Gość: Fizyk
IP: *.tsl.uu.se
09.08.01, 14:09
No i masz babo placek. "RPP zada obnizenia wydatkow
budzetowych"
Zaraz zazada nizszych podatkow. Kto u nas rzadzi?
Rzad i parlament czy RPP? A kto powinien?
Czy nos dla tabakiery, czy ona dla nosa?
No zlotnicy, co wy na to?