Dodaj do ulubionych

Pierwsze spięcie PiS - Samoobrona przy obsadzie...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.06, 21:20
Ha ha ha!

To wina POy, że zamiast do woja musiał iść do...
co to zresztą nas dziś obchodzi...
Obserwuj wątek
    • mniklas5 Re: Pierwsze spięcie PiS - Samoobrona przy obsadz 08.05.06, 21:51
      lepszego kabarteu nie bedzie miala juz Polska , swietnie sie usmialem,
      specjalista z przestrajania radia do rozdielania forsy. TKM rzadzi
      • kolargolo pamietajmy kto wreczyl nominacje temu bandycie 08.05.06, 23:11
        nasz milosciwie panujacy prezio wice-brat Kaczynski Lech. Tylko dlatego zeby
        brat numer jeden, Jaroslaw, mial wladze. bo oprocz wladzy to Jaroslawa nie
        obchodzi juz nic. a wladza potrzebna jest po to zeby ja dlugo miec. a wladze ma
        sie dlugo jak sie wykonczy przeciwnikow za pomoca biur, urzedow, prokuratorow
        specjalnych i innych komisji. Kaczynski dzialaja jak bolszewicy - dajcie nam
        100% wladzy to was uszczesliwimy. a jak sie nie uda to sie okaze ze kapitalisci
        ("uklad" w tym wypadku) byli za silni. Walesie tez blokowali i dlatego nie
        dostalem 100 milionow.
        • Gość: Oliveira Pan w SB przestrajał radia samochodowe :D IP: *.atman.pl / *.atman.pl 08.05.06, 23:25
          Taaaaak, to brzmi wiarygodnie :D
          • Gość: Maniek W koncu rzadzi uklad: SB i zlodzieje ... IP: 193.0.122.* 09.05.06, 00:01

            W koncu ziscily sie slowa Kaczynskiego i Leppera - Polska rzadza oszusci,
            zlodzieje, SB-cy ...

            A metoda rozkradania Polski jest prosta ...

            Bierze sie milion kredytu ... kupuje 500ha .. potem sie wstepuje do SO ...
            I ARiMR oddluzy ...

      • Gość: burdel Samoobrona czyli jak SBecy przwrócą PRL IP: *.gprspla.plusgsm.pl 09.05.06, 02:18
        podziwiam Twój humor. Mnie to już przybiło do gleby i kopie.
        Wstydze się za ten kraj bardziej niż za PRL. Kiedyś mogłem usprawiedliwić
        sytuację ruskimi, teraz po demokratycznych wyborach rządzi mną cwaniak-złodziej,
        nacjonalista-miłośnik skinów i para karłów-oszołomów. ministrem zostaje jakis
        chlopaczek, kase dzieli esbek... Premierem figurant-poplecznik..
        wszędzie panuje nepotyzm...
        żenada.
        i tysiąc dziennie emigruje...

        pisiory, samochlopy i wszechpolacy - możecie robić z siebie pośmiewisko jeśli
        wam to nie przeszkadza. Ale dlaczego naszym kosztem??

        Wstyd kaczki. nigdy wam tego nie zapomnimy.
    • Gość: jerzy30 ale pisuary i tak go wpuszczą na to stanowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.06, 23:08
      dla nich nie ma rzeczy niemożliwych - one tworzą IV RP - mamy już wyrokowca,
      mamy młodego kibola, koniowatego zwolennika brunatnych - może być i UBEK -
      wszystko jest możliwe
      • Gość: bolo Oczywiście że wpuszczą IP: *.zgora.dialog.net.pl 09.05.06, 00:00
        Bo pisiory to ludzie bez zasad.
        • Gość: przemjod ___świniopas na fujarce gra, a kaczuchy tańczą... IP: *.multicon.pl / *.multicon.pl 09.05.06, 05:43
    • tadddd Re: Pierwsze spięcie PiS - Samoobrona przy obsadz 08.05.06, 23:44
      i ten układ PIS-SO-LPR uwaza ze ma moralne prawo do rozliczania kogokolwiek z
      czegokolwiek ??????
      "....Kali ukrasc krowe ....."
    • Gość: Jaijuż Intereująca deesbekizacja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.06, 23:50
      Szefować jednej z najważniejszych agencji ma być agent służb bezpieczeństwa.
      Dlaczego? Bo oczarował ludowego bucefała swoją osobowością. I pewnie nie tylko
      osobowością. Ot, rewolucja moralna na miarę IV RP.
    • Gość: etam Re: Pierwsze spięcie PiS - Samoobrona przy obsadz IP: *.c29.msk.pl 09.05.06, 01:57
      " To skandal, że taka osoba w ogóle ubiega się o jakąś funkcję w państwie! -
      mówi Adam Lipiński, wiceprezes PiS, - Żaden pracownik ani współpracownik SB nie
      powinien być w rządzie ani w agencji rządowej."

      qrwa ,skandal to bylo brac ich do rzadzenia
      poza tym wg. kaczorow SO to sami SBcy i przestepcy,wiec nie ma co teraz plakac
      trzeba zachowac łezki na pozniej ,bo to dopiero poczatek
      oj bedzie sie dzialo :-))
    • kaczomowa Re: 08 . V 2006 r. w Teatrze Stu odbył 09.05.06, 02:50
      Stary, zazdroscisz, że Cię tam nie było, czy co?
      • Gość: przemjod A.Lepper jest przestępcą- tak jak setki tysięcy... IP: *.multicon.pl / *.multicon.pl 09.05.06, 05:42
        ...innych przestępców w Polsce. I to oficjalnie zostało potwierdzone przez sąd,
        tu nie było żadnego ukrywania. Dlaczego więc prawomocnie skazany przestępca ma
        się wstydzić i być wykluczony z życia publicznego

        ;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • wan4 Taa... wreszcie jest tak, jak Kaczki głosiły 09.05.06, 05:53
          rządzą sami złodzieje i SBecy. I znowu Jarek miał racje. To naprawdę geniusz
          nad geniuszami musi być,jak przepowie, tak sie stanie.

          Napoleon Buonaparte miał Murata, Napoleon Pisuarte chciał Mulata
          • zkyc Jureczku! Pozdrawiam po starej znajomości!!!! 09.05.06, 14:09
            Zaskoczyłeś jednak mnie wybraną opcją!:)))))))))

            zkyc
    • w.s3 Re: Pierwsze spięcie PiS - Samoobrona przy obsadz 09.05.06, 07:47
      5 maja Jacek i Placek puścili bąka.I już ciągnie się lepki smrodek.Ze
      smrodkiem trzeba się delikatnie obchodzić, bo się obrazi.Pójdzie śmierdzieć na
      osobności i większość szlak trafi.Oby szybko.
    • Gość: krzyhoo Przestępca poręcza za SBka - niech żyją Kaczyńscy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.06, 18:12
      ale na swój rachunek i najlepiej poza obszarem politycznym RP
    • Gość: Win Re: Pierwsze spięcie PiS - Samoobrona przy obsadz IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.06, 21:39
      Ale nie ostatnie!
    • Gość: d msw - msw - msw IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 11.05.06, 00:01
      "Mielewski pracował w MSW w latach 1978-81. Twierdzi, że był informatykiem"
      to twierdzi czy byl nie mozna sprawdzic? :>

      "Przestrajałem radia samochodowe i telewizory"
      no informatyk , przestrajal pewnie zeby podsluchiwac :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka