Dodaj do ulubionych

LPR dostanie nowe helikoptery

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.07, 09:29
Bogu dzięki. Wreszcie ktoś to zrobił. Kuzyn jest pilotem w LPR i
opowiadał, jak mają przerabane ze starymi migami, a i nowa augusta,
którą musieli kupiś jakieś dwa lata temu cały czas się psuła. Ostatnio
nie mogli wystartować z facetem który miał zawał serca, bo augusta
odmówiła posłuszeństwa. Piloci kibicowali Eurocopterowi, bo to dużo
lepsza maszyna.
Ten hypki to jakiś lepszy cwaniak, niemożliwe, żeby nie wiedział jakie
bzdury opowiada.
Obserwuj wątek
    • amelka33 Co za ściema z tym Świdnikiem 11.10.07, 09:34
      Co za ściema z tym Świdnikiem. Przecież Augusta produkuje tam kadłuby
      do zupełnie innych śmigłowców, nie do medycznych. Straszenie, że wyjdą
      ze Świdnika, jak przegrali przetarg jest śmieszne. Augusta to takie
      alfa romeo helikopterowe. Cena mercedesa, jakość fiata.
      • Gość: m Re: Co za ściema z tym Świdnikiem IP: *.pzl.swidnik.pl 11.10.07, 11:44
        Widzę kolo że masz pojęcie o tym co mówisz, jak ja kaczor o prowadzeniu
        samochodu... Świdnik robi kadłuby do tego modelu na 100%. A twoja opinia o
        mercedesach... Pewnie twoja wiedza o autach to sformułowanie "bo golf to jest
        jednak golf..."
        • Gość: czapajew Re: Co za ściema z tym Świdnikiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.07, 12:16
          Tak i zwiazki zawodowe w swidniku bedą decydowały, jakim sprzetem bedą latać
          piloci z LPR. Może jeszcze ojca dyrektora zapytajcie. Chociaż właściwie nie ma
          potrzeby, za jego rzecznika robi Brzezicki z ARP. Cud, że nie przepchneli agusty
          jak dwa lata temu przez sąd. jedyna latajaca w polsce miała w ciągu 2 lat
          kilkadziesiąt awarii. po prostu bomba

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka