Dodaj do ulubionych

do dziecka

07.10.05, 14:33
56 letnia pani podejmie sie opieki nad dzieckiem... z 7 letnim stażem w pracy z
dziećmi i referencjami na życzenie, najchetniej Grochów, ul.Szaserów/Wspólna
Droga/Garwolińska
kontakt: sylwia.p@pf.pl
Obserwuj wątek
    • spacey1 Re: do dziecka 07.10.05, 14:59
      Witam panią
      gdybym nie miała juz pani do dzieci, to na pewno bym sie do pani zgłosiła :)
      Mieszkam przy Szaserów :)
      Ale mam dużo znajomych z dziećmi, więc jak będzie ktoś poszukiwał, to dam
      kontakt do Pani
      pozdrawiam
      • skrzydlate Re: do dziecka 07.10.05, 18:52
        dziękuję, czekam :))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka