie.
        > Historia - Podkowińska
        Odeszla na emeryturę w '99
        > Geografia - Szoplik i Niemiec
        W '98 Szoplik chorował ale chyba wrócił
        > Matma - Chodakiewicz i Świątek
        Chodakiewicz tak, Światek przerzuciła się na informatykę
        > Była jeszcze cudowna, młodziutka chemiczka (moja wychowawczyni) p. Jola Gierej.
        > Ale ona odeszła jeszcze za moich czasów.
        Tez ją lubiłam
        > PZDR
        Trzymaj się

• Gość: RAS Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.acn.pl / 10.131.130.* 05.06.02, 22:58
          Zydel sie klania, jesli Gierej to Twoja wychowawczyni to, no coz, chodzilismy
          do jednej klasy.
          • Gość: Woda Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.MAN.atcom.net.pl 07.06.02, 09:31
            Niemożliwe! Robert Zydel?
            Tu Taffowa!!!!
            I co Ty na to????!!!!!
            • Gość: RAS Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.acn.pl / 10.131.130.* 09.06.02, 13:26
              Zydel poraz kolejny. do Taffowej - masz ochote napisz na robzydel@wp.pl. to
              pogadamy na priv.
              Czy ktos jeszcze znajomy kreci sie po okolicy?
        • Gość: Agata Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.acn.waw.pl 02.04.03, 20:04
          Jeśli jeszcze nie wiesz to Jastrzębska, Szczęsnowicz, Chodakiewicz, Świątek,
          Gierałtowska
      • Gość: RAS Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.acn.pl / 10.131.130.* 05.06.02, 23:03
        Gość portalu: Woda napisał(a):

> A kto z moich nauczycieli jeszcze został?
        >
        > Polski - Jastrzębska
        > Angielski - już wiem
        > Francuski - Kubrak
        > Fizyka - Kozłowski
        > Chemia - o Boże, zapomniałam, ale kobitka
        > Biologia - Szczęsnowicz (dramat!!!!!!!!!)
        > Historia - Podkowińska
        > Geografia - Szoplik i Niemiec
        > Matma - Chodakiewicz i Świątek
        >
        > Była jeszcze cudowna, młodziutka chemiczka (moja wychowawczyni) p. Jola Gierej.
        >
        > Ale ona odeszła jeszcze za moich czasów.
        >
        > PZDR

Angielski, facet z marynarka i tysiacem dlugopisow w kieszonce, strasznie plul
        jak mowili i delikatnie mowiac, walilo mu z japy. Nie pamietam prawdziwego nica,
        ale przezywali go gargamel. POtem byl taka babka p. Patej, ona tez miala jakis
        epizod z fizyka i angielskim.
        Kubraka to byla pila, ale potrafila uczyc jezyka.
        Nie mozna zapomniec o znakomitym Ciazeli, ale wydaje sie ze nie wszytstkim
        przypadal do gustu.
        No i psor od wuefu.
        Ale co z postaciami ze szkolnych korytarzy, zapamietaliscie kogos szczegolnie?

• Gość: Woda Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.MAN.atcom.net.pl 07.06.02, 09:32
          Postacie z korytarza???
          Oj, sporo :)!!!!
        • bzykk2004 Re: NORWID, XXIV L.O. 20.01.04, 08:53
          Gość portalu: RAS napisał(a):

> Angielski, facet z marynarka i tysiacem dlugopisow w kieszonce, strasznie
          plul
          > jak mowili i delikatnie mowiac, walilo mu z japy. Nie pamietam prawdziwego
          nica
          > ,
          > ale przezywali go gargamel.

Ja chodziłem w latach 90-94. Pamiętam tego gościa, to chyba ten sam, ale my go
          nazywaliśmy bikłajet (bo zamiast mówić dzień dobry po wejściu do sali,
          mówił "be quiet"). moją wychowawczynią była Pani Podkowinska - od historii.
          • Gość: z daleka Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.mbl.uib.no 22.01.04, 11:30
            Bzykk? Czy to ten bzykk co miedzy innymi byl na wakacjach we Wloszech w 93(tak
            mi sie wydaje ze to byl 93, albo 92)organizowanych przez Norwida ???
            • bzykk2004 Re: NORWID, XXIV L.O. 23.01.04, 08:57
              niestety nie :(
            • bzykk2004 Re: NORWID, XXIV L.O. 23.01.04, 10:09
              a z którego rocznika jesteś??
              • Gość: z daleka Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.mbl.uib.no 23.01.04, 11:09
                ja jestem z lat 91-95.....i wspaniale wspominam spotkania na lawkach, wagary w
                lasku i piwo w kanjpie ktora znajdowala sie po drugiej stronie ulicy (nie
                pamietam jak sie nazywala, ale cos tak jakby browary warszawskie)....
                • bzykk2004 Re: NORWID, XXIV L.O. 23.01.04, 12:36
                  to prawda była tam knajpa (zwykła speluna) i chyba nadal jest, ale nie jestem
                  pewien
                  pzdr
                • Gość: mafewka Re: NORWID, XXIV L.O. IP: 217.17.35.* 26.10.04, 14:44
                  Cześć Ewciu !!!!
                  Jak będziesz miała chwilkę to skrobnij coś na privie :
                  Kasia_Marchewka@fincast.com.pl

I pozdrowionka dla wszystkich przeglądających forum.
                  • Gość: z daleka Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.dd.nextgentel.com 06.11.04, 19:35
                    Kaska Marchewka? To znaczy ty chodzilas do klasy d (matura w 95)....

Pozdr.E
                    • Gość: Alpaga Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 23:15
                      hihi, chyba razem chodziłyście do tej klasy, cos mnie sie zdaje.
                      buziaki
                      • Gość: z daleka Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.cih.uib.no 10.11.04, 16:04
                        A chodzilysmy, chodzilysmy... No i bylo super fajowo (browarowo i fajkowo...)
                    • Gość: z bardzo daleka Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.triad.rr.com 16.11.04, 01:22
                      Jejku jak fajnie spotkac tutaj Kaske M i Ewke SZ.
                      Ach te laweczki i ten lasek na Kole - byle super
                      • Gość: mafefka Re: NORWID, XXIV L.O. IP: 217.17.35.* 16.11.04, 09:45
                        no Magdusiu, fajnie było palić Marsy mentholowe co?
                        • Gość: z bardzo daleka Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.triad.rr.com 17.11.04, 14:48
                          Marsy - do dzisiaj nie znosze miety. Ale jak nie bylo co to palilo sie
                          wszystko.A do tego jak marzlo sie na tym podworku
                          Pozdrowienia dla K.M
              • Gość: zydel Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.acn.waw.pl 08.02.04, 23:02
                to Ty mich?
          • Gość: matura'87 Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.aster.pl 10.02.05, 23:21
            my nazywaliśmy go "poziomka" ( od zająca :-) )
        • Gość: ewka Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.server.ntli.net 30.01.05, 10:59
          to byl be quiet - ten od angielskiego hahah niezly koles!!!jest tu ktos z
          teatralnej???
    • Gość: mac Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.war.gleiss 17.06.02, 12:27
      witam, ja norwida kończyłem pięć lat temu, czyli
      biegałem tam między 92-97, chyba tak
      pamietam chodakiewicz, była moim wychowawcą od drugiej
      chyba klasy, wczesniej młodziutka p. Sarna,
      pamietacie Kozła i rudzinskiego od fizyki ???, a ten
      od wf to był chyba Kowalski, klął ile wlazło; nie
      zapomne rybinskiej dzieki niej zdałem dobrze maturę a
      potem niezle na studia, a jak nazywał sie gościu od PO
      i drugi od historii-Ciążela ????

pozdrówka

mac
      • Gość: norwidka Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.pl 27.06.02, 13:22
        Siema!!! A ja nadal jestem w tej szkole i jest super!Zdałam do 3-ciej klasy!
        Ciązela jest super,natomiast Jastrzębska tragiczna!!!!Ja nie wytrzymam z nią
        jeszcze tych dwu lat!!!Reszta składu w normie-tzn Chodakiewicz(stara
        alkoholiczka:),Gonciar(zboczek od PO:),FIFI(Finowicka od fizyki-dobra
        babcia,nikomu krzywdy nie zrobi:)....Szczerze mówiac trafiłam na swietną klasę
        i może dlatego tak bardzo mi sie tam podoba...Pozdrawiam wszytskich absolwentów
        i aktualnych uczniów!!!!
    • Gość: Studnia Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.woi.waw.pl 05.11.02, 10:11
      Hej,

Jestem kolezanko Woda. Podobno ktos szukal ziomkow z klasy c 91-95 rocznik. Z
      mila checia poczatuje o dawnych czasach. Nauczycieli nie bede przypominac bo i
      tak wiekszosci nazwisk nie pamietam. Chyba tylko tych ktorzy naderwali moje
      nerwy. Kozla wszyscy pamietaja, dalej jak sobie jego przypominam to mam mysli
      mordercy. Tomaszewicz? chyba wice dyra od ruskiego - widzialem ja ostatnio na
      pogrzebie p. Skrobot, zmienila sie i juz sie jej nie boje. Na pewno wszyscy
      pamietaja p. Skrobot i bardzo smutno mi jest ze jak spotkamy sie za np. 10 lat
      na jakims zjezdzie grubi lysi i pokurczeni to bedzie jej wtedy bardzo brakowac.
      To niesprawiedliwe.
      • Gość: xxx Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.80-202-105.nextgentel.com 05.11.02, 17:01
        A czy ktos z was byl na wycieczce we Wloszech organizowanej przez XXIV Lo w
        wakacje 93 . Miedzy innymmi z Kowalskim . To byla wycieczka ....
        • Gość: mac Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.war.gleiss 15.11.02, 12:58
          ja bylem na tej wycieczce, hm pamiętam coś przez mgle, ale czy wtedy nie byla
          babka od niemca na tym wyjezdzie ????
        • Gość: ALPAGA Re: NORWID, XXIV L.O. IP: webcacheP* / 62.29.218.* 29.12.02, 02:20
          JA BYŁAM NA TYM WYJEŹDZIE!!!
          POZDROWIENIA OD ALPAGI !!!
          KTO MNIE JESZCZE PAMIĘTA??
          POZDROWIENIA DLA KLASY F - MATURA 95 (KLASA SORKA KOWALSKIEGO)
          POZDROWIENIA DLA KLASY D - MATURA 94 (KLASA OD CIĄŻELI)
          JA TO SIE NASTUDIOWAŁAM W NORWIDZIE - NADPROGRAMOWO
          BUZIACZKI
          ALPA
      • Gość: Jania Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.stacje.agora.pl 06.11.02, 10:20
        Studnia?? Michał?? Tu Ania - siedzialam z BeataG.w 3 ławce pod ściana. Jak ci
        sie wiedzie? Niestety nie moglam byc na pogrzebie p. Skrobot. Ale po informacji
        o jej smierci wrocily wspomnienia z dawnych czasow... ehhhhhh
      • Gość: Jania Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.stacje.agora.pl 06.11.02, 10:27
        Tak wogole to ciekawe czy bedzie ktos kto zorganizuje 10-lecie matury. Jakis
        czas temu mogla to zrobic p. Skrobot, a teraz kto nas zbierze do (przepraszam)
        kupy? A co do ciekawostek to p. Ciążela zaczął chodzić w garniturach odkąd
        zrobił doktorat :) Pamietacie, że zawsze chodził w sweterkach...
        • Gość: Zydel Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.sggw.waw.pl 06.11.02, 16:20
          Jak to Ciazela zrobil doktorat. Wow jestem pod wrazeniem, zawsze w niego
          wierzylem i mam nadzieje ze dadza mu teraz podwyzke. Albo w ogole powinien
          uczyc na uczelni ,a nie w LO
          • Gość: Studnia Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.woi.waw.pl 07.11.02, 15:09
            Hej,

Pamietacie rewizje i kontrole Ciazeli przed klasowkami, tego chyba nikt nie
            doswiadczyl oprocz C.K. Norwidowców. Ale pamietam ze dziewczyny z naszej klasy
            znalazly sposob na Ciazele. Materialy pomocnicze trzymaly w .... rozporkach,
            kto by wpadl na taki pomysl. Tam Ciazela nie szukal.
            Kolezanko Aniu przypomnij mi swoje nazwisko poniewaz mam dobra pamiec, ale
            krotka. Podaj mi tylko swoje nazwisko licealne poniewaz ostatnio wiele osob ma
            tendencje do zmiany nazwisk (zwlaszcza kobiety) sila wyzsza powiadaja.

pozdrowionka
            • Gość: Jania Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.stacje.agora.pl 07.11.02, 17:06
              jak mi podasz maila to podam...na forum tak jakos nie bardzo (ale zaczyna sie
              na T. - i nie zmienilam jeszcze)
              • Gość: studnia Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.woi.waw.pl 08.11.02, 09:14
                prosze bardzo studnia1@go2.pl
                • Gość: KK Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.sgh.waw.pl 12.11.02, 16:25
                  Cześć,

Tu Krzysiek z klasy b z lat 1994 1998. Dawno nie byłem w naszej budzie, ale się
                  wybieram. Czy są planowane jakieś spotkania absolwentów?

Ciążelę spotkałem ostatnio w autobusie i nie chwalił się doktoratem... Co za
                  skromny człowiek!

Nie wiem, jak wy, ale ja wspominam naszego Norwida bardzo ciepło...
                  nawet Bikłajeta i tego prymitywa Kowalskiego od wf-u.

Pozdrowienia dla koleżanek i kolegów.

Krzysiek Kędzierski (klemenko@gazeta.pl; 502 573 325)
                  • Gość: iluzja Re: NORWID, XXIV L.O. IP: 202.98.38.* 17.12.02, 15:09
                    Niewatpliwie kontrole Ciazeli byly ewenementem na skale kraju (czy jeszcze
                    wciaz je robi?) Nawet naucylam sie tego cholernego pocztu na pamiec, ale bardo
                    szybko to wszystko zapomnialam. Mimo to bardzo Ciazele lubilam i ciesze sie ze
                    zrobil doktorat (jesli to prawda).
                    Jesli chodzi o wyciecke do Wloch, to klasa A kiedys cos takiego przerabiala,
                    ale w czasie roku szkolnego, a z nauczycieli byli Doroszowa, jej maz i sp.
                    Skrobotowa. Lza sie w oku kreci!
                    Pozdrawiam Krzyska (jestem z A ten sam rocznik) i cala zakamuflowana reszte!
                  • Gość: ALPAGA Re: NORWID, XXIV L.O. IP: webcacheP* / 62.29.218.* 29.12.02, 02:26
                    KOLEGO KRZYSZTOFIE
                    SOR KOWALSKI JEST THE BEST.
                    PROSZE SIE O NIM NIE WYRAZAĆ.
                    /SORKU - BUZIAKI OD ALPAGI/
                  • Gość: Sznyku Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.11.04, 19:33
                    Tyyyy.Na temat profesora Kowalskiego nie wypowiadaj sie lepiej wcale,bo widac
                    ze nie znasz czlowieka,a okreslenie "prymityw" calkowicie do niego nie
                    przystaje.widac,ze nie miales z nim zbytnio stycznosci i nie wiesz jaki to
                    czlowiek.Nie bede Ci tego tlumaczyl,bo pewnie i tak nie zrozumiesz.NO! SORKU -
                    Pozdrowienia od Sznykersa :)
                    P.S. Koledze sympatycznemu wyslalem wersje cywilizowana tej wypowiedzi
                    mailem.Moze sie poprawi nastepnym razem
                  • Gość: ALPAGA Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 01:00
                    chyba miałeś stary zwolnienie z WF-u, krótkowzroczny jesteś, czy upośledzony ??
                    chętnie Cię spotkamy na tym twoim wymarzonym spotkaniu absolwentów - objaśnimy
                    Ci , co myślimy o lizusowatych kujonach, hehe - pzdr Alpa (IV F - matura 95)
                    • Gość: Adi Re: NORWID, XXIV L.O.- do Klemenko IP: 217.153.94.* 06.11.04, 08:10
                      Do kolegi Klemenko,Krzysztofa
                      • Gość: Sznyku Re: NORWID, XXIV L.O.- do Klemenko IP: *.crowley.pl 06.11.04, 11:21
                        Chetnie bym Cie spotkal stary - Iza ma racje.Na zjezdzie absolwentow itp.Mozna
                        by bylo ocenic Twoj poziom.Chociaz lepiej moze nie....bo ja nerwowy jestem.Ci
                        co mnie znaja to wiedza :).No.A dzisiaj mam kaca i wscielky jestem,wiec nawet
                        kolego nie odpowiadaj nic.NO!
                        • Gość: Sznyku Re: NORWID, XXIV L.O.- do Klemenko IP: *.crowley.pl 06.11.04, 11:25
                          Sie chyba agresywny zrobilem przez moment.A swoja droga - ciekawe co u
                          Sora.Chetnie bym go zobaczyl,zeby mogl stwierdzic na jakich porzadnych ludzi
                          wyroslislmy (a nic tego nie zapowiadalo :) )
                          • Gość: Sznyku Caly czas ten sam temat IP: *.crowley.pl 06.11.04, 11:30
                            Mam nadzieje,ze ten kolega sympatyczny zaglada na to forum i przeczyta te
                            wypowiedzi.A takze zastanowi sie chwile nad swoim bledem.Kolego - nie sadz
                            ludzi po pozorach.Sorek jezyk ma ostry fakt - nie raz nam sie od niego dostalo
                            i to konkretnie.Ale poza tym to swietny facet,ktory nam naprawde
                            pomogl.Dobra.koniec pie..nia.Ide browara siorbnac bo ten kac mnie zadusi
                            zaraz - on mnie dopiero dogania!!!! - matkooooo-ratujcieeeeee
                            • Gość: Sznyku Re: Caly czas ten sam temat IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.11.04, 15:46
                              Oooo - moderator nie spi.Wycial brzydkie slowo z mojej wypowiedzi (wykropkowal
                              w zasdzie).Sorry - rozpedzilem sie z tym chyba.Pozdrawiam pana cenzora i sorry
                              za dorzucenie roboty.
    • Gość: ZYDEL Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.acn.pl / 10.67.2.* 07.01.03, 21:25
      Wszystkim z Norwida najlepszego w nowym gorszym, ups, lepszym roku.
      I jak mowia jaki sylwester taki caly rok, ja spedzile sylwestraw towarzystwie z
      licealnych czasow...
      Pzdr
      • Gość: Woda Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.03, 16:58
        A z kim jeśli można?
        :o)
        Taffowa
        • Gość: ZYDEL Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.acn.pl / 10.67.2.* 01.02.03, 11:17
          Jacek Woj., Skrzynia i koelga ktorego imienia nie pomne (ale do podstawowki
          chodzil z moja narzeczona). i tyle ;)
          • Gość: ALPAGA Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.visp.energis.pl 25.02.03, 22:08
            NO PROSZĘ A JA KOLEGĘ SKRZYNIA WIDZIAŁAM RÓWNIEŻ NA SYLWESTRZE W DOMU PEWNEGO
            MAŁŻEŃSTWA NORWIDOWEGO (MUZZY I AREK), SZKODA TYLKO ŻE PO ODTAŃCZENIU KILKU
            SEKSOWNYCH TAŃCÓW ZE SWOJĄ PANIĄ ULOTNIŁ SIE PRZED PÓŁNOCĄ NA INNEGO SYLWESTRA.
            GENERALNIE BYŁO TROCHĘ NORWIDOWCÓW.
            POZDRAWIAM SERDECZNIE
            ALPAGA
            • Gość: Woda Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.03, 16:14
              Ja nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że Cię znam. Też się nastudiowałam
              nadprogramowo w Norwidzie. Ostatecznie matura w 95 - a takich spóźnionych nie
              było wielu. Dasz znać?
          • Gość: ewka Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.server.ntli.net 30.01.05, 11:05
            czy skrzynia jest jeszcze z jadzka????
    • Gość: Mały Moge prosić o link? IP: *.acn.pl 05.03.03, 17:29
      Kończe GIM i interesuje mnie Norwid ale nie znam adresu szkoły

Z góry dziękuje i pozdrawiam.
      • steed Link 05.03.03, 18:27
        Adres to: www.liceum24.waw.ids.pl. Noramalny: ul. Obozowa 60.
        Nie wiem jakie są Twoje ambicje, ale z własnego (średnioambitnego) to nie
        polecam tej szkoły.
    • Gość: Zydel Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.acn.pl 16.03.03, 22:27
      A co tutaj tak cicho ostatnimi czasy?
      Ja wiem, ze uczniowie XXIV LO nigdy ambitni nie byli, ale trzeba wskrzesic w
      sobie ambicja, bo Ci z sasiednich liceow maja wiecej postow ;)
      Niedlugo pierwszy dzien wiosny, idziemy na wino do Lasku na Kole?
      • Gość: kola Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.rodlo.sdi.tpnet.pl 17.03.03, 12:40
        Gość portalu: Zydel napisał(a):

> A co tutaj tak cicho ostatnimi czasy?
        > Ja wiem, ze uczniowie XXIV LO nigdy ambitni nie byli, ale trzeba wskrzesic w
        > sobie ambicja, bo Ci z sasiednich liceow maja wiecej postow ;)
        > Niedlugo pierwszy dzien wiosny, idziemy na wino do Lasku na Kole?

pisalam ale mi jakos nie wyszlo wiec powtarzam.zydel wierzylam w ciebie
        zawsze. to doskonaly pomysl i na miare uczczenia lat w tej szkole ale ja juz
        nie pije....taniego wina,uch!
        • Gość: Zydel Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.acn.pl 18.03.03, 10:41
          Ja w ogole nie pije, ale taka metafora mnie naszla w zwiazku ze sloncem za
          oknem. A kim TY jestes kola?
          • klemenko Re: NORWID, XXIV L.O. 18.03.03, 11:24
            A może jest jeszcze ktoś z lat 1994-1998?

Pozdrawiam,
            Krzysiek K.
            • Gość: *** Re: NORWID, XXIV L.O. IP: 157.25.119.* 18.03.03, 13:02
              ja osobiscie nie bylam uczniem tej szkoly, ale w latach 1995-98 chodzila tam
              moja kolezanka ze szkoly podstawowej, nazywa sie monika karpińska. jesli ja
              znales to chetnie sie dowiem co u niej slychac bo stracilam z nia kontkt pare
              lat temu pozdrawiam.
            • p.p.s Re: NORWID, XXIV L.O. 14.05.03, 16:17
              Jasne, że jest... chodziłem do C 94-98. Pozdawiam Krzysiu.
              Paweł
            • neklim Re: NORWID, XXIV L.O. 01.04.05, 15:02
              cześć tu Miłka - ogólna z informatyką - miło mi was znaleźć po tych kilku latach
      • Gość: Feniks Re: NORWID, XXIV L.O. IP: 157.25.119.* 18.03.03, 13:47
        Uczniowie z Norwida nie byli zbyt ambitni, bo kadra nauczycielska tez zbytnia
        ambicja nie grzeszyla. A co niektorzy nauczyciele - np. Bikłajet - to bylo
        wielkie nieporozumienie.
        Ja proponuje wspolne topienie Marzanny - taka akcje wspominkowo-terapeutyczna.
        Zbiorka pod Norwidem. Kazdy przypnie szpilka przykre wspomnienie apropos pobytu
        w naszym kochanym liceum, a potem krokiem marszowym udamy sie szlakiem
        szkolnych wedrowek czyli:
        - najpierw przejscie po najblizszych okolicach lasku na Kole
        - pozniej przemarsz przez podworko gdzie palilo sie papierosy
        - pozniej do piekarni (zamknietej juz niestety) gdzie kupowalo sie bulki z
        jablkiem
        - nastepnie ul. Rawska do sklepu monopolowego po siare
        - ze sklepu na rury na Moczydlo (gdzie dopijemy ostatnie lyki)
        - prosto z rur nad staw gdzie utopimy Marzanne.
        (potem ew. mozna skoczyc na Olimpie na zakupy)

Taka jest moja koncepcja.
        • Gość: kola Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.rodlo.sdi.tpnet.pl 19.03.03, 09:41
          Gość portalu: Feniks napisał(a):

> Uczniowie z Norwida nie byli zbyt ambitni, bo kadra nauczycielska tez
          zbytnia
          > ambicja nie grzeszyla. A co niektorzy nauczyciele - np. Bikłajet - to bylo
          > wielkie nieporozumienie.
          > Ja proponuje wspolne topienie Marzanny - taka akcje wspominkowo-
          terapeutyczna.
          > Zbiorka pod Norwidem. Kazdy przypnie szpilka przykre wspomnienie apropos
          pobytu
          >
          > w naszym kochanym liceum, a potem krokiem marszowym udamy sie szlakiem
          > szkolnych wedrowek czyli:
          > - najpierw przejscie po najblizszych okolicach lasku na Kole
          > - pozniej przemarsz przez podworko gdzie palilo sie papierosy
          > - pozniej do piekarni (zamknietej juz niestety) gdzie kupowalo sie bulki
          z
          > jablkiem
          > - nastepnie ul. Rawska do sklepu monopolowego po siare
          > - ze sklepu na rury na Moczydlo (gdzie dopijemy ostatnie lyki)
          > - prosto z rur nad staw gdzie utopimy Marzanne.
          > (potem ew. mozna skoczyc na Olimpie na zakupy)
          >
          > Taka jest moja koncepcja.

ha ha ja bym jeszcze dodala do tego Stacje - kilka lykow w bramie przy
          sklepie "u franka"

• Gość: Zydel No i co Feniks vel Jacula IP: *.acn.pl 21.03.03, 10:39
          Mialy byc wagary, mialo byc pieknie, a Ty siedzisz w pracy i bierzesz urlop co
          dziesiec minut.
        • neklim Re: NORWID, XXIV L.O. 01.04.05, 15:05
          piekarnię znowu otworzyli, ale inną i tż mają bułki z jabłkiem :) Pozdrawiam
    • Gość: monssieur Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.tele2.pl 19.03.03, 09:34
      ja jestem, piękne, to ty Jacula?
      • Gość: khristo Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.tele2.pl 19.03.03, 09:48
        cześć Ludziki,

21 03 2003 o godzinie 12 w sali 208 jest spotkanie klasy E rocznika 1991-1995.
        tego dnia mija 10 lat (sic) od pewnego wydarzenia, ciekawe czy pamiętacie
        jakiego? wiem, że pare osób ma zamiar przyjść. Nie do wszytskich jest kontakt,
        jak ktoś zna kogoś z tej klasy, to proszę, niech mu o tym powie. to już
        pojutrze. Umówiliśmy się 10 lat temu. Temat nawet miał być: "co 17 letni
        gówniarze mogą wiedzieć o miłości? nic. Ale 27-letni to już co innego."
        (Werter, te klimaty). newermajnd, wpadajcie.
        s Komsomołskim pozdrowieniem.

kk
        • Gość: Zydel Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.acn.pl 31.03.03, 15:29
          I co jak bylo. Prosze o jakas relacja ...
          • Gość: khristo Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.tele2.pl 31.03.03, 18:11
            Sentmentalnie dość. Tylko mało osób przyszło. To jest do tych co mieli być -
            niefajnie, Ludziki. A to do wszytskich - W szkole rewolucja, ciecie
            wylegitymowali nas z legitymacji i strasznie sie denerwowali, że nie mogą
            odcyfrować jej numeru. No cóż - profesjonalnie legalistyczne podejście,
            ambicja - dziesięć.
            Pooglądaliśmy stare filmy, zwłaszcza taki jeden - z udziału w programie Klub
            Yuppies (Kurcze, ten termin sie zdewaluował przez ostatnie 10 lat.) Pankrat z
            Dareckim vs Ja i Piotras w quizie na inteligencję (chichi). Wygraliśmy wtedy
            dla klasy bilety do kina. mieliśmy do wyboru jakiś kolor Kieślowskiego albo
            człowiek demolka ze Stalonym. Wybraliśmy ten drugi dziękujębardzodowidzenia
            • Gość: Cyprianka Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.acn.waw.pl 02.04.03, 20:19
              Wiesz ja jestem wtej chwili na wychowastwie u Rybińskiej i ona strasznie się
              ucieszyła że pamiętaliście o tym spotkaniu. Nie było ważne ile osób przyszło.
              Dawała nam nawet was za wzór kilkakrotnie. Właśnie kończe Norwida, też mam już
              sentyment do mojej szkółki. Przeczytałam wasze listy i nie wiem czy to zmiana
              trochę klimatu ale inaczej oceniam większość nauczycieli wymienionych.
              Szczególnie Tomaszewicz (genialna) I Świątek (fajna prywatnie). A szkołe
              szczerze polecam osobom które zastanawiają się czy zdawać.
              • Gość: khristo Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.tele2.pl 03.04.03, 10:02
                Rybińska - nic się nie zmieniła.
                Ale zarzut stawiam Ludziom, co nie byli - przecież nie jej.
                Zapewniam, że Twój sentyment z czasem urośnie.

Fajnie się gadało, zupełnie inaczej niż 10 lat temu, jakby różnica wieku między
                nami zmalała, choć się przecież nie zmieniła. I nie wiem z czyjej strony
                bardziej.

Co do innych - nie wypowiadam się. No - z małym wyjątkiem. Z pewnością
                takie "kurioza" jak bikłajet czy kozioł się nie obronią, ale Ciążela jest
                debeściak (kontrol się nie skapnie).

Kurczę, fajne to były czasy. O kasie się nie myślało, chć prawie jej nie było.
                I żyło się tak jakoś pełną piersią, (jak ktoś nie jarał za bardzo).

A teraz - masz 26/27 lat i już z górki... (?)

nie, no może trochę przesadzam - JESTEŚ NA SZCZYCIE

• deidre Re: NORWID, XXIV L.O. 04.04.03, 10:58
                  Hej Krzychu:)
                  Wita Sylwia. Muszę przyznać, że zawiodłam się okrutnie naszą klasową 10-tą
                  rocznicą. Jasne, nie spodziewałam się 100% obecności, nie ma cudów, ale żeby 6
                  osób?! Przecież to rozbój w biały dzień, pełna kompromitacja. Pięknie to o nas
                  świadczy, nie ma co:(
                  W sprawie lady Rybińskiej - bardzo pozytywne wrażenia. Niewiele się zmieniła
                  (nóg nadal nie goli ha,ha - ale to tylko nieważne duperszmity). W takim razie
                  to ja dorosłam, bo nawet odniosłam wrażenie, że mówi całkiem do rzeczy.
                  Szkoła jest w kapitalnym stanie - może psychicznie gnije - podobno poziom coraz
                  gorszy, ale wygląd pierwsza klasa. Gdzie się podziały obskurne łazienki?
                  Pozdrawljaju
                  S
              • Gość: Studnia Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.woi.waw.pl 08.04.03, 14:56
                Helołka wszystkim,
                czasem czytam forum i mam jedno pytanie jak Tomaszewicz moze byc "genialna"
                moze miala jakas operacje na glowe, albo juz jest za stara, ale za moich
                czasow (91-95) to ona prowadzila autorski program "terror na ruskim",
                najlepsza srednia komisow i oblanych egzaminow ostatniej szansy - to cala ONA.
                miala takie pantofelki na bardzo wysokim metalowym obcasie i wszyscy milkli
                jak szla, a odglos metalu paralizowal krew w zylach, ok moze troche pojechalem
                (siedze w pracy i musicie mi wybaczyc) ale ci co mieli z nia zajecia, albo
                mieli z nia wielka przyjemnosc z innych nieprzyjemnych powodow (byla przeciez
                wicedyrem, tuz po Wojtku) na pewno przychyla sie do mojej opinii ze nie miala
                wielkiego funklubu.
                pozdrawiam
                • Gość: Cyprianka Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.norwid.waw.pl 15.04.03, 08:15
                  Wiesz ja podchodze do pani dyrektor inaczej, dla mnie to po prostu bardzo dobry
                  wymagający co prawda nauczyciel. Np dzięki niej udało mi się zdać jeden ważny
                  egzamin, może my mamy inne podejscie do Tomaszewicz ale fakty świadczą same o
                  sobie 15 osób czyli prawie połowa zdaje ruski, 4 zdają pisemną, naprawdę
                  Tomaszewicz to dobry nauczyciel i fajna kobieta ( wiem po studniówce)
                • Gość: Agata Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.norwid.waw.pl 15.04.03, 12:28
                  Wiesz nie łapie moja grupa liczy 15 osób, połowa ma dobry(4), tylko jedna osoba
                  która się nie pojawiała ma problemy. Uczy mnie 4 rok, więc chyba już dobrze
                  wiem jaka jest. Może właśnie się zmieniła
                  • Gość: Pinokio Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.acn.pl 16.04.03, 15:15
                    Wstretne lizusy
                  • hernandez Lizusom mowimy NIE!!!!!!:)) :)) 03.05.03, 17:24
                    !
    • Gość: ZYDEL Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.stacje.agora.pl 30.04.03, 16:03
      Zycze milego majowego ”dlugiego” weekendu wszystkim odwiedzajacym ten post ;)
      • Gość: Woda Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.03, 10:17
        Widzisz Robert, jakie to miłe? Klasa E się spotkała, a my? Wprawdzie nie ma
        już Gierejowej, ale chyba można z nią złapac jakiś kontakt.
        Takie spotkanie byłoby strasznie śmieszne - ja jestem strasznie ciekawa, co
        robią ludzie z klasy. Może uda się coś zorganizować?
    • Gość: Woda Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.03, 10:19
      Drodzy Norwidowcy,

właśnie tydzień temu były pierwsze urodziny naszego wątku na forum.
      Pzdr
      Taffowa
      • Gość: Zydel Re: NORWID, XXIV L.O. IP: 217.153.22.* 22.05.03, 17:51
        No to stolat ...
    • Gość: ZYDEL Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.MAN.atcom.net.pl 02.06.03, 20:36
      Wszystkiego najlepszeo z okazji dnia dziecka
    • sewcik Re: NORWID, XXIV L.O. 13.07.04, 15:29
      A ja kończyłam Norwida w 1995 r. Chodziłam do klasy "A', której wychowawczynią
      była p.Chodakiewicz. Mnie też uczył Bikłajet oraz m.in. p. A.Podkowińska,
      Jastrzębska, Gierej.
      Może ktoś z Was też chodził do "A"?
      Mój priv: sewcik@buziaczek.pl
    • Gość: domi Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.tele2.pl 27.07.04, 16:19
      Skończyłam Norwida w zeszłym roku-to był najpiękniejszy czas mojego życia!!!
      Super szkoła i fajni nauczyciele(chociaż wtedy mi sie tak nie wydawało)
      P.Jastrzębska nas piłowała,ale wyszło nam na dobre,bo polski mamy w małym
      paluszku:-)A "Bikłajet"-p.Rajewski odszedł na emeryturę.Mój rocznik go
      wykończył...Pozdrowienia dla wszystkich byłych i obecnych "Cyprianek i
      Cyprianków"a zwłaszcza dla rocznika 1999-2003 :-)
    • Gość: maacia Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.aster.pl 22.08.04, 23:06
      aa, ja 94-98 :)) rejon, lazenie po dachu i po piwnicy z kamera hehe ;)) slawna
      4e ;DDDD caluski dla wszystkich
      • Gość: rafał Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.04, 10:27
        Ja chodziłem do klasy D. Wychowawcą był Mieluch a potem Dorosz.
        Jest też ktoś z tej klasy?
        • sewcik Re: NORWID, XXIV L.O. 23.09.04, 12:51
          Rafał!
          Nic nie napisałeś z którego rocznika jesteś lub przynajmniej kiedy kończyłeś
          naszą szkołę.
          • Gość: rafał Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.chello.pl 23.09.04, 21:09
            Nie pisałem bo się doliczyć nie mogę :)
            Kończyłem LO chyba w 1999 roku, ale głowy nie dam sobie uciąć bo ten czas tak
            szybko leci...
            • Gość: komorna Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 24.09.04, 21:55
              wlasnie znalazlam to forum, ja konczylam norwida w 2000 roku, niedawno
              przejzalam strone norwidka, lza sie zakrecila w oku, fajne czasy byly kiedy sie
              bieglo za bloki na papieroska. moja wychowawczynia byla Danuta Szulc,
              niesamowita kobieta, bardzo cieplo ja wspominam. jezeli ktos jest z tego
              rocznika niech sie do mnie odezwie na meila, fajnie by bylo powspominac stare
              niezapomniane czasy. komorna@wp.pl pozdrawiam wszystkich norwidowcow
              • Gość: Kasiulaaa Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 23:21
                A ja teraz chodzę do Norwida :D Strasznie nas gnębią nauką, ale się cieszę, że
                jestem w tej szkole :)
                • Gość: matura'87 Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.aster.pl 10.02.05, 23:36
                  a czy ktoś z was pamieta zielicza od fizyki? to było bardzo dawno, za początkow
                  szoplika, skrobotowej, rajewskiego, szczesnowicz, bisinskiej...
                  • Gość: ... Re: NORWID, XXIV L.O. IP: 212.219.188.* 11.02.05, 13:48
                    jka pamietam szoplika i jego nie zapomniane opowiastki. za moich czasow
                    zielicza juz nie bylo tylko rudzinski- bardzo pozytywnie zakrecony w swoim
                    swiecie zyjacy, noi postrach szkoly jastrzebska.bylo jeszcze kilka
                    niezapomnianych nauczycieli ale takze i uczniow. magda sztompka np-najbardziej
                    zakrecona na swiecie dziewczyna
                    • Gość: rafał Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.02.05, 01:13
                      A kto jest z klasy, gdzie wychowawczynia byla mocno wydygana pani mgr .........
                      WF ....Czosnecka :)?
                    • Gość: matura'87 Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.aster.pl 12.02.05, 13:25
                      rudziński byl moim wychowawcą, też miło wspominam. a hasło "równo, to nie
                      znaczy sprawiedliwie" p.chodakiewicz towarzyszy mi w życiu ...
                      • Gość: rafał Re: NORWID, XXIV L.O. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.02.05, 23:29
                        rudziński :)..... to byl dopiero artysta. I jego slynne klasowki, a potem
                        wyciaganie oceny przy tablicy :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka