Dodaj do ulubionych

Alleluja!...

16.04.06, 08:28
Wielkanoc, dla jednych oznacza Zmartwychwstanie, dla innych Wiosenne
Odrodzenie, jedno i drugie oznacza zwycięstwo życia nad śmiercią, to czas
radości i tego sie trzymajmy :))

Optymizmu, zadowolenia, serdecznosci i ciepła...

Życzy Wawerka
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka