IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.03, 14:52
Zamierzam kupić sobie mieszkanie przy ul. Grenady,w którym będę mieszkać sama
i dlatego prosiłabym o radę: czy jest tam bezpiecznie?
Paula
Obserwuj wątek
    • Gość: Y Re: ja sama IP: 62.233.175.* 17.06.03, 14:57
      Odradzam Wole. Chyba, ze sie zbratasz z tambylcami;-)))
      • Gość: WHxxxxx Re: ja sama IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.03, 16:32
        Ja bardzo chętnie się zbratam z nową mieszkanką Woli :)
    • Gość: ktos Re: ja sama IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl 17.06.03, 15:12
      Zainteresuj się lepiej Kołem - kilka przystanków dalej, a znacznie przyjemniej
      niż na Młynowie.
      • Gość: woytek Re: ja sama IP: 195.94.203.* 18.06.03, 14:53
        Czy bezpiecznie? Pewno jak w każdym innym miejscu. Ważniejsze jest to czy dobra
        jest komunikacja, zieleń, ścieżki rowerowe itp....
        Ja w tej okolicy mialem 2-3 przypadki jakiejś niegroźnej burdy, ale to wynika z
        mojego charakteru - zwrociłem się z uwagą do kolesia by nie szczał za
        przeproszeniem na płot, zagapiłem się na chlających z gwinta wódeczke itp.

        Przyjemniejsze zdecydowanie jest koło ( bliskość 3 parków i dojazd z obozowej i
        górczewskiej do centrum), zgadzam sie.
        Tubylec z ulicy Brożka :)

        Gość portalu: ktos napisał(a):

        > Zainteresuj się lepiej Kołem - kilka przystanków dalej, a znacznie
        przyjemniej
        > niż na Młynowie.

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka