Dodaj do ulubionych

Monika Olejnik odchodzi z TVN

    • Gość: Zbyszek Polskie społeczeństwo jest coraz głupsze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.03, 02:30
      nie chce słuchać żadnego tekstu mówionego, tylko coraz więcej
      muzyki. To już dawno trafiło Radio Z, "gazetowe" Radio Tok FM
      itd. itd. Teraz TVN. Szkoda gadania (nomen omen).
      • Gość: rydzyk Re: Polskie społeczeństwo jest coraz głupsze IP: *.brzeziny.sdi.tpnet.pl 11.08.03, 03:18
        Gość portalu: Zbyszek napisał(a):

        > nie chce słuchać żadnego tekstu mówionego, tylko coraz więcej
        > muzyki. To już dawno trafiło Radio Z, "gazetowe" Radio Tok FM
        > itd. itd. Teraz TVN. Szkoda gadania (nomen omen).
        a ja bym chciał w radiu oglądać pornole(carpe diem)
        • Gość: hepik Re: Polskie społeczeństwo jest coraz głupsze IP: 62.29.232.* 11.08.03, 04:18
          Było mi żal gdy odchodziła z III PR.A teraz wcale nie jest mi szkoda.TVN Kropkę
          traktowała po macoszemu,sama schodząc coraz bardziej na psy rywalizując z
          Polsatem o palmę pierwszeństwa w pokazywaniu tandety dla zwiększenia
          oglądalności.I rywlizację tą wygrała.Niestety.Tylko co dalej -radio Z-trochę
          mało.Do publicznej-nie bardzo,chyba że będzie tam od nowa(bez uszatka
          prezesa.Został by Polsat?
          • Gość: Buba Re: Polskie społeczeństwo jest coraz głupsze IP: 126.3.4.* 11.08.03, 05:31

            Czas najwyższy że tą gwiazdę od siedmiu boleści usunięto z TVN,była
            arogancka, nieprzygotowana często a warszawski tupet tej baby przechodził
            wszelkie pojęcie. Nasza elita polityczna jest bardzo łatwa w rozmowach
            przed mikrofonem, gdyż braki wykształcenia i umiejętności zachowania się
            w studio dają każdemu przeciętnemu redaktorzynie mocny atut.Olejnik to
            już ograna płyta. A sprawa Lisa, on nie zasługuje na te zawyżone honoraria
            gdyż jest bardzo płytki intelektualnie a licząc na karierę polityczną to
            skończy jak Piskorski, zaplątany w jakieś afery. Ci ludzie nie mają za grosz
            samokrytyki, dla nich tylko KASA w aureoli gwiazdy. To dziewczyny z TVN 24
            biją na głowę i Olejnik i Lisa. A swoją drogą kiedy Walterowie zaczną w TVN
            nadawać coś konkretnego, gdyż te programy, ciągle zresztą powtarzane sprawiają,
            że Polsat staje się bardziej atrakcyjny.Olejnik i Lis do lamusa tam jest ich
            miejsce, każdy ma swoje 5 minut i koniec!!!!!
    • Gość: zdenek.kl Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.torun.dialup.inetia.pl 11.08.03, 06:14
      Skąd tu tyle niechęci do pani Moniki? Przecież nie dlatego, że
      się politykom w pas nie kłania, bo akurat opluwanie tych
      ostatnich jest na forum w modzie (co zresztą specjalnie mnie nie
      dziwi;)). Chyba po prostu niektórym trudno znieść, że kobitka ma
      więcej ikry niż tuzin przeciętnych facetów.
      A mnie tam szkoda, że „Kropki nad i” już więcej nie poprowadzi.
      Tym bardziej, że specjalnie by mi nie przeszkadzało, gdybym mógł
      ją oglądać wyłącznie w TVN 24. I tak od dawna nie korzystam z
      ogólnodostępnego TVN, bo tam zwyczajnie nie ma nic (dosłownie N
      I C) godnego uwagi. Chłam na potęgę, w dodatku chyba anioła
      wyprowadziliby z równowagi tą swoją manierą zapowiadania
      podrzędnych filmów jako przebojów stulecia.
      Ale płakać nie będę. Widocznie pani Monika ma ciekawsze plany.
      Nie podejrzewam, by jej decyzja była wynikiem uniesienia się
      honorem, bo emisja programu w TVN to obecnie zaszczyt raczej
      wątpliwy.
    • Gość: zet Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.zgrudna.kghm.com.pl / 172.30.23.* 11.08.03, 07:56
      po prostu zagrażała pozycji "nieomylnego WIELKIEGO LISA", w jego
      pojęciu mającego monopol na wszelką wiedzę dotyczącą obecnej
      polityki i zasad moralności, a swoją drogą za bardzo mi to
      przypomina amerykański sposób patrzenia na świat, a
      więcej "amerykanisizmu" nie zdzierżę w telewizji
    • Gość: ten Niedomyty kocmołuch IP: 212.244.252.* 11.08.03, 08:36
    • Gość: b f Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.pow17.katowice.sint.pl 11.08.03, 09:05
      boi sie konkurentki z wlasnej stacji,p.Pochanke jest od niej
      wyraznie lepsza,ale szkoda ze nie bedzie- kropki na i -
    • Gość: ralf Za komuny miała wymowną ksywkę "czerwona żydówa" IP: *.sprint.com.pl 11.08.03, 09:10
      • Gość: Bird Re: Za komuny miała wymowną ksywkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.03, 09:35
        Jedyną mocną stroną TVN są programy informacyjne. Jeśli TVN
        pozbędzie się Olejnikowej i Lisa to straci na oglądalności i
        tyle. Większość moich znajomych ogląda TVN tylko ze względu na
        obecność tej dwójki. Nie twierdzę że oboje są nieomylni, ale
        trzeba przyznać że to ludzie - instytucje. Pani Pochanke oprócz
        ładnej buźki na razie nie ma nic mądrego do powiedzenia. Na
        razie, bo nie jest to głupia babeczka i na pewno się wyrobi. A
        co do zmian - po prostu szefostwo TVN chce ciężar
        informacji "przerzucić" na TVN 24 i tyle. W TVN zostaną nam
        marne reality show, Michał Wiśniewski, i serial "Na Wspólnej"
        czy jakoś tak. Czyli kicz, chała i papka dla ociężałych
        umysłowo. Szkoda, bo kiedyś liczyłem, że będzie chociaż jedna
        profesjonalna, na porządnym poziomie telewizja.Pozostaje tylko
        wrócić do niektórych programów publicznej dwójki i do bloku
        Discovery.
        • Gość: ag Re: Za komuny miała wymowną ksywkę IP: *.crowley.pl 11.08.03, 10:04
          Olejnik - tak, ale Lis... Czy obserwowaliście entuzjazm jego pierwszych
          doniesień o akcjach Amerykanów w Iraku? Oczywiście większość opinii
          nietrafionych. Krótko mówiąc najjaskrawszy obraz braku profesjonalizmu.
          Zaryzykowałbym opinię, że Pan redaktor Lis nie jest profesjonalistą lecz tylko
          pedantem.
      • Gość: roo To wszystko przez te kolory przy pochodzeniu. IP: *.42.220.203.acc07-dryb-mel.comindico.com.au 11.08.03, 13:29
        A MOGLO PRZECIEZ BYC TAK LADNIE I PO BOZEMU.
    • Gość: Malaga Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: 195.94.218.* 11.08.03, 09:47
      No wreszcie. Brawo TVN Kobiety juz sie nie dało słuchać,
      była wścieklejsza od wszystkich swoich gości, jeśli ci goście
      nie chcieli potwierdzić jej tezy to robiła wszystko, żeby ich
      zgnoić. Choć było kilka wyjątków: pamiętam, jak Balcerowicz
      potrafił sprowadzić ją "do parteru, na swoje miejsce". No i
      oczywiście Kaczory, ale to oddzielny temat: tu w pełni widac
      było "niezależność" pani Moniki, właziła im w tyłek na oczach
      widowni.

      Jeszcze raz gratuluje TVN dobrej decyzji !!
    • Gość: ag Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.crowley.pl 11.08.03, 09:55
      Większość opinii schodzi poniżej dopuszczalnego poziomu. Nie da
      się ich czytać nawet z przymróżeniem oka. Czy to odzywa się
      sfrustrowana konkurencja? A może to tylko polska, bezinteresowna
      zawiść?
      Dziennikarz powinien zadawać trudne pytania, bo inaczej zrobi to
      ulica.

    • Gość: Kugel Niech spada, rzekoma gwiazda dziennikarska IP: 62.181.161.* 11.08.03, 10:08
      Dziennikarstwo Olejnik to duzo dymu, malo ognia. Ta jej rzekoma
      nieustepliwosc i dociekliwosc jest ukierunkowana na SZCZEGOLY, a
      SENS OGOLNY niestety czesto ucieka jej z pola widzenia. Moze
      naprawde warto wpuscic troche swiezej krwi.
      • Gość: Buba Re: Niech spada, rzekoma gwiazda dziennikarska IP: 126.3.4.* 11.08.03, 10:21

        Cieszy mnie to, że nareszcie Walterowie doszli do wniosku, że gwiazdy
        typu Olejnik i Lis odchodzą do lamusa . Wnieśli do TVN dużo tupetu,
        gtwiazdorstwa i braku tak zwanej " kindersztuby ". Dajcie wreszcie głos
        młodym i nie zepsutym. Panie Prezesie Walter ! a może sięgnąć do Faktów
        ludzi, którzy prowadzą Maraton Uśmiechu bądż Teleturnieje, są bardziej
        swobodni i naprawdę zawierzmy dziewczynom z TVN 24.
    • Gość: gingo Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.icpnet.pl 11.08.03, 10:41
      Nie była ani bezstronna(najważniejsze)ani błyskotliwa ani dobrze
      przygotowana do rozmowy. Popularność zdobyła waląc w polityków
      lewicy jak w kaczy kuper, czego nie stosowała w równym stopniu
      do prawicy (choc przyznaja ,że trochę robiła to także, choć nie
      zawsze). Nie była najgorsza w TVN, ale chcąc byc naprawdę wielką
      trzeba być bezstronną i bezkompromisową. Nie zasłużyła na tak
      wielka popularność ale inni są o wiele gorsi np. T.Lis.
    • Gość: wilski Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.glusk.sdi.tpnet.pl 11.08.03, 10:51
      Szkoda, że nie odchodzi w ogóle z zawodu. Byłoby o jednego
      dziennikarskiego gangstera mniej ...
    • Gość: chochlick Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.bielsko.dialog.net.pl 11.08.03, 10:52
      KROPKA NAD I to jedyna ciekawa rzecz w całym TVN, a Monika
      Olejnik to najlepsza babka w dziennikarskim świecie. Szkoda.
    • Gość: wont! Z "salonu polit. 3-ki" przez TVN do magla ... IP: *.Red-81-34-18.pooles.rima-tde.net 11.08.03, 10:59
      ...gdzie jej miejsce od dawna!
    • Gość: stefa Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.03, 10:59
      mam nadzieję,że pójdzie gdzie indziej. TVN pozbywa się kury
      złote jajka dającej.
    • Gość: figo-fago Re: Monika przeczytaj to! IP: *.rp.pl / 10.140.100.* 11.08.03, 11:06
      Domyslalem sie, ze ta decyzja zapadnie, juz wtedy kiedy przesuneli tfuj program
      na 23. domyslam sie, ze zaczela spadac ogladalnosc. potepiam taka decyzje zarzadu
      firmy. Ale uwazam ze nie dostrzeglas w pore symptomow katastrofy. Zapraszalas
      zbyt czesto giertycha, iwinskiego, no wiesz partyjnych politruków, którzy nie
      mieli żadnego wlasnego zdania. Kiedy wlaczalem kropke i widzialem te zakute lby,
      to niestety musialem przelaczyc. w koncu nauczylem sie zyc bez kropki i
      przestalem w ogole wlaczac. Mysle, ze tak moglo byc z wieloma twoimi widzami.
      Wiem, ze na pewno jestes wsciekla i rozzalona, ze twoja duma zostala urazona, ze
      martwisz sie o kase (bo teraz nie zaproponuja ci takiego szmalu). Ale popatrz na
      to racjonalnie, co cie nie zabije to cie wzmocni. Jeszcze powalczysz! 3mam
      kciuki!
    • Gość: porabana Krzywdy jej nie będzie IP: 217.11.133.* 11.08.03, 11:19
      Takie cwaniury jak ona zawsze cos sobie znajda. Siedzi w
      ukladzie od tylu lat, ze zawsze wyladuje na cztery lapy. Michal
      Boni moglby cos o tym ciekawego opowiedziec
    • Gość: ziuta Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.crowley.pl 11.08.03, 11:47
      No nareszcie,nie bede ogladal tych kobylich zebow . A ten
      program kropka nad I jest denny nigdy nie doprowadzila sprawy
      do konca.
      • Gość: monopol Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.03, 12:04
        Ma przejść od września do TV Puls.Info z drugiej ręki.
    • Gość: Marek Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.bracz.edu.pl 11.08.03, 13:55
      Monika Olejnik była gwiazdą, a gwiazdy szybko stają się nudne dla widzów. Dziennikarz prowadzący wywiad powinien pozostawać
      w cieniu rozmówcy, a nie wychodzić przed szereg.
    • Gość: rud Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.crowley.pl 11.08.03, 14:47
      Skowroński za olejnik,brawo,on przynajmniej nie dał nigdy
      takiej plamy jak olejnik w słynnym wywiadzie z kolegą
      Michnika,Kiszczakiem.
    • kichnij Szkoda , z przyjemnością oglądałem jej program w TVN 11.08.03, 19:45
    • Gość: kosayla Monika Olejnik ... itd IP: *.play / 192.168.2.* 11.08.03, 22:08
      o co tyle krzyku?
      MO też jest człowiekiem i ma prawo sie wypalić w tym co
      robi.Spadek poziomu je programu mozna było zaobserwować już
      dawno.W polsce agresywne zachowania zawsze miały poklask
      publiki - vide Lepper.
      A co do TVN - miernota stetryczałego reżysera STUDIA 2.
      Pamięta ktoś jeszcze.On może jeszcze by coś spodził , ale żona
      już nie w "tym " wieku. Nepotyzm zagnieżdził się także w TVN.
      Bezpłciowa zębata anorektyczka dobra była tylko w programach z
      dziećmi. Pustka totalna. Synek pomimo żekomych praktyk w USA
      jak brazylyjska telenowela - mielenie bezsenu tego samego,
      żadnych pomysłów , treści , nowości.
      Czy wobec tego wszystkiego Monika Olejnik to tak wielki
      problem i wydarzenie?
      Problemem jest brak wizji włodarzy TVN`u .
      A co do Lisa Tomasza - podzielam opinie wielu - marność nad
      marnościami, jest wielu innych dziennikarzy bardziej
      wiarygodnych w tym co robią. Reasumując - TVN jest mierną
      stacją, posiadającą kilka ciekawszych osobowości od MO i Lisa.
      Tylko czy klan Walterów to widzi przez pryzmat wspomień Bożenki
      i seniora?
      • Gość: YY! Re: Monika Olejnik ... itd IP: *.ustron.sdi.tpnet.pl 11.08.03, 23:48
        Gość portalu: kosayla napisał(a):

        > o co tyle krzyku?
        > MO też jest człowiekiem i ma prawo sie wypalić w tym co
        > robi.
        > Reasumując - TVN jest mierną
        > stacją, posiadającą kilka ciekawszych osobowości od MO i Lisa.
        > Tylko czy klan Walterów to widzi przez pryzmat wspomień Bożenki
        > i seniora?

        Co do Moniki Olejnik - sądzę że przyczyn jej odejścia można też
        szukać w deklaracji "Nie będę już zapraszała do rozmów pana Leppera"
        Niestety, albo stety w TVN reguły gry ustalają Walterowie i wolę
        by to oni robili a nie jakieś psy gończe.
        Ciekawy jestem czy MO będzie dalej pracowac w Zetce bo zdaje się
        prace tam dostała po Skowrońskim. Ot taka walka szczurów.
    • Gość: Mirosław Monika Olejnik IP: 80.50.26.* 20.08.03, 16:11
      Gdyby TVN 24 był stacją ogólno dostępną,możnaby uznać to za kaprys
      Gwiazdy.Bardzo dobrze pani Moniko w pełni popieram pani decyzję,jak nie chcą
      pani programu Kropki nad I w TVN ogólnodostępnym to niech sobie podbijają
      oglądalnośc sam niewiem już czym.Szkoda,dziwię się władzom TVN,że taki program
      Kropka nad I chce przenieść do TVN 24 który jest stacją kodowaną.Bardzo lubię
      programy pani Moniki,dobrze jeszcze że Radio Zet jest ogólnie dostępne i będzie
      można posłuchać takich audycji pani Moniki jak Gość Radia ZET i 7 dni tygodnia.

      pozdrawiam Mirosław.
    • Gość: Lechu Olejnik i komentarze IP: *.dip.t-dialin.net 20.08.03, 22:15
      Ciekawa jest ta erupcja nienawiści do pani Olejnik.

      Pozwolę sobie na (zawsze krzywdzącą) generalizacje:
      polskie społeczneństwo dochowało się milczącej większości ćwoków, którzy nienawidzą indawidualności, kochają ukryć własną nikczemność w tłumie i czerpać pogańską, bałwochwalczą dumę z dokonań innych, z którymi nie mają nic wspólnego (Małysz!, Małysz!) i krytykę zawsze interpretują jako werbalną agresję. Pewnie dlatego w Polsce już dawno nie istnieje ani sensowna krytyka literacka, ani filmowa, ani teatralna.
      Wszyscy liżą wszystkim dupę. Lekarze nie powiedzą nic na lekarzy, prawnicy na prawników, naukowcy na naukowców. No, bo jak ja skrytykuję, to może mnie skrytykują. Ukryta, uporczywa świadomość własnej nicości wymusza pakt o nieagresji z innymi nieudacznikami.
      Atrofia poczucia własnej wartości i cywilnej odwagi - to obraz człowieka, który wyczołgał się spod ruin komuny.

      Przypomina mi się dawny wierszyk kolegi o wniebowstąpieniu:
      "Idą świnie po drabinie
      jedna drugiej dupę ślini..."

      Tymczasem kultura krytycznego dyskursu jest fundamentem zachodniej cywilizacji, do której ta Polaczkownia zgłasza tak gorący akces. Dziennikarze zadający niewygodne pytania politykom, ba, wyspecjalizowani w tej dyscyplinie, to fundament zachodniej demokracji.

      Pani Olejnik nie zginie, pewnie nic się jej wielkiego nie stanie, bo ludzie o mocnym charakterze rosną zmagając się z niepowodzeniami. Taka jest natura rzeczy.

      Ale co będzie z tą miczącą większością małych Polaczków?
    • Gość: znudzony Odejscie MO IP: *.wel.tuniv.szczecin.pl 22.08.03, 10:23
      Wyobrazam sobie ten krzyk wszystkich autorytetow moralnych,
      fundacji helsinskiej i poslow zadajacych powolania komisji
      sledczej gdyby MO odchodzila z TVP. Gdzie sie oni wszyscy pochowali.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka