Gość: Pesymista IP: 10.120.17.* 25.09.02, 11:19 Poziwiom uwidim !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Linus Informacja nalezy do wszystkich ludzi tak jak wiedza. IP: *.pmmc.com 25.09.02, 18:05 Darmowi uzytkownicy netu laczcie sie. Odpowiedz Link Zgłoś
marrysk Re: Informacja nalezy do wszystkich ludzi tak jak 25.09.02, 18:34 Informacja tak, ale sam dostęp do niej jest sam w sobie źródłem kosztów. Wiedza też jest kosztowna. Wytworzenie wiedzy i informacji też tworzy koszty. To co nic nie kosztuje jest nic nie warte. Niepokoi mnie bardziej pomysł "uregulowania tego ustawowo". Kochani, jeżeli chcemy generalnego uwiądu internetu w Polsce to pozwólmy tym czterystukilkudziesieciu hipokrytom, niedoukom i manipulatorom z Wiejskiej uregulować to ustawowo! Tempo rozwoju internetu uzyskamy zupełnie równoległe do tempa rowoju autostrad w kraju. Imponujące! A kto wtedy będzie zainteresowany obniżeniem kosztów dostępu do internetu? Dokładnie nikt! To już będzie ustawowa zmowa kartelowa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Taktoja Re: Internet - z darmowego w pełnopłatny? IP: *.proxy.aol.com 25.09.02, 18:59 Kto to sa Plutokraci? Ha,ha...to tylko prawdziwy zart. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anda Re: Internet - z darmowego w pełnopłatny? IP: *.GHOST.PL / 192.168.0.* 25.09.02, 23:00 Iliczy sie tylko szmal - a gdzie prosty rachunek ekonomiczny madry wyksztalcony narod-madre dzialania,madrzy pracownicy madrzy polacy,szacunek innych narodow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Internet - z darmowego w pełnopłatny? IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 26.09.02, 07:21 szkoda ze redaktor gw nie napisal ze oni tez sciagaja kase za dostep do archiwum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaduła Re: Wyborcza w pełnopłatny ? IP: *.IOd.krakow.pl 26.09.02, 08:30 Wyborcza za dostęp do archiwum sama bierze kasę !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kecik Sciema... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.02, 10:10 Takie teksty w Wyborczej po prostu oznaczaja, ze Agrora zamierza kazac sobie placic za dostep do gazety przez Siec... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kecik Sciema Agory... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.02, 10:12 W ten sposob po prostu przygotowuja ludzi do wprowadzenia odplatnosci za swoj zalosny serwis... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbyszek_5710 Re: Internet - z darmowego w pełnopłatny? IP: *.cezex.pl 26.09.02, 10:21 W zasadzie już sie pgodziłem z tym, że pojawiaja się nowe opłaty. Chyba jest taki trend. Śmieszy i irytuje mnie natomiast próba ustawowego uregulowania - kolejny przejaw pazerności na władzę. Jak się nie umie zrobić nic pożytecznego, to trzeba jednak jakoś zaistnieć (coś rozwalić, kogos pobić, ukraść a w najlepszym przypadku coś uregulować). Często jestem na Węgrzech - kraj porównywalny - tam też są opłaty za serwisy, ale dostęp do Internetu jest bezpłatny (bez pory dziennej). Węgrzy dziwią mi się, dlaczego muszę płacić za Internet domowy. No cóż - Panowie z Wiejskiej i z TPSA uregulowali sobie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś