02.08.04, 16:14
Witam przyszłych potencjalnych sąsiadów :))
Czy jest wśród Was ktoś zapisany w budynku C i ma jakieś konkretne informacje
na temat terminu rozpoczęcia budowy?
Obserwuj wątek
    • bobm1 Re: budynek C 08.09.04, 08:35
      W zeszłym tygodniu usłyszałem infromacje że dziś mają odebrać pozwolenia na
      budowe budynku C.
      • agua Re: budynek C 13.09.04, 10:57
        W sobotę trwały prace przygotowawcze pod budowę bud. C - lano beton pod
        fundamenty. Coś w końcu drgnęło...:)
        • blackcat Re: budynek C 13.09.04, 11:00
          Ale się zgraliśmy z tą wiadomością :))))
          Agnieszka
          • agua Re: budynek C 13.09.04, 11:29
            blackcat napisała:

            > Ale się zgraliśmy z tą wiadomością :))))
            > Agnieszka

            :)))
    • blackcat Re: budynek C 13.09.04, 10:58
      Witam,
      Dobra wiadomość dla wszystkich sąsiadów z budynku C. Prace nad waszym budynkiem
      wystartowały. Gratulacje - będziemy obserwować jak rośnie.
      Agnieszka (D)
      • celkra Re: budynek C 19.10.04, 16:02
        blackcat napisała:


        > będziemy obserwować jak rośnie.

        >Ano rośnie... w sobotę panowie układali ścianę w mojej sypialni :-))
        pozdrawiam serdecznie
        celkra
        • blackcat Re: budynek C 20.10.04, 09:56
          Gratuluję. A z której strony masz mieszkanko? Bo jeśli masz jakieś okna od
          strony budynku D, to będziemy mogły sobie pomachać przez okna (a jeśli nie to i
          tak możemy sobie pomachać).

          Agnieszka (budynek D, II piętro)
          • celkra Re: budynek C 20.10.04, 12:12
            blackcat napisała:

            > Gratuluję. A z której strony masz mieszkanko? Bo jeśli masz jakieś okna od
            > strony budynku D, to będziemy mogły sobie pomachać przez okna (a jeśli nie to
            i
            >
            > tak możemy sobie pomachać).
            > okna obu sypialni wychodzą na stronę budynku D (a więc macham ;-)))
            > Agnieszka (budynek D, II piętro)
            • pracujacy Re: budynek C 20.10.04, 19:09
              Ja dzisiaj podpisalem umowe - Budynek C pietro III

              Pozdrawiam
              • krzyk007 Re: budynek C 20.10.04, 19:46
                Witaj,

                Możesz podać maila do siebie - mam kilka pytań.

                pzdr
                #chris#
                • pracujacy Re: budynek C 21.10.04, 01:39

                  Moj e-mail przemek@post.pl

                  Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka