Dodaj do ulubionych

Dlaczego nie lubisz zarządu swojej Dzielnicy

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 09.01.04, 21:56
Ja nie lubię Zarządu oraz całej Dzielnicy Wawer bo nic na moim Zagożdżiu nie
zrobiono od czasu PRL, (to już 14 rok)w czasch PRL wykonano jedyny asfalt
kilka chodników,,,, i od tej pory nic, po ,90 roku mieszkali tu posłowie,
radni i inni... i nic,,,,kiedy ktoś się odważyl upomnieć (powołac komitecik)o
drobną inwestycje spotykały sie z odmową, bez względu czy byli to ci czy
inni ludzie w Gminie- Dzielnicy Wawer,,, poczekam pół roku, popatrzę,
poobserwuje, i jak nie wyrównają mi ulicy, i jak nie zrobią chodnika na
Zasadowej , rozpieprzę caly Urząd,(naprawdę lepiej bylo za komuny bo niczego
nie mogłem i nie musialem oczekiwać) co Wy na to???? czy u ciebie w Osiedlu
jest lepiej a może tam mieszkają "Ci" własnie co potrafią to załatwić , może
ktoś mi poda kontakt z kim możemy zalatwić tę sprawę załatwić (mieszkańcy
zrzucą się na łapówę)
Obserwuj wątek
    • Gość: gACEK-spamer na kogo głosowałeś w wyborach samorządowych? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.04, 13:01
      Może to ta osoba powinna Ci odpowiedzieć? Łapówkę? Jak płacisz podatki, to tak
      jak byś tą łapówkę już dał.
      • Gość: Zagóźdź Re: na kogo głosowałeś w wyborach samorządowych? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.01.04, 21:33
        Wtakim razie składam donos Urząd bierze łapówki i nic nie daje w zamian
        (bierze podatki)tylko do kogo taki donos, jeśli ktoś bierze i nie załatwia
        sprawy to co można mu zrobić...
    • misio_misio A dlaczego miałbym lubić? 10.01.04, 13:54
      :)
    • w_v_w jakiego zarządu? 10.01.04, 15:22
      ;P
      • Gość: Asso Re: jakiego zarządu? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.01.04, 20:44
        Spadaj, głupia babo!
        • w_v_w Re: jakiego zarządu? 11.01.04, 20:55
          Znowu brak argumentów abi, asso, daj sobie spokój, słaby jesteś,
          -
          Rano i wieczór napar z koperku. W przepadkach ciężkich okładanie kijem, który
          jest wszak rodzajem, że tak powiemy ziela stwardniałego.
      • Gość: zagóźdź Re: jakiego zarządu? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.01.04, 21:30
        No właśnie jakiego Zarządu? jeśli mowa Wawrze miałem na myśli Zarząd DZielnicy
        Wawer, czyżby nie było Zarządu Wawra? a może .......
        Ciekaw jestem czy ktoś czyta te Forum z pracowników Urzędu Dzielnicy Wawer...
        • w_v_w Re: jakiego zarządu? 11.01.04, 21:38
          Mało czyta, czesto włącza sie do dyskusji.
          Osoby wybrane przez część radnych tworzą tzw. zarzad,
          bez pełnomocnictw, te posiada Pan Bittel, który jest
          Pełnomocnikiem Prezydenta,
          Prezydent nie ma zaufania do osób wybranych przez radnych,
          zresztą trudno mu sie dziwic.
          pzdr!
          Wawerka
          • Gość: Asso Re: jakiego zarządu? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.01.04, 22:23
            Spadaj głupia babo!
            • w_v_w Audi, vide, sile...;P 11.01.04, 22:33
              • Gość: Onyx Re: - do Zagozdzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.04, 00:43
                Bo Zagozdz slaba mial reprezentacje we wladzach. Slaba = zadna. Wez
                koles,wystartuj w wyborach to napewno wszystko zalatwisz.
          • Gość: Zagóźdź Re: jakiego zarządu? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.01.04, 21:21
            Jedno mnie cieszy, rzeczywiście nieskrępowanie można ulżyć sobie tu na tym
            forum (mam nadzieję że będzie tak można nadal), mimo dziwnych dodatków do
            wypowiedzi wawerki jej wypowiedzi są także mocno intrygujące. Widać wawerka
            masz więcej czasu odemnie.
            A w odpowiedzi.. na reprezentacje zagoźdżia, kiedyś Zagóżdź, Borków miały
            swojego sołtysa, i ja też chce aby nadal byl sołtys na Zagożdźiu. Zagóżdź jako
            miesjce w Dzielnicy wawewr wyjątkowo zacofane pod względem infrastruktury, z
            gospodarstwami rolnymi,nijak nie przystaje do Falenicy czy Anina.
            A gdyby tak autonomia suvernność wyłąćzenie z miasta warszawy? secesja.... z
            dostępem do Wisły ,,,,a Wisłą do Gd....precz z Dzielnicą Wawer niech Żyje wolny
            Zagóżdź,,, oddajcie pieniądze......
            zbieram chętnych z innych osiedli chcących także sie odłączyć od wawra. im
            będzie nas więcej utworzymy Nową Dzielnicę! Gminę ! MIasto! ........ Wolne
            MIasto Wawer! dziękuję za wysłuchanie
            • w_v_w Re: jakiego zarządu? 21.01.04, 21:51
              Gość portalu: Zagóźdź napisał(a):

              > Jedno mnie cieszy, rzeczywiście nieskrępowanie można ulżyć sobie tu na tym
              > forum (mam nadzieję że będzie tak można nadal), mimo dziwnych dodatków do
              > wypowiedzi wawerki jej wypowiedzi są także mocno intrygujące. Widać wawerka
              > masz więcej czasu odemnie.

              Dziekuje:)

              > A w odpowiedzi.. na reprezentacje zagoźdżia, kiedyś Zagóżdź, Borków miały
              > swojego sołtysa, i ja też chce aby nadal byl sołtys na Zagożdźiu. Zagóżdź
              jako
              > miesjce w Dzielnicy wawewr wyjątkowo zacofane pod względem infrastruktury, z
              > gospodarstwami rolnymi,nijak nie przystaje do Falenicy czy Anina.
              > A gdyby tak autonomia suvernność wyłąćzenie z miasta warszawy? secesja.... z
              > dostępem do Wisły ,,,,a Wisłą do Gd....precz z Dzielnicą Wawer niech Żyje
              wolny
              >
              > Zagóżdź,,, oddajcie pieniądze......

              Popieram, Wolny Zagóźdź! hey

              :)
              Wawerka

              >
            • misio_misio Re: jakiego zarządu? 22.01.04, 08:25
              Księstwo, królestwo... dlaczego ograniczać się do miasta?
              • w_v_w Re: jakiego zarządu? 22.01.04, 09:56
                Misiu za wcześnie wstałeś,
                :)
                Wawerka
              • Gość: Zagóżdź Re: jakiego zarządu? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 25.01.04, 20:42
                Widzę Misiu, że ty jesteś (tak mi się wyadaje) zaufanym Zarządu lub wielkim
                jego sojusznkiem, a może Ty tylko musisz wykonywać rozkazy..........mów.

                • misio_misio Re: jakiego zarządu? 26.01.04, 11:45
                  Gość portalu: Zagóżdź napisał(a):

                  > Widzę Misiu, że ty jesteś (tak mi się wyadaje) zaufanym Zarządu lub wielkim
                  > jego sojusznkiem, a może Ty tylko musisz wykonywać rozkazy..........mów.
                  >


                  :))))))
                  bardzo to ciekawe.
                  Nie rozumiem wprawdzie skąd taki wniosek, ale ...
                  W każdym razie Misio nie wykonuje rozkazów
                  • w_v_w Re: jakiego zarządu? 26.01.04, 12:06
                    Misio sam wydaje rozkazy!
                    Misie górą!
                    :)
                    Wawerka
                    • misio_misio Re: jakiego zarządu? 26.01.04, 12:37
                      w_v_w napisał:

                      > Misio sam wydaje rozkazy!
                      Nie, ja nie wydaję rozkazów. Co najwyżej polecenia służbowe. Pojęcie "rozkaz"
                      uważam za właściwe tylko w przypadku armii. Dlaczego? Bo rozkaz powoduje
                      całkiem inne skutki prawne, niż zwykłe (cywilne) polecenie. Wynika też z
                      innych przepisów. Reasumując: nie wydaję rozkazów, nie jestem też samorządny,
                      ale tak na prawdę, to kto jest?
                      Pozdrawiam
                      • w_v_w Re: jakiego zarządu? 26.01.04, 12:45
                        Najważniejsze jest żebyś był "samofinansujący"
                        :)
                        Wawerka
                        • misio_misio Re: jakiego zarządu? 26.01.04, 12:48
                          przy wsparciu sponsorów, oczywiście...
                          :)
                          • w_v_w Re: jakiego zarządu? 26.01.04, 12:57
                            Umieszczasz Misiu na futerku logo sponsora i już.
                            :)
                            Wawerka
                            • misio_misio Logo 26.01.04, 13:07
                              Ta opcja odpada. Zbyt cenne mam futro, żeby umieszczać na nim jakieś
                              badziewiarskie obrazki, czyje by one nie były.
                              :)
                              • w_v_w Re: Logo 26.01.04, 13:23
                                I słusznie, musiałbys Misiu,
                                wiecej publicznie się obnażać,
                                a to by skończyło sie jak z tym Zukiem na Wale...
                                :)
                                Wawerka
              • Gość: Zagóźdź Re: jakiego zarządu? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 01.02.04, 20:21
                spokojnie, bo się odezwą z partii monarchistycznej i dopiero będzie,,,
                cieszę się z informacji, że pracownicy Urzędu Wawra uczestniczą na forum,
                moje pytania,, czy służbowo? ,, co z z chodnikiem na ul. Zasadowej (czy będzie
                dokończony, rospoczęto budowę w latach `70)i moja ulica czeka zapraszam na
                wycieczkę (odradzam jazdę prywatnym samochodem)
    • Gość: Kanar-zyca Re: Dlaczego nie lubisz zarządu swojej Dzielnicy IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 12.01.04, 10:31
      Ja mieszkam od 22 lat w Miedzeszynie przedtem 25 lat w Radości i tutaj nic się
      nie zmieniło oprócz nowo wybudowanych fortecy ale tym co tam mieszkają nie
      zależy na ładzie oni i tak odgrodzili się od tego brudu. A Zarząd zostawiam ten
      temet bez komentarz szkoda czsu musimy ich przetrwać jeszce 3 lata niecałe.
      • w_v_w Re: Dlaczego nie lubisz zarządu swojej Dzielnicy 12.01.04, 10:37
        Przetrwamy, a moze wcześniej, kto to wie...
        Czego sobie i wszystkim życze:)))
        :)
        Wawerka
      • Gość: doska Re: Dlaczego nie lubisz zarządu swojej Dzielnicy IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.01.04, 19:57
        ...a później wyierzemy w wyborach samorządowych gorszych od tych
        dotychczasowych....((((

        chlip
        chlip
        chlip

        pozdrawiam
    • misio_misio Dlaczego nie lubisz zarządu swojej Dzielnicy 13.01.04, 14:25
      Przyznam sie. Lubię Zarząd swojej Dzielnicy.
      • w_v_w a z jakiej jestes Dzielnicy? 13.01.04, 17:35
        :)
        Wawerka
        • Gość: g-s Re: a z jakiej jestes Dzielnicy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.04, 11:04
          Misio miał chyba wczoraj załamanie nerwowe, albo to jakaś alergia. Przejdzie
          mu z czasem (?!)
          :))
          • w_v_w Re: a z jakiej jestes Dzielnicy? 14.01.04, 11:06
            czytaj dzisiejsze posty, minęło:)
            :)
            Wawerka
            • misio_misio minęło 14.01.04, 11:13
              to nie alergia, tylko szczera prawda. bez takiego zarządu wiałoby tu straszną
              nudą. trzeba by chyba pisać o cyklistach...
              :)
              ps. spróbujcie docenić ich wysiłki na gruncie zacieśniania więzów społeczności
              lokalnej. gdyby nie ta prześmieszna sytuacja, pewnie dalej bym siedział w
              lesie...
              • w_v_w Re: minęło 14.01.04, 11:20
                no tak Misiu, no tak...
                chcesz powiedziec,ze dzieki nim trafiłeś do cywilizacji?;)
                :)
                Wawerka
                • misio_misio Re: minęło 14.01.04, 11:22
                  o ile można to nazwać cywilizacją...:)
                  • w_v_w No nie narzekaj... 14.01.04, 14:25
                    jeden członek zarządu (bez przeproszenia), doradca
                    samego Lepióra, drugi doradca wszystkich opcji,
                    trzeci członek doradca kościelnego i do tego student.
                    same "monrde".
                    A tak a propos Misiu, słyszałes,ze wystarczy być synem Pinokia,
                    żeby "zasysac kasiorę podatników".
                    :)
                    Wawerka
                    • misio_misio wystarczy być synem Pinokia 14.01.04, 15:33
                      Podejrzewam, że nie tak łatwo być synem Pinokia. Dlatego "wystarczy"
                      zastąpiłbym słowem "trzeba". Reżyser Machulski głosem aktora Kondrata
                      powiedział, że "piniondze to nie fszystko..". Przychylam się do tej tezy.
                      Szkoda tylko, że dodał: "...ale fszystko bez piniendzy to ..."
                      Poza tym można też być "innym" synem i też mieć dostęp do kasy.
                      :)
      • pytajnik444 125 to se wkręć 14.01.04, 14:50
        Młodzieżówka Forum Samorządowego (tzw. młode forum) grasuje w linii 125
        Czyli nauka guru nie idzie w las ...
        więcej na
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=292&w=10162496
        • misio_misio Młodzieżówka Forum Samorządowego grasuje w 125 14.01.04, 15:26
          Bardziej adekwatnie byłoby chyba "bojówka".
          Popatrz jakie chłopaki operatywne...
          :)
          • w_v_w Re: Młodzieżówka Forum Samorządowego grasuje w 12 14.01.04, 15:41
            Z "mlekiem ojca" zassali.
            w końcu to młodzi burmiszcze, dynastia.
            a jak sie połączą z "młodzieżówką" Nerca
            to dopiero bedzie.
            :)
            Wawerka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka