Dodaj do ulubionych

cafe KINGA?

29.12.01, 13:51
Na ulicy inzynierskiej? blisko szkoly na namyslowskiej 1 [elektrykow] ktos wie czy jeszcze istnieje?Naszla mnie nostalgia za dawnymi czasami.

pozdr
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka