Gość: MaciekS
IP: *.mad.east.verizon.net
09.03.03, 17:03
To ile zarabiaja najwiecej?
"Z afrykańskimi producentami nikt się nie może równać pod tym
względem - pracownicy kopalń nie zarabiają poniżej 2 dol. na
dobę."
Chyba jaka s granica powyzej ktorej sie nie zarabia pozwala
okreslic jak kosztowna moze byc produkcja... i zeby moc oceniac
konkurencyjnosc.
No chyba ze oceniamy producentow jak dobrze placa pracownikom i
na tym ma polegac te bezkonkurencyjnosc. Jednak 2 dolary na dobe
to chyba dosc niskie minimum.
Pozdrawiam