Dodaj do ulubionych

PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach

11.05.06, 17:06
Modelowy przykład korupcji politycznej, która powinna być przedmiotem
zainteresowania nowotworzonego CBA
Obserwuj wątek
    • Gość: julek Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:08
      Skandal jak mozna wyrzucac ludzi PO tyle lat brali kase i nikomu z tego powodu nie dziala sie krzywda - a tu taki afront.
      • Gość: Janek Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:16
        Bredzisz. Działacze PO w tych spółkach już dawno zostali sczyszczeni przez SLD.
      • Gość: xpilo Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: 212.76.37.* 11.05.06, 17:17
        "Brali kasę" to znaczy kradli? Jak masz dowody to to potwierdź zamiast pleść
        trzy po trzy. Rozumiem, że ci z PISu będą robić wszystko w czynie społecznym.
      • unidfg Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 17:39
        Takich, którzy sprzeniewierzyli zaufanie społeczne wymienić trzeba. Porblem
        polega na tym, że PISiurki wymieniają jedynie takich, co są politycznie naganni.
        Złodziei i bandzirów nie wymienią póki Takowi Jarusiowi d... liżą. Natomiast na
        miejsce fachowców spoza PISu przychodzą miernoty intelektualne a'la pis,
        chamoobrona i lpr.
    • tales1 Frustracja+chorobliw zazdrość=porażki PO ! 11.05.06, 17:25
      Az przebieracie do spółeczek, co, kochaneczki z PO? Trzeba było wejść do
      koalicyjki! A tak was Tusk samowyautował!
      • Gość: srales Re: Frustracja+chorobliw zazdrość=porażki PO ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:31
        Po co wchodzić do "koalicyjki" ? Z Lepperem i Giertychem? Żeby TKM uprawiać?
        Trzeba mieć odrobine uczciwości i honoru.
        • unidfg Re: Frustracja+chorobliw zazdrość=porażki PO ! 11.05.06, 17:43
          Honor i uczciwość u kaczorów zaangażowanych w aferę FOZZ, Domy Centrum, Fundację
          Srebrna, Fundację Solidarność... Stary, nie kpij. Oni za grosz nie mają honor
          skoro nawet w swojej parti współpracują z agentem katomafii Opus Dei jurkiem.
          Pozdrawiam
        • Gość: obywatelkax przeciez nie chodzi o to kto kradl..bo to wiemy IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.05.06, 23:13
          juz dobrze... Teraz mialo byc inaczej, mialo byc sprawiedliwie i uczciwie... a
          teraz sie okazuje, ze Ci, co najglosniej krzyczeli, ze tak wlasnie bedzie, Ci
          co nabrali na te pieknie brzmiace slowka polowe narodu, najszybciej o Prawie i
          Sprawiedliwosci ZAPOMNIELI !!! Niedobrze mi sie robi od tego wszystkiego...
      • unidfg Re: Frustracja+chorobliw zazdrość=porażki PO ! 11.05.06, 17:41
        tales1 napisał:

        > Az przebieracie do spółeczek, co, kochaneczki z PO? Trzeba było wejść do
        > koalicyjki! A tak was Tusk samowyautował!
        Za to więcej pozostało dla pisiurków i dlatego do koalicji popiskiwaczy nie
        doszło:) Pozdrawiam
        • scull1 Re: Frustracja+chorobliw zazdrość=porażki PO ! 11.05.06, 20:50
          Koes epatuje sie slowami, ale rozumek niestety krotki by napisac cokolwiek z
          sensenm. Pewnie bys koles narobil we wlasne spodnie byle jak
          piszesz "popiskiwacze" poczuli smrod.

          unidfg napisał:

          > tales1 napisał:
          >
          > > Az przebieracie do spółeczek, co, kochaneczki z PO? Trzeba było wejść do
          > > koalicyjki! A tak was Tusk samowyautował!
          > Za to więcej pozostało dla pisiurków i dlatego do koalicji popiskiwaczy nie
          > doszło:) Pozdrawiam
      • pawka55 Glupota + nienawisc do PO = tales1 11.05.06, 17:48
      • Gość: kralik11 Re: Frustracja+chorobliw zazdrość=porażki PO ! IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 11.05.06, 18:14
        tales1 napisał:

        > Az przebieracie do spółeczek, co, kochaneczki z PO? Trzeba było wejść do
        > koalicyjki! A tak was Tusk samowyautował!

        Sluchaj no tales glupcze, PiS robi to co robilo SLD, tylko, ze na wiele wieksza
        sklale, PO to pokazuje, odkrywa prawdziwe, zlodziejskie oblicze PiS, a ty bura
        suko smisz szczekac jeszcze, ze PO chce do stolkow?
        Ty smiszna PiSdacza zlodziejska kreaturo, w tym momecie juz calkiem wyszlo z
        ciebie PiSzlodziestwo, przyznaj sie tylko, na jakim stanowisku jestes
        PiSzlodzieju.
      • Gość: Grzesiek TKM IP: *.internal.bupa.co.uk / 194.75.37.* 11.05.06, 22:08
        to wlasnie jest typowy zwolennik PiS - Teraz k... my!
    • papa_s Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 17:32
      Jak był czas wejścia do koalicji TKM to trzeba było wejść i wcielać w życie TKM.
      Teraz to możecie sobie pomarudzić POpaprańcy...
      • Gość: kralik11 Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 11.05.06, 18:18
        papa_s napisał:

        > Jak był czas wejścia do koalicji TKM to trzeba było wejść i wcielać w życie
        TKM
        > .
        > Teraz to możecie sobie pomarudzić POpaprańcy...

        Ty jestes popaprancem, przeczytaj jeszcze raz co napisales, "trzeba bylo wejsc
        do koalicji z PiS zeby krasc" ?
        O to ci chodzi?
        Jestescie juz calkowicie skompromitowani PiSzlodzieje, jeszcze kilka tygodni,
        kilka miesiecy i nikt wsrod spoleczenstwa nie bedzie mial zadnych watpliwosci
        co do was zlodzieje :)))
        • papa_s Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 20:24
          A czy w Rzeczypospolitej (i nie tylko) inaczej są sprawowane rządy niż według
          zasady TKM? Nie ma co się zrzymać, że płynie Prąd Zatokowy (na razie:)) i mamy
          przyjemny klimat...
          • scull1 Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 20:44
            Tragizm sytuacji polega na tym, ze wszyscy zaczynaja sadzi " nie matura lecz
            chec szczera". Kto pomysli o straconych pieniadzach czy szansach rozwojowych w
            kategoriach kraju? Tu nie chodzi o PIS czy PO tu chodzi o ten kraj.
    • unidfg Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 17:36
      Nie łapę polityczną, ale realizuje naczelną zasadę swojego programu (autorstwa
      Kaczyńskiego) Teraz KUR.. MY!!! (TKM). Pozdrwiam wszystkich z lewicy:)
    • zyks PiSu problem korupcji wogóle nie dotyczy:po prostu 11.05.06, 18:07
      sobie biorą, co chcą. Jeden warunek, ale srogi: akceptacja p.Jarka; on rozdaje
      posadki, do sprzątaczki włącznie. Łeb jak komputer, jak ktoś podpadł chocby 20
      lat temu - zero szansy. A podpada się mówiąc coś niepochwalnego o p.Jarku. A
      skąd wie, co kto gada? Ma rózne źródła, CBA będzie jednym z niezłych:)
      • onyx_70 Re: PiSu problem korupcji wogóle nie dotyczy:po p 11.05.06, 18:32
        Też się nakradną, zrobią to jeszcze bardziej bezczelnie niż SLD. Tyle mówili o
        kolesiostwie, a tym czasem PiSs sam kolesiami wszystko obsadza w imię szczytnej
        walki z komunizmem itd itp. Żeby choć jeden specjalista w ich partii był, a to
        zwyczajne życiowe i rozgoryczone nieudaczniki, pchające się do żłoba za wszelką
        cenę.
    • Gość: mar Re: Ktos te spolki musi wreszcie nadzorowac IP: 5.5R* / *.chw.edu 11.05.06, 19:37
    • Gość: krab Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.06, 20:09
      PiS poniewiera naszą piękną zieloną Ojczyzną.Kiedyś za to zapłacą.
      • scull1 Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 20:47
        Obawiam sie ze nie zaplaca w tym kraju jest miliony Lepperow, Giertychow,
        Kaczynskich, ludzi akceptujacych brak uczciwosci, bez wiedzy i wykszalcenia...

        Gość portalu: krab napisał(a):

        > PiS poniewiera naszą piękną zieloną Ojczyzną.Kiedyś za to zapłacą.
    • Gość: FreakyMisfit Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 11.05.06, 20:10
      Nie wiem, ile w tym prawdy, ale raczej nie wróży to nic dobrego Polsce...
    • maruda.r Definicja "solidarnego państwa" 11.05.06, 20:57

      Takie działanie stoi w jawnej sprzeczności z rządowym programem "Solidarne
      państwo", programem Prawa i Sprawiedliwości i zasadami nadzoru właścicielskiego
      w spółkach skarbu państwa sformułowanymi przez ministra skarbu - twierdzi Platforma.

      ************************************

      To kwestia definicji. Solidarne oznacza najwyraźniej: solidarne z Kaczyńskimi.

    • wariant_b Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 21:06
      apf napisał:

      > Modelowy przykład korupcji politycznej, która powinna być przedmiotem
      > zainteresowania nowotworzonego CBA

      Ale nie będzie, takoż z powodu który podałeś.
    • Gość: Lupus apf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 21:17
      Zapewne jakiś sfrustrowany potentat (kilka rad nadzorczych) apf , a pozyczkę
      pod dom tzreba będzie spłacić:-) Taka lifa.
      A swoją droga jak PiS ma odpowiadać za efekty gospodarki spółek SP to dlaczego
      ma nie wymieniać na tych, którym ufa ?
    • Gość: Pi I znowu nabrali wyborców - na jedną kadencję IP: *.231.udn.pl 11.05.06, 21:38
      AWS - obiecywał rządy fachowców a stosowało TKM - po kadencji wyleciał,
      SLD - obiecywał to samo a działał jeszcze "lepiej" niż towarzysz buzek (chociaż
      po rządach buzek-krzaklewski wydawało się że gorzej już nie można ..
      PiS - obiecywał supersprawiedliwość i superuczciwość a już dziś widać, że
      miller przy kaczkach to mały kazio...
      kto następny nabierze wyborców ? - trzeba by te wszystkie partie (co do jednej)
      zdelegalizować - to wszystko struktury mafijne
    • neiden Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 21:58
      ktos to bedzie nazywal "lapa polityczna" ja natomiast nazywam to kontrola
      rzadu nad gospodarka polski.najwyzszy czas!
      • Gość: kralik11 Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 11.05.06, 22:02
        neiden napisał:

        > ktos to bedzie nazywal "lapa polityczna" ja natomiast nazywam to kontrola
        > rzadu nad gospodarka polski.najwyzszy czas!

        nazywaj to jak tylko chcesz, bo i tak rzeczywistosci twoje nazewnictwo nie
        zmieni, w ten wlasnie sposob kradly wszystkie poprzednie ekipy a przypomne ci,
        ze wiekszosc PiS juz byla w tych innych ekipach, i tak samo beda i juz mozliwe
        ze kradna ci, ktorzy wygrali wybory tylko dlatego, ze obiecali to zmiennic, jak
        widac myslenie nie jest mocna strona zwolennikow PiS i ich klamstw ;)
        • Gość: szara myszka Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 23:28
          Trzeba wszystko sprywatyzować nie będzie stanowisk do rozdawania.
          Najwyżej przy prywatyzacji trochę rozgrabią ( najlepiej przez giełdę ) wtedy
          niewiele ukradną .
          A pierwsze to kopalnie żeby do nich nie dokładać
    • Gość: Obserwator Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: *.globalconnect.pl 11.05.06, 23:31
      Nie ulega wątpliwości, że PiS to najgorsza zaraza, zbiorowisko zachłannych gnid
      żerujących na majątku skarbu państwa.
      • Gość: Dyzma Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.06, 10:45
        No nie! A do tej pory to zarazy nie bylo? Wystarczy popatrzec na gosci, ktorzy
        rzadza, czy jescze do niedawna rzadzili panstwowymi spolkami? Kariera Nikodema
        Dyzmy klania sie. I sluzby tez..
    • Gość: Marion Grad się powinien zająć spółeczką żonusi IP: *.is.net.pl 12.05.06, 19:26
      był też grabarzem Tarnowa , to dzięki niemu zmalało znaczenie i ranga Tarnowa
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka