Gość: paula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.03, 14:52 Zamierzam kupić sobie mieszkanie przy ul. Grenady,w którym będę mieszkać sama i dlatego prosiłabym o radę: czy jest tam bezpiecznie? Paula Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Y Re: ja sama IP: 62.233.175.* 17.06.03, 14:57 Odradzam Wole. Chyba, ze sie zbratasz z tambylcami;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WHxxxxx Re: ja sama IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.03, 16:32 Ja bardzo chętnie się zbratam z nową mieszkanką Woli :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos Re: ja sama IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl 17.06.03, 15:12 Zainteresuj się lepiej Kołem - kilka przystanków dalej, a znacznie przyjemniej niż na Młynowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woytek Re: ja sama IP: 195.94.203.* 18.06.03, 14:53 Czy bezpiecznie? Pewno jak w każdym innym miejscu. Ważniejsze jest to czy dobra jest komunikacja, zieleń, ścieżki rowerowe itp.... Ja w tej okolicy mialem 2-3 przypadki jakiejś niegroźnej burdy, ale to wynika z mojego charakteru - zwrociłem się z uwagą do kolesia by nie szczał za przeproszeniem na płot, zagapiłem się na chlających z gwinta wódeczke itp. Przyjemniejsze zdecydowanie jest koło ( bliskość 3 parków i dojazd z obozowej i górczewskiej do centrum), zgadzam sie. Tubylec z ulicy Brożka :) Gość portalu: ktos napisał(a): > Zainteresuj się lepiej Kołem - kilka przystanków dalej, a znacznie przyjemniej > niż na Młynowie. Odpowiedz Link Zgłoś