Dodaj do ulubionych

Internet - z darmowego w pełnopłatny?

IP: 10.120.17.* 25.09.02, 11:19
Poziwiom uwidim !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Linus Informacja nalezy do wszystkich ludzi tak jak wiedza. IP: *.pmmc.com 25.09.02, 18:05
      Darmowi uzytkownicy netu laczcie sie.
      • marrysk Re: Informacja nalezy do wszystkich ludzi tak jak 25.09.02, 18:34
        Informacja tak, ale sam dostęp do niej jest sam w sobie źródłem kosztów. Wiedza
        też jest kosztowna. Wytworzenie wiedzy i informacji też tworzy koszty. To co
        nic nie kosztuje jest nic nie warte. Niepokoi mnie bardziej
        pomysł "uregulowania tego ustawowo". Kochani, jeżeli chcemy generalnego uwiądu
        internetu w Polsce to pozwólmy tym czterystukilkudziesieciu hipokrytom,
        niedoukom i manipulatorom z Wiejskiej uregulować to ustawowo! Tempo rozwoju
        internetu uzyskamy zupełnie równoległe do tempa rowoju autostrad w kraju.
        Imponujące! A kto wtedy będzie zainteresowany obniżeniem kosztów dostępu do
        internetu? Dokładnie nikt! To już będzie ustawowa zmowa kartelowa!
    • Gość: Taktoja Re: Internet - z darmowego w pełnopłatny? IP: *.proxy.aol.com 25.09.02, 18:59


      Kto to sa Plutokraci? Ha,ha...to tylko prawdziwy zart.
    • Gość: anda Re: Internet - z darmowego w pełnopłatny? IP: *.GHOST.PL / 192.168.0.* 25.09.02, 23:00
      Iliczy sie tylko szmal - a gdzie prosty rachunek ekonomiczny
      madry wyksztalcony narod-madre dzialania,madrzy pracownicy
      madrzy polacy,szacunek innych narodow
    • Gość: anonim Re: Internet - z darmowego w pełnopłatny? IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 26.09.02, 07:21
      szkoda ze redaktor gw nie napisal ze oni tez sciagaja kase za
      dostep do archiwum
    • Gość: gaduła Re: Wyborcza w pełnopłatny ? IP: *.IOd.krakow.pl 26.09.02, 08:30
      Wyborcza za dostęp do archiwum sama bierze kasę !!
    • Gość: kecik Sciema... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.02, 10:10
      Takie teksty w Wyborczej po prostu oznaczaja, ze Agrora
      zamierza kazac sobie placic za dostep do gazety przez Siec...
    • Gość: kecik Sciema Agory... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.02, 10:12
      W ten sposob po prostu przygotowuja ludzi do wprowadzenia
      odplatnosci za swoj zalosny serwis...
    • Gość: Zbyszek_5710 Re: Internet - z darmowego w pełnopłatny? IP: *.cezex.pl 26.09.02, 10:21
      W zasadzie już sie pgodziłem z tym, że pojawiaja się nowe
      opłaty. Chyba jest taki trend. Śmieszy i irytuje mnie natomiast
      próba ustawowego uregulowania - kolejny przejaw pazerności na
      władzę. Jak się nie umie zrobić nic pożytecznego, to trzeba
      jednak jakoś zaistnieć (coś rozwalić, kogos pobić, ukraść a w
      najlepszym przypadku coś uregulować).
      Często jestem na Węgrzech - kraj porównywalny - tam też są
      opłaty za serwisy, ale dostęp do Internetu jest bezpłatny (bez
      pory dziennej). Węgrzy dziwią mi się, dlaczego muszę płacić za
      Internet domowy. No cóż - Panowie z Wiejskiej i z TPSA
      uregulowali sobie.

      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka