Gość: andy garcia
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
11.10.07, 09:29
Bogu dzięki. Wreszcie ktoś to zrobił. Kuzyn jest pilotem w LPR i
opowiadał, jak mają przerabane ze starymi migami, a i nowa augusta,
którą musieli kupiś jakieś dwa lata temu cały czas się psuła. Ostatnio
nie mogli wystartować z facetem który miał zawał serca, bo augusta
odmówiła posłuszeństwa. Piloci kibicowali Eurocopterowi, bo to dużo
lepsza maszyna.
Ten hypki to jakiś lepszy cwaniak, niemożliwe, żeby nie wiedział jakie
bzdury opowiada.