Gość: md.
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.02.05, 13:39
To wypowiedź znajomka z Niemiec że wprowadzenie Euro spowodowało obniżenie
wypłat i świadczeń ale ceny są wysokie jakby tylko zamieniono rodzaj waluty
przy zachowaniu starej wysokości cen.Ile w tym prawdy i czy Polskę czeka to
samo w momencie wprowadzenia Euro?