Gość: hotin
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
07.02.05, 20:39
Teraz widac wyraznie jak zarzad PKN ORLEN dba wylacznie o wlasne interesy a
nie o dywersyfikacje dostaw ropy rzeczy najwazniejszej dla dobra Polski lecz
dziala nadal w interesie wlasnym i uwlaszczonych agentow SOVIETSKIEVO SOJUZA!