Gość: Małgosia
IP: 80.77.99.*
19.04.04, 16:24
Może ktoś z Was ma pomysł (wykonalny) jak pozbyć się gołębi, które zalęgły
się nad moim balkonem? Założyłam siatki gdzie tylko można ale one nadal
siadają i brudzą poręcze i balkon. Czy ktoś już pozbył się tych brudasów?
Proszę pomóżcie.