Dodaj do ulubionych

Surowce: tani kobalt

IP: *.mad.east.verizon.net 09.03.03, 17:03
To ile zarabiaja najwiecej?

"Z afrykańskimi producentami nikt się nie może równać pod tym
względem - pracownicy kopalń nie zarabiają poniżej 2 dol. na
dobę."

Chyba jaka s granica powyzej ktorej sie nie zarabia pozwala
okreslic jak kosztowna moze byc produkcja... i zeby moc oceniac
konkurencyjnosc.

No chyba ze oceniamy producentow jak dobrze placa pracownikom i
na tym ma polegac te bezkonkurencyjnosc. Jednak 2 dolary na dobe
to chyba dosc niskie minimum.


Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka