apf 11.05.06, 17:06 Modelowy przykład korupcji politycznej, która powinna być przedmiotem zainteresowania nowotworzonego CBA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: julek Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:08 Skandal jak mozna wyrzucac ludzi PO tyle lat brali kase i nikomu z tego powodu nie dziala sie krzywda - a tu taki afront. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:16 Bredzisz. Działacze PO w tych spółkach już dawno zostali sczyszczeni przez SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xpilo Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: 212.76.37.* 11.05.06, 17:17 "Brali kasę" to znaczy kradli? Jak masz dowody to to potwierdź zamiast pleść trzy po trzy. Rozumiem, że ci z PISu będą robić wszystko w czynie społecznym. Odpowiedz Link Zgłoś
unidfg Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 17:39 Takich, którzy sprzeniewierzyli zaufanie społeczne wymienić trzeba. Porblem polega na tym, że PISiurki wymieniają jedynie takich, co są politycznie naganni. Złodziei i bandzirów nie wymienią póki Takowi Jarusiowi d... liżą. Natomiast na miejsce fachowców spoza PISu przychodzą miernoty intelektualne a'la pis, chamoobrona i lpr. Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Frustracja+chorobliw zazdrość=porażki PO ! 11.05.06, 17:25 Az przebieracie do spółeczek, co, kochaneczki z PO? Trzeba było wejść do koalicyjki! A tak was Tusk samowyautował! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: srales Re: Frustracja+chorobliw zazdrość=porażki PO ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:31 Po co wchodzić do "koalicyjki" ? Z Lepperem i Giertychem? Żeby TKM uprawiać? Trzeba mieć odrobine uczciwości i honoru. Odpowiedz Link Zgłoś
unidfg Re: Frustracja+chorobliw zazdrość=porażki PO ! 11.05.06, 17:43 Honor i uczciwość u kaczorów zaangażowanych w aferę FOZZ, Domy Centrum, Fundację Srebrna, Fundację Solidarność... Stary, nie kpij. Oni za grosz nie mają honor skoro nawet w swojej parti współpracują z agentem katomafii Opus Dei jurkiem. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatelkax przeciez nie chodzi o to kto kradl..bo to wiemy IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.05.06, 23:13 juz dobrze... Teraz mialo byc inaczej, mialo byc sprawiedliwie i uczciwie... a teraz sie okazuje, ze Ci, co najglosniej krzyczeli, ze tak wlasnie bedzie, Ci co nabrali na te pieknie brzmiace slowka polowe narodu, najszybciej o Prawie i Sprawiedliwosci ZAPOMNIELI !!! Niedobrze mi sie robi od tego wszystkiego... Odpowiedz Link Zgłoś
unidfg Re: Frustracja+chorobliw zazdrość=porażki PO ! 11.05.06, 17:41 tales1 napisał: > Az przebieracie do spółeczek, co, kochaneczki z PO? Trzeba było wejść do > koalicyjki! A tak was Tusk samowyautował! Za to więcej pozostało dla pisiurków i dlatego do koalicji popiskiwaczy nie doszło:) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
scull1 Re: Frustracja+chorobliw zazdrość=porażki PO ! 11.05.06, 20:50 Koes epatuje sie slowami, ale rozumek niestety krotki by napisac cokolwiek z sensenm. Pewnie bys koles narobil we wlasne spodnie byle jak piszesz "popiskiwacze" poczuli smrod. unidfg napisał: > tales1 napisał: > > > Az przebieracie do spółeczek, co, kochaneczki z PO? Trzeba było wejść do > > koalicyjki! A tak was Tusk samowyautował! > Za to więcej pozostało dla pisiurków i dlatego do koalicji popiskiwaczy nie > doszło:) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kralik11 Re: Frustracja+chorobliw zazdrość=porażki PO ! IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 11.05.06, 18:14 tales1 napisał: > Az przebieracie do spółeczek, co, kochaneczki z PO? Trzeba było wejść do > koalicyjki! A tak was Tusk samowyautował! Sluchaj no tales glupcze, PiS robi to co robilo SLD, tylko, ze na wiele wieksza sklale, PO to pokazuje, odkrywa prawdziwe, zlodziejskie oblicze PiS, a ty bura suko smisz szczekac jeszcze, ze PO chce do stolkow? Ty smiszna PiSdacza zlodziejska kreaturo, w tym momecie juz calkiem wyszlo z ciebie PiSzlodziestwo, przyznaj sie tylko, na jakim stanowisku jestes PiSzlodzieju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzesiek TKM IP: *.internal.bupa.co.uk / 194.75.37.* 11.05.06, 22:08 to wlasnie jest typowy zwolennik PiS - Teraz k... my! Odpowiedz Link Zgłoś
papa_s Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 17:32 Jak był czas wejścia do koalicji TKM to trzeba było wejść i wcielać w życie TKM. Teraz to możecie sobie pomarudzić POpaprańcy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kralik11 Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 11.05.06, 18:18 papa_s napisał: > Jak był czas wejścia do koalicji TKM to trzeba było wejść i wcielać w życie TKM > . > Teraz to możecie sobie pomarudzić POpaprańcy... Ty jestes popaprancem, przeczytaj jeszcze raz co napisales, "trzeba bylo wejsc do koalicji z PiS zeby krasc" ? O to ci chodzi? Jestescie juz calkowicie skompromitowani PiSzlodzieje, jeszcze kilka tygodni, kilka miesiecy i nikt wsrod spoleczenstwa nie bedzie mial zadnych watpliwosci co do was zlodzieje :))) Odpowiedz Link Zgłoś
papa_s Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 20:24 A czy w Rzeczypospolitej (i nie tylko) inaczej są sprawowane rządy niż według zasady TKM? Nie ma co się zrzymać, że płynie Prąd Zatokowy (na razie:)) i mamy przyjemny klimat... Odpowiedz Link Zgłoś
scull1 Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 20:44 Tragizm sytuacji polega na tym, ze wszyscy zaczynaja sadzi " nie matura lecz chec szczera". Kto pomysli o straconych pieniadzach czy szansach rozwojowych w kategoriach kraju? Tu nie chodzi o PIS czy PO tu chodzi o ten kraj. Odpowiedz Link Zgłoś
unidfg Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 17:36 Nie łapę polityczną, ale realizuje naczelną zasadę swojego programu (autorstwa Kaczyńskiego) Teraz KUR.. MY!!! (TKM). Pozdrwiam wszystkich z lewicy:) Odpowiedz Link Zgłoś
zyks PiSu problem korupcji wogóle nie dotyczy:po prostu 11.05.06, 18:07 sobie biorą, co chcą. Jeden warunek, ale srogi: akceptacja p.Jarka; on rozdaje posadki, do sprzątaczki włącznie. Łeb jak komputer, jak ktoś podpadł chocby 20 lat temu - zero szansy. A podpada się mówiąc coś niepochwalnego o p.Jarku. A skąd wie, co kto gada? Ma rózne źródła, CBA będzie jednym z niezłych:) Odpowiedz Link Zgłoś
onyx_70 Re: PiSu problem korupcji wogóle nie dotyczy:po p 11.05.06, 18:32 Też się nakradną, zrobią to jeszcze bardziej bezczelnie niż SLD. Tyle mówili o kolesiostwie, a tym czasem PiSs sam kolesiami wszystko obsadza w imię szczytnej walki z komunizmem itd itp. Żeby choć jeden specjalista w ich partii był, a to zwyczajne życiowe i rozgoryczone nieudaczniki, pchające się do żłoba za wszelką cenę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mar Re: Ktos te spolki musi wreszcie nadzorowac IP: 5.5R* / *.chw.edu 11.05.06, 19:37 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krab Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.06, 20:09 PiS poniewiera naszą piękną zieloną Ojczyzną.Kiedyś za to zapłacą. Odpowiedz Link Zgłoś
scull1 Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 20:47 Obawiam sie ze nie zaplaca w tym kraju jest miliony Lepperow, Giertychow, Kaczynskich, ludzi akceptujacych brak uczciwosci, bez wiedzy i wykszalcenia... Gość portalu: krab napisał(a): > PiS poniewiera naszą piękną zieloną Ojczyzną.Kiedyś za to zapłacą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FreakyMisfit Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 11.05.06, 20:10 Nie wiem, ile w tym prawdy, ale raczej nie wróży to nic dobrego Polsce... Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Definicja "solidarnego państwa" 11.05.06, 20:57 Takie działanie stoi w jawnej sprzeczności z rządowym programem "Solidarne państwo", programem Prawa i Sprawiedliwości i zasadami nadzoru właścicielskiego w spółkach skarbu państwa sformułowanymi przez ministra skarbu - twierdzi Platforma. ************************************ To kwestia definicji. Solidarne oznacza najwyraźniej: solidarne z Kaczyńskimi. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 21:06 apf napisał: > Modelowy przykład korupcji politycznej, która powinna być przedmiotem > zainteresowania nowotworzonego CBA Ale nie będzie, takoż z powodu który podałeś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lupus apf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 21:17 Zapewne jakiś sfrustrowany potentat (kilka rad nadzorczych) apf , a pozyczkę pod dom tzreba będzie spłacić:-) Taka lifa. A swoją droga jak PiS ma odpowiadać za efekty gospodarki spółek SP to dlaczego ma nie wymieniać na tych, którym ufa ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pi I znowu nabrali wyborców - na jedną kadencję IP: *.231.udn.pl 11.05.06, 21:38 AWS - obiecywał rządy fachowców a stosowało TKM - po kadencji wyleciał, SLD - obiecywał to samo a działał jeszcze "lepiej" niż towarzysz buzek (chociaż po rządach buzek-krzaklewski wydawało się że gorzej już nie można .. PiS - obiecywał supersprawiedliwość i superuczciwość a już dziś widać, że miller przy kaczkach to mały kazio... kto następny nabierze wyborców ? - trzeba by te wszystkie partie (co do jednej) zdelegalizować - to wszystko struktury mafijne Odpowiedz Link Zgłoś
neiden Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach 11.05.06, 21:58 ktos to bedzie nazywal "lapa polityczna" ja natomiast nazywam to kontrola rzadu nad gospodarka polski.najwyzszy czas! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kralik11 Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 11.05.06, 22:02 neiden napisał: > ktos to bedzie nazywal "lapa polityczna" ja natomiast nazywam to kontrola > rzadu nad gospodarka polski.najwyzszy czas! nazywaj to jak tylko chcesz, bo i tak rzeczywistosci twoje nazewnictwo nie zmieni, w ten wlasnie sposob kradly wszystkie poprzednie ekipy a przypomne ci, ze wiekszosc PiS juz byla w tych innych ekipach, i tak samo beda i juz mozliwe ze kradna ci, ktorzy wygrali wybory tylko dlatego, ze obiecali to zmiennic, jak widac myslenie nie jest mocna strona zwolennikow PiS i ich klamstw ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szara myszka Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 23:28 Trzeba wszystko sprywatyzować nie będzie stanowisk do rozdawania. Najwyżej przy prywatyzacji trochę rozgrabią ( najlepiej przez giełdę ) wtedy niewiele ukradną . A pierwsze to kopalnie żeby do nich nie dokładać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: *.globalconnect.pl 11.05.06, 23:31 Nie ulega wątpliwości, że PiS to najgorsza zaraza, zbiorowisko zachłannych gnid żerujących na majątku skarbu państwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dyzma Re: PO: PiS kładzie "łapę polityczną" na spółkach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.06, 10:45 No nie! A do tej pory to zarazy nie bylo? Wystarczy popatrzec na gosci, ktorzy rzadza, czy jescze do niedawna rzadzili panstwowymi spolkami? Kariera Nikodema Dyzmy klania sie. I sluzby tez.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marion Grad się powinien zająć spółeczką żonusi IP: *.is.net.pl 12.05.06, 19:26 był też grabarzem Tarnowa , to dzięki niemu zmalało znaczenie i ranga Tarnowa Odpowiedz Link Zgłoś