Gość: zagóźdź
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
09.01.04, 21:56
Ja nie lubię Zarządu oraz całej Dzielnicy Wawer bo nic na moim Zagożdżiu nie
zrobiono od czasu PRL, (to już 14 rok)w czasch PRL wykonano jedyny asfalt
kilka chodników,,,, i od tej pory nic, po ,90 roku mieszkali tu posłowie,
radni i inni... i nic,,,,kiedy ktoś się odważyl upomnieć (powołac komitecik)o
drobną inwestycje spotykały sie z odmową, bez względu czy byli to ci czy
inni ludzie w Gminie- Dzielnicy Wawer,,, poczekam pół roku, popatrzę,
poobserwuje, i jak nie wyrównają mi ulicy, i jak nie zrobią chodnika na
Zasadowej , rozpieprzę caly Urząd,(naprawdę lepiej bylo za komuny bo niczego
nie mogłem i nie musialem oczekiwać) co Wy na to???? czy u ciebie w Osiedlu
jest lepiej a może tam mieszkają "Ci" własnie co potrafią to załatwić , może
ktoś mi poda kontakt z kim możemy zalatwić tę sprawę załatwić (mieszkańcy
zrzucą się na łapówę)