Gość: kde44
IP: *.ikatel.pl
23.11.07, 06:13
trzymam kciuki, żeby ministerstwo się z tego pomysłu nie wycofało. przydałoby
się coś jeszcze zrobić z butelkami plastikowymi i coraz większą ilością
szklanych bezzwrotnych opakowań. nie rozumiem, dlaczego w niemczech nawet
jogurt mozna kupić w zwrotnym słoiczku, a u nas chyba już z połowa gatunków
piw jest sprzedawana w butelkach bezzwrotnych.