zigzaur
24.10.06, 20:25
Transrapid w Niemczech ma pecha. A w dodatku jest sekowany przez lewaków.
Tymczasem doskonale rozwija się w Chinach.
Prędzej czy później w Niemczech dojdzie do głosu rozsądek i będzie trzeba
Transrapid wybudować. Zrobią to Chińczycy.