r1357 17.04.08, 16:55 WIEC JUZ W NOWYM WATKU DZIEKUJE ZA INFORMACJE. MOJ JEST STOLARZEM WIEC MOZE SPOKOJNIE ZACZAC PRACE W BUDOWLANCE. TEZ JESTEM Z DOLNEGO SLASKA WIEC CHYBA ZAMIESZKALIBYSMY WE WROCLAWIU. DZIEKI POZDRAWIAM Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nertila Ja też do Tych 2 Pań;) 17.04.08, 18:59 Skorzystam z tego wątku i wbiję się tu troche "na jana" ale mam nadzieje że obie to przeczytacie!! Mam 5 dni wolnego licząc od dzisiaj!! Może jakieś mini spotkanko we Wrocławiu?? Piątek?? Sobota?? Niedziela?? Jak wam pasuje?? na gg mi napiszta , wyrwałam doła nieziemskiego ostatnio i szukam grupy wsparcia Dajcie szybko znać, bo potem znowu mnie dyżury po 24h czekają i bedę "nie do życia" i "niewyjściowa" zupełnie Odpowiedz Link
bubilu no przydaloby sie jakies spotkanko:) 17.04.08, 19:08 mnie pasuje piotek, sobota i niedziela wiec wybierajcie Odpowiedz Link
nertila Re: no przydaloby sie jakies spotkanko:) 17.04.08, 19:31 Lidzia odejdź na chwilę od tej lodówki i napisz na gg do Doris albo do mnie kiedy ci pasuje Odpowiedz Link
llydiaa-82 Re: no przydaloby sie jakies spotkanko:) 18.04.08, 21:06 nertila wysłałam maila do Ciebie Bubilu mi też pasuje niedziela wiec chyba ustawione jestesmy ale wez swojego mężusia bo ja z moim przyjade przynajmniej nie będą sie nudzic z nami a i my spokojnie sobie pogadamy do zoba mam nadzieje buziaki Odpowiedz Link
bubilu Re: no przydaloby sie jakies spotkanko:) 18.04.08, 21:57 moze w galerii dominikanskiej w cafe italia???? mam ochote na lody Odpowiedz Link
nertila Re: no przydaloby sie jakies spotkanko:) 19.04.08, 10:26 Dzieki za mejla,czyli niedziela w Galerii na lodach ale mi pasuje tak w godzinach od 14" do 18". To może po obiedzie te lody zjemy na deser a nie na kolację com? Odpowiedz Link
llydiaa-82 Re: no przydaloby sie jakies spotkanko:) 20.04.08, 08:50 dziewczyny ja odpadam cholera!!!! mam goraczke i nie mogę sie nigdzie ruszyć jeszcze wczoraj miałam nadziję że przejdzie a tu lipa (((( A taką miałam ochotę na lody i spotkanie z wami ((((((( normalnie ryk Odpowiedz Link
nertila Re: no przydaloby sie jakies spotkanko:) 20.04.08, 08:56 jejku kochanie no panic! spotkamy się innym razem najważniejsze Wasze zdrowie teraz!nie wychodź z domu!szlaban!!kuruj się w łóżeczku i nie bierz pochopnie żadnych leków!! herbatka z malin i vitaminki dla ciężarówek muszą ci wystarczyć Zobaczymy się może w przyszły weekend, bedzie już cieplej i słoneczniej. Pozdrowienia dla waszej Rodzinki Odpowiedz Link