Gość: sprawiedliwy:)
IP: *.waw.pl
13.05.03, 01:03
Nocny smog na Bródnie - czy to spalarnia czy elektrociepłownia Żerań czy może
Kawęczyn nas tak niemiło doświadcza??? Czy do Chaladii w
Choszczówce/Białołęce dolatuje też ten niemiły smrodek?
Pod koniec lat 70-tych Zakłady Mięsne na Żeraniu słynęły z innego rodzaju
zapachów, a i hałda śmieci w lasku bródnowskim (teraz górka niedaleko
Carrefoura) nie pachniała najmilej. Brr - a teraz mamy ten dymek...Za oknem
kilak biednych przyduszonych słowików stara się niczym nie przejmować...