kola45
11.05.05, 12:41
Właściciele mieszkań - powiadomcie swoje ekipy remontowe, o tym, że głośne
prace wykończeniowe typu wiercenie, kucie itp. należy wykonywać w godzinach
8.00-20.00, zgodnie z umową. Tam mieszkają małe dzieci i wiercenie o godzinie
23.00 świadczy tylko o braku szacunku dla innych.