Dodaj do ulubionych

gołębie-uciążliwy problem

IP: 80.77.99.* 19.04.04, 16:24
Może ktoś z Was ma pomysł (wykonalny) jak pozbyć się gołębi, które zalęgły
się nad moim balkonem? Założyłam siatki gdzie tylko można ale one nadal
siadają i brudzą poręcze i balkon. Czy ktoś już pozbył się tych brudasów?
Proszę pomóżcie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka