Dodaj do ulubionych

DO LLYDIA-82 AND BUBILU

17.04.08, 16:55
WIEC JUZ W NOWYM WATKU
DZIEKUJE ZA INFORMACJE. MOJ JEST STOLARZEM WIEC MOZE SPOKOJNIE
ZACZAC PRACE W BUDOWLANCE. TEZ JESTEM Z DOLNEGO SLASKA WIEC CHYBA
ZAMIESZKALIBYSMY WE WROCLAWIU.
DZIEKI
POZDRAWIAM
Obserwuj wątek
    • nertila Ja też do Tych 2 Pań;) 17.04.08, 18:59
      Skorzystam z tego wątku i wbiję się tu troche "na jana" ale mam
      nadzieje że obie to przeczytacie!! Mam 5 dni wolnego licząc od
      dzisiaj!! Może jakieś mini spotkanko we Wrocławiu?? Piątek?? Sobota??
      Niedziela?? Jak wam pasuje?? na gg mi napiszta , wyrwałam doła
      nieziemskiego ostatnio i szukam grupy wsparciawink Dajcie szybko znać,
      bo potem znowu mnie dyżury po 24h czekają i bedę "nie do życia"
      i "niewyjściowa" zupełniewink
      • bubilu no przydaloby sie jakies spotkanko:) 17.04.08, 19:08
        mnie pasuje piotek, sobota i niedzielasmile wiec wybierajciesmile
        • nertila Re: no przydaloby sie jakies spotkanko:) 17.04.08, 19:31
          Lidzia odejdź na chwilę od tej lodówki i napisz na gg do Doris albo
          do mnie kiedy ci pasujewink
          • llydiaa-82 Re: no przydaloby sie jakies spotkanko:) 18.04.08, 21:06
            nertila wysłałam maila do Ciebie
            Bubilu mi też pasuje niedziela wiec chyba ustawione jestesmy ale wez swojego
            mężusia bo ja z moim przyjade przynajmniej nie będą sie nudzic z nami a i my
            spokojnie sobie pogadamy do zoba mam nadzieje buziaki smile
            • bubilu Re: no przydaloby sie jakies spotkanko:) 18.04.08, 21:57
              moze w galerii dominikanskiej w cafe italia???? mam ochote na lodysmile
              • nertila Re: no przydaloby sie jakies spotkanko:) 19.04.08, 10:26
                Dzieki za mejla,czyli niedziela w Galerii na lodachsmile ale mi pasuje
                tak w godzinach od 14" do 18". To może po obiedzie te lody zjemy na
                deser a nie na kolację com?
                • llydiaa-82 Re: no przydaloby sie jakies spotkanko:) 20.04.08, 08:50
                  dziewczyny ja odpadam cholera!!!! mam goraczke i nie mogę sie nigdzie ruszyć
                  jeszcze wczoraj miałam nadziję że przejdzie a tu lipa sad((((
                  A taką miałam ochotę na lody i spotkanie z wami sad((((((( normalnie ryk
                  • nertila Re: no przydaloby sie jakies spotkanko:) 20.04.08, 08:56
                    jejku kochanie no panic! spotkamy się innym razem najważniejsze
                    Wasze zdrowie teraz!nie wychodź z domu!szlaban!!kuruj się w łóżeczku
                    i nie bierz pochopnie żadnych leków!! herbatka z malin i vitaminki
                    dla ciężarówek muszą ci wystarczyćwink Zobaczymy się może w przyszły
                    weekend, bedzie już cieplej i słoneczniej.
                    Pozdrowienia dla waszej Rodzinki smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka