Dodaj do ulubionych

Nocny smog

IP: *.waw.pl 13.05.03, 01:03
Nocny smog na Bródnie - czy to spalarnia czy elektrociepłownia Żerań czy może
Kawęczyn nas tak niemiło doświadcza??? Czy do Chaladii w
Choszczówce/Białołęce dolatuje też ten niemiły smrodek?
Pod koniec lat 70-tych Zakłady Mięsne na Żeraniu słynęły z innego rodzaju
zapachów, a i hałda śmieci w lasku bródnowskim (teraz górka niedaleko
Carrefoura) nie pachniała najmilej. Brr - a teraz mamy ten dymek...Za oknem
kilak biednych przyduszonych słowików stara się niczym nie przejmować...
Obserwuj wątek
    • Gość: alex Re: Nocny smog IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.03, 01:12
      Faktycznie, jakaś franca nas systematycznie podtruwa. Tylko gdzie interweniowac
      chyba nie w tym zapyziałym urzedzie ?
      • Gość: s. Re: Nocny smog IP: *.waw.pl 13.05.03, 01:32
        Zapomnij... tam przeszkadza się Paniom w piciu herbatki i towarzyskich
        rozmowach. A jak chcesz coś załatwić to czeka Cię poszukiwanie właściwej osoby
        i nieustanne przełączanie rozmów. Wydaje się, że jak akurat dzwonisz do
        wydziału od spraw X (tak wynika z nazwy i opisu na stronie wwww) - to akurat
        nie ten wydział, tylko Y, a i nie ta pani - tylko inna. A na koncu i tak
        dowiesz się pewnie, że masz smród w słoiku dostarczyć i jeszcze pismo napisać,
        bo przez Twój telefon to nikt sobie spokojnego dnia pracy czyli nicnierobienia
        nie będzie sobie psuł. Ślad telefoniczny - niematerialny, tylko papier
        cierpliwy. A potem będą Cię wzywać, co byś smród rozpoznał i opisał. A na końcu
        się okarze, że smród jest w granicach dopuszczalnych norm, albo że smród
        przypływa z terytoriumobcej dzielnicy - czyli nic zrobić się nie da - bopod
        inna jurysdykcję podlega - słowem - "nie nasz, bo swoim to byśmy się zajęli."
        itd. itd.
        Więc zapomnij - raczej warto zlokalizować truciciela i jego nękać! Ciekawe czy
        to nocna cyrkulacja sprawia, że to do nas dociera - czy premedytacja otwierania
        puszki ze smrodem właśnie wtedy, gdy mniej osób to czuje?!

        A tak w ogóle to noc nie od sprawdzania czy jest smród tylko od spania a po
        ulicach i tak niebezpiecznie chodzić :)))
        Gorzej jak będzie cieplej i będzie się chciało przy otwartyn okienku spać!
    • chaladia Re: Nocny smog 13.05.03, 08:24
      Do Grabiny smrodek nie dociera, ale jeszcze pare km bliżej miasta ludzie z
      dobrym powonieniem coś czują. Ja mam nieżyt nosa i niczego organoleptycznie
      stwierdzić nie moge.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka