maria73 02.06.07, 22:53 mail.veracomp.pl/humor/udusil%20zone.mp3 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
uyu Re: ..hardcore..... 03.06.07, 01:00 Faktycznie hardcorde. Przy okazji nalezy pogratulowac policji braku przeciekow i absolutnej dyskrecji. Odpowiedz Link
pia.ed Re: ..hardcore..... 03.06.07, 15:00 To moze byc "lipne nagranie" ... takie dla smiechu i do umieszczenia w internecie. Odpowiedz Link
jaga_22 Re: ..hardcore..... 03.06.07, 15:04 Pewnie tak jest jak mówi Pia,ale robi wrażenie. Odpowiedz Link