Dodaj do ulubionych

..hardcore.....

02.06.07, 22:53

mail.veracomp.pl/humor/udusil%20zone.mp3
Obserwuj wątek
    • uyu Re: ..hardcore..... 03.06.07, 01:00
      Faktycznie hardcorde.
      Przy okazji nalezy pogratulowac policji braku przeciekow i absolutnej dyskrecji.
      • pia.ed Re: ..hardcore..... 03.06.07, 15:00
        To moze byc "lipne nagranie" ... takie dla smiechu i do umieszczenia
        w internecie.
        • jaga_22 Re: ..hardcore..... 03.06.07, 15:04
          Pewnie tak jest jak mówi Pia,ale robi wrażenie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka