Gość: ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.06, 21:20 Ha ha ha! To wina POy, że zamiast do woja musiał iść do... co to zresztą nas dziś obchodzi... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mniklas5 Re: Pierwsze spięcie PiS - Samoobrona przy obsadz 08.05.06, 21:51 lepszego kabarteu nie bedzie miala juz Polska , swietnie sie usmialem, specjalista z przestrajania radia do rozdielania forsy. TKM rzadzi Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo pamietajmy kto wreczyl nominacje temu bandycie 08.05.06, 23:11 nasz milosciwie panujacy prezio wice-brat Kaczynski Lech. Tylko dlatego zeby brat numer jeden, Jaroslaw, mial wladze. bo oprocz wladzy to Jaroslawa nie obchodzi juz nic. a wladza potrzebna jest po to zeby ja dlugo miec. a wladze ma sie dlugo jak sie wykonczy przeciwnikow za pomoca biur, urzedow, prokuratorow specjalnych i innych komisji. Kaczynski dzialaja jak bolszewicy - dajcie nam 100% wladzy to was uszczesliwimy. a jak sie nie uda to sie okaze ze kapitalisci ("uklad" w tym wypadku) byli za silni. Walesie tez blokowali i dlatego nie dostalem 100 milionow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oliveira Pan w SB przestrajał radia samochodowe :D IP: *.atman.pl / *.atman.pl 08.05.06, 23:25 Taaaaak, to brzmi wiarygodnie :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maniek W koncu rzadzi uklad: SB i zlodzieje ... IP: 193.0.122.* 09.05.06, 00:01 W koncu ziscily sie slowa Kaczynskiego i Leppera - Polska rzadza oszusci, zlodzieje, SB-cy ... A metoda rozkradania Polski jest prosta ... Bierze sie milion kredytu ... kupuje 500ha .. potem sie wstepuje do SO ... I ARiMR oddluzy ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: burdel Samoobrona czyli jak SBecy przwrócą PRL IP: *.gprspla.plusgsm.pl 09.05.06, 02:18 podziwiam Twój humor. Mnie to już przybiło do gleby i kopie. Wstydze się za ten kraj bardziej niż za PRL. Kiedyś mogłem usprawiedliwić sytuację ruskimi, teraz po demokratycznych wyborach rządzi mną cwaniak-złodziej, nacjonalista-miłośnik skinów i para karłów-oszołomów. ministrem zostaje jakis chlopaczek, kase dzieli esbek... Premierem figurant-poplecznik.. wszędzie panuje nepotyzm... żenada. i tysiąc dziennie emigruje... pisiory, samochlopy i wszechpolacy - możecie robić z siebie pośmiewisko jeśli wam to nie przeszkadza. Ale dlaczego naszym kosztem?? Wstyd kaczki. nigdy wam tego nie zapomnimy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzy30 ale pisuary i tak go wpuszczą na to stanowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.06, 23:08 dla nich nie ma rzeczy niemożliwych - one tworzą IV RP - mamy już wyrokowca, mamy młodego kibola, koniowatego zwolennika brunatnych - może być i UBEK - wszystko jest możliwe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Oczywiście że wpuszczą IP: *.zgora.dialog.net.pl 09.05.06, 00:00 Bo pisiory to ludzie bez zasad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przemjod ___świniopas na fujarce gra, a kaczuchy tańczą... IP: *.multicon.pl / *.multicon.pl 09.05.06, 05:43 Odpowiedz Link Zgłoś
tadddd Re: Pierwsze spięcie PiS - Samoobrona przy obsadz 08.05.06, 23:44 i ten układ PIS-SO-LPR uwaza ze ma moralne prawo do rozliczania kogokolwiek z czegokolwiek ?????? "....Kali ukrasc krowe ....." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaijuż Intereująca deesbekizacja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.06, 23:50 Szefować jednej z najważniejszych agencji ma być agent służb bezpieczeństwa. Dlaczego? Bo oczarował ludowego bucefała swoją osobowością. I pewnie nie tylko osobowością. Ot, rewolucja moralna na miarę IV RP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: etam Re: Pierwsze spięcie PiS - Samoobrona przy obsadz IP: *.c29.msk.pl 09.05.06, 01:57 " To skandal, że taka osoba w ogóle ubiega się o jakąś funkcję w państwie! - mówi Adam Lipiński, wiceprezes PiS, - Żaden pracownik ani współpracownik SB nie powinien być w rządzie ani w agencji rządowej." qrwa ,skandal to bylo brac ich do rzadzenia poza tym wg. kaczorow SO to sami SBcy i przestepcy,wiec nie ma co teraz plakac trzeba zachowac łezki na pozniej ,bo to dopiero poczatek oj bedzie sie dzialo :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
kaczomowa Re: 08 . V 2006 r. w Teatrze Stu odbył 09.05.06, 02:50 Stary, zazdroscisz, że Cię tam nie było, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przemjod A.Lepper jest przestępcą- tak jak setki tysięcy... IP: *.multicon.pl / *.multicon.pl 09.05.06, 05:42 ...innych przestępców w Polsce. I to oficjalnie zostało potwierdzone przez sąd, tu nie było żadnego ukrywania. Dlaczego więc prawomocnie skazany przestępca ma się wstydzić i być wykluczony z życia publicznego ;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
wan4 Taa... wreszcie jest tak, jak Kaczki głosiły 09.05.06, 05:53 rządzą sami złodzieje i SBecy. I znowu Jarek miał racje. To naprawdę geniusz nad geniuszami musi być,jak przepowie, tak sie stanie. Napoleon Buonaparte miał Murata, Napoleon Pisuarte chciał Mulata Odpowiedz Link Zgłoś
zkyc Jureczku! Pozdrawiam po starej znajomości!!!! 09.05.06, 14:09 Zaskoczyłeś jednak mnie wybraną opcją!:))))))))) zkyc Odpowiedz Link Zgłoś
w.s3 Re: Pierwsze spięcie PiS - Samoobrona przy obsadz 09.05.06, 07:47 5 maja Jacek i Placek puścili bąka.I już ciągnie się lepki smrodek.Ze smrodkiem trzeba się delikatnie obchodzić, bo się obrazi.Pójdzie śmierdzieć na osobności i większość szlak trafi.Oby szybko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzyhoo Przestępca poręcza za SBka - niech żyją Kaczyńscy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.06, 18:12 ale na swój rachunek i najlepiej poza obszarem politycznym RP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Win Re: Pierwsze spięcie PiS - Samoobrona przy obsadz IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.06, 21:39 Ale nie ostatnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d msw - msw - msw IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 11.05.06, 00:01 "Mielewski pracował w MSW w latach 1978-81. Twierdzi, że był informatykiem" to twierdzi czy byl nie mozna sprawdzic? :> "Przestrajałem radia samochodowe i telewizory" no informatyk , przestrajal pewnie zeby podsluchiwac :) Odpowiedz Link Zgłoś