w_v_w
16.04.06, 08:28
Wielkanoc, dla jednych oznacza Zmartwychwstanie, dla innych Wiosenne
Odrodzenie, jedno i drugie oznacza zwycięstwo życia nad śmiercią, to czas
radości i tego sie trzymajmy :))
Optymizmu, zadowolenia, serdecznosci i ciepła...
Życzy Wawerka