Gość: Leszek IP: 195.47.201.* 24.05.07, 08:42 Thomson? Co to za LCD Thomson ? Kto to kupuje? Nie kojarzy się z jakością. Mogą produkować ale gdzie zbyt? W Polsce ludzi kupują Sharpa, JVC, Philipsa, Sony czy Samsunga, czasem LG ale Thomson ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: PaWeł Najpierw zwolnienia, potem LCD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 08:46 Ten tekst wygląda tak, jakby porywacze wykorzystali dziennikarza GW do przekazania informacji o wielkosci i sposobie przekazania okupu. "Zamknijcie usta związkom i dajcie nam 30% inwestycji, to nie zamkniemy zakładu". Ciekaw jestem, na jakim poziomie były dotacje do fabryk LCD w Kobierzycach i pod Toruniem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: el_triste Re: Najpierw zwolnienia, potem LCD IP: *.asystent.ds.polsl.pl 24.05.07, 10:12 A zdawało mi się, że pierwotnie miał też być ośrodek badawczy, a teraz to już tylko montownia w planach została. Znowu robią z nas 3 świat i to jeszcze bezczelnie za nasze pieniądze z naszych podatków. Odpowiedz Link Zgłoś
scibor3 Re: Najpierw zwolnienia, potem LCD 24.05.07, 10:39 A czemu nie 60% a reszta z kredytu gwarantowanego przez skarb państwa? Później będą oczywiście jęczeli, że rzeba sprowadzić chińczyków jak to miało miejsce w LG w Kobierzycach. Niech spadają na drzewo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zeke Najpierw zwolnienia, potem LCD IP: 195.116.30.* 24.05.07, 13:10 Jeżeli w tym tonie wypowiada się kierownictwo firmy, to moim zdaniem nie ma pojęcia o sytuacji na rynku pracy. Czas kiedy to inwestor łaskawie proponował warunki o wielkości zatrudnienia i jeszcze wymuszał przy tym granty to już przeszłość. Proponuję wejść w kontakt z LG w Biskupicach Podgórnych (flagowa inwestycja Dolnego Śląska ostatniego roku) i popytać się jak wygląda sprawa zatrudnienia choć 4 tys pracowanków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luke To jest sciema! IP: *.bstnma.east.verizon.net 24.05.07, 15:16 Sposob wypowiadania sie "szefa" Videoconu kojarzy mi sie z typowym slownictwem akwizytorow-naciagaczy. "Daj mi pare groszy, a w zamian zrobie Cie milionerem. Jesli tego nie zrobisz, stracisz ogromna szanse". Z jakiej okazji polski rzad ma dac im za darmo 300mln euro?? Za jakies mgliste obietnice? Dlaczego miejsca pracy w Piasecznie maja byc dotowane z pieniedzy podatnikow? Gdzie tu logika wolnorynkowa? 300mln euro to ponad miliard PLN!!! Za te pieniadze mozna rozbudowac infrastrukture drogowa na calym poludniu Warszawy i inwestorzy sie sami tam beda pchali. - Luke Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rajkumar Dhoot Najpierw zwolnienia, potem LCD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.07, 17:37 Dajemy 1 500 000 000 usd :czytaj rząd RP 500 000 000,banki 500 000 000,my może 500 000 000.Nie macie wyjscia Polacy,my,hindusi z wyzszej kasty dajemy szanse tylko raz.Trzeba było sie lepiej urodzić,teraz mozecie tylko tyrac na nas. Zresztą niewazne co zrobicie,mamy juz miejsce w Albanii - tam beda bez kwiczenia pracować za 100 euro miesiecznie.Potrzebne nam alibi do likwidacji zakładu-rząd nie da pieniedzy,a związki nie zgodzą się na odejscie od ukladu zbiorowego.I o to nam chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaz4 Re: Najpierw zwolnienia, potem LCD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 18:06 My niższa kasta wolimy zaorać fabryki w Piasecznie niż być pariasami. W końcu Lechici od wojowniczych Sarmatów się wywodzą, wielu próbowało nas zniewolić, ale nikomu to się nie udało. Więc można nas cmoknąć tam, gdzie słoń trąbą nie dosięgnie. A na poważnie, zawsze mnie krew zalewa, gdy widzę "biznesmenów" co tylko wyciągaja rękę po państwową kasę. Dla takich gości powinno sie na starcie mówić "na drzewo". Już dosyć nas wydojono w latach 90-tych. Odpowiedz Link Zgłoś