Gość: Zbyszek Polskie społeczeństwo jest coraz głupsze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.03, 02:30 nie chce słuchać żadnego tekstu mówionego, tylko coraz więcej muzyki. To już dawno trafiło Radio Z, "gazetowe" Radio Tok FM itd. itd. Teraz TVN. Szkoda gadania (nomen omen). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rydzyk Re: Polskie społeczeństwo jest coraz głupsze IP: *.brzeziny.sdi.tpnet.pl 11.08.03, 03:18 Gość portalu: Zbyszek napisał(a): > nie chce słuchać żadnego tekstu mówionego, tylko coraz więcej > muzyki. To już dawno trafiło Radio Z, "gazetowe" Radio Tok FM > itd. itd. Teraz TVN. Szkoda gadania (nomen omen). a ja bym chciał w radiu oglądać pornole(carpe diem) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hepik Re: Polskie społeczeństwo jest coraz głupsze IP: 62.29.232.* 11.08.03, 04:18 Było mi żal gdy odchodziła z III PR.A teraz wcale nie jest mi szkoda.TVN Kropkę traktowała po macoszemu,sama schodząc coraz bardziej na psy rywalizując z Polsatem o palmę pierwszeństwa w pokazywaniu tandety dla zwiększenia oglądalności.I rywlizację tą wygrała.Niestety.Tylko co dalej -radio Z-trochę mało.Do publicznej-nie bardzo,chyba że będzie tam od nowa(bez uszatka prezesa.Został by Polsat? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buba Re: Polskie społeczeństwo jest coraz głupsze IP: 126.3.4.* 11.08.03, 05:31 Czas najwyższy że tą gwiazdę od siedmiu boleści usunięto z TVN,była arogancka, nieprzygotowana często a warszawski tupet tej baby przechodził wszelkie pojęcie. Nasza elita polityczna jest bardzo łatwa w rozmowach przed mikrofonem, gdyż braki wykształcenia i umiejętności zachowania się w studio dają każdemu przeciętnemu redaktorzynie mocny atut.Olejnik to już ograna płyta. A sprawa Lisa, on nie zasługuje na te zawyżone honoraria gdyż jest bardzo płytki intelektualnie a licząc na karierę polityczną to skończy jak Piskorski, zaplątany w jakieś afery. Ci ludzie nie mają za grosz samokrytyki, dla nich tylko KASA w aureoli gwiazdy. To dziewczyny z TVN 24 biją na głowę i Olejnik i Lisa. A swoją drogą kiedy Walterowie zaczną w TVN nadawać coś konkretnego, gdyż te programy, ciągle zresztą powtarzane sprawiają, że Polsat staje się bardziej atrakcyjny.Olejnik i Lis do lamusa tam jest ich miejsce, każdy ma swoje 5 minut i koniec!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdenek.kl Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.torun.dialup.inetia.pl 11.08.03, 06:14 Skąd tu tyle niechęci do pani Moniki? Przecież nie dlatego, że się politykom w pas nie kłania, bo akurat opluwanie tych ostatnich jest na forum w modzie (co zresztą specjalnie mnie nie dziwi;)). Chyba po prostu niektórym trudno znieść, że kobitka ma więcej ikry niż tuzin przeciętnych facetów. A mnie tam szkoda, że „Kropki nad i” już więcej nie poprowadzi. Tym bardziej, że specjalnie by mi nie przeszkadzało, gdybym mógł ją oglądać wyłącznie w TVN 24. I tak od dawna nie korzystam z ogólnodostępnego TVN, bo tam zwyczajnie nie ma nic (dosłownie N I C) godnego uwagi. Chłam na potęgę, w dodatku chyba anioła wyprowadziliby z równowagi tą swoją manierą zapowiadania podrzędnych filmów jako przebojów stulecia. Ale płakać nie będę. Widocznie pani Monika ma ciekawsze plany. Nie podejrzewam, by jej decyzja była wynikiem uniesienia się honorem, bo emisja programu w TVN to obecnie zaszczyt raczej wątpliwy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zet Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.zgrudna.kghm.com.pl / 172.30.23.* 11.08.03, 07:56 po prostu zagrażała pozycji "nieomylnego WIELKIEGO LISA", w jego pojęciu mającego monopol na wszelką wiedzę dotyczącą obecnej polityki i zasad moralności, a swoją drogą za bardzo mi to przypomina amerykański sposób patrzenia na świat, a więcej "amerykanisizmu" nie zdzierżę w telewizji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b f Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.pow17.katowice.sint.pl 11.08.03, 09:05 boi sie konkurentki z wlasnej stacji,p.Pochanke jest od niej wyraznie lepsza,ale szkoda ze nie bedzie- kropki na i - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ralf Za komuny miała wymowną ksywkę "czerwona żydówa" IP: *.sprint.com.pl 11.08.03, 09:10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bird Re: Za komuny miała wymowną ksywkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.03, 09:35 Jedyną mocną stroną TVN są programy informacyjne. Jeśli TVN pozbędzie się Olejnikowej i Lisa to straci na oglądalności i tyle. Większość moich znajomych ogląda TVN tylko ze względu na obecność tej dwójki. Nie twierdzę że oboje są nieomylni, ale trzeba przyznać że to ludzie - instytucje. Pani Pochanke oprócz ładnej buźki na razie nie ma nic mądrego do powiedzenia. Na razie, bo nie jest to głupia babeczka i na pewno się wyrobi. A co do zmian - po prostu szefostwo TVN chce ciężar informacji "przerzucić" na TVN 24 i tyle. W TVN zostaną nam marne reality show, Michał Wiśniewski, i serial "Na Wspólnej" czy jakoś tak. Czyli kicz, chała i papka dla ociężałych umysłowo. Szkoda, bo kiedyś liczyłem, że będzie chociaż jedna profesjonalna, na porządnym poziomie telewizja.Pozostaje tylko wrócić do niektórych programów publicznej dwójki i do bloku Discovery. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ag Re: Za komuny miała wymowną ksywkę IP: *.crowley.pl 11.08.03, 10:04 Olejnik - tak, ale Lis... Czy obserwowaliście entuzjazm jego pierwszych doniesień o akcjach Amerykanów w Iraku? Oczywiście większość opinii nietrafionych. Krótko mówiąc najjaskrawszy obraz braku profesjonalizmu. Zaryzykowałbym opinię, że Pan redaktor Lis nie jest profesjonalistą lecz tylko pedantem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roo To wszystko przez te kolory przy pochodzeniu. IP: *.42.220.203.acc07-dryb-mel.comindico.com.au 11.08.03, 13:29 A MOGLO PRZECIEZ BYC TAK LADNIE I PO BOZEMU. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malaga Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: 195.94.218.* 11.08.03, 09:47 No wreszcie. Brawo TVN Kobiety juz sie nie dało słuchać, była wścieklejsza od wszystkich swoich gości, jeśli ci goście nie chcieli potwierdzić jej tezy to robiła wszystko, żeby ich zgnoić. Choć było kilka wyjątków: pamiętam, jak Balcerowicz potrafił sprowadzić ją "do parteru, na swoje miejsce". No i oczywiście Kaczory, ale to oddzielny temat: tu w pełni widac było "niezależność" pani Moniki, właziła im w tyłek na oczach widowni. Jeszcze raz gratuluje TVN dobrej decyzji !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ag Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.crowley.pl 11.08.03, 09:55 Większość opinii schodzi poniżej dopuszczalnego poziomu. Nie da się ich czytać nawet z przymróżeniem oka. Czy to odzywa się sfrustrowana konkurencja? A może to tylko polska, bezinteresowna zawiść? Dziennikarz powinien zadawać trudne pytania, bo inaczej zrobi to ulica. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kugel Niech spada, rzekoma gwiazda dziennikarska IP: 62.181.161.* 11.08.03, 10:08 Dziennikarstwo Olejnik to duzo dymu, malo ognia. Ta jej rzekoma nieustepliwosc i dociekliwosc jest ukierunkowana na SZCZEGOLY, a SENS OGOLNY niestety czesto ucieka jej z pola widzenia. Moze naprawde warto wpuscic troche swiezej krwi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buba Re: Niech spada, rzekoma gwiazda dziennikarska IP: 126.3.4.* 11.08.03, 10:21 Cieszy mnie to, że nareszcie Walterowie doszli do wniosku, że gwiazdy typu Olejnik i Lis odchodzą do lamusa . Wnieśli do TVN dużo tupetu, gtwiazdorstwa i braku tak zwanej " kindersztuby ". Dajcie wreszcie głos młodym i nie zepsutym. Panie Prezesie Walter ! a może sięgnąć do Faktów ludzi, którzy prowadzą Maraton Uśmiechu bądż Teleturnieje, są bardziej swobodni i naprawdę zawierzmy dziewczynom z TVN 24. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gingo Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.icpnet.pl 11.08.03, 10:41 Nie była ani bezstronna(najważniejsze)ani błyskotliwa ani dobrze przygotowana do rozmowy. Popularność zdobyła waląc w polityków lewicy jak w kaczy kuper, czego nie stosowała w równym stopniu do prawicy (choc przyznaja ,że trochę robiła to także, choć nie zawsze). Nie była najgorsza w TVN, ale chcąc byc naprawdę wielką trzeba być bezstronną i bezkompromisową. Nie zasłużyła na tak wielka popularność ale inni są o wiele gorsi np. T.Lis. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wilski Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.glusk.sdi.tpnet.pl 11.08.03, 10:51 Szkoda, że nie odchodzi w ogóle z zawodu. Byłoby o jednego dziennikarskiego gangstera mniej ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chochlick Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.bielsko.dialog.net.pl 11.08.03, 10:52 KROPKA NAD I to jedyna ciekawa rzecz w całym TVN, a Monika Olejnik to najlepsza babka w dziennikarskim świecie. Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wont! Z "salonu polit. 3-ki" przez TVN do magla ... IP: *.Red-81-34-18.pooles.rima-tde.net 11.08.03, 10:59 ...gdzie jej miejsce od dawna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefa Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.03, 10:59 mam nadzieję,że pójdzie gdzie indziej. TVN pozbywa się kury złote jajka dającej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: figo-fago Re: Monika przeczytaj to! IP: *.rp.pl / 10.140.100.* 11.08.03, 11:06 Domyslalem sie, ze ta decyzja zapadnie, juz wtedy kiedy przesuneli tfuj program na 23. domyslam sie, ze zaczela spadac ogladalnosc. potepiam taka decyzje zarzadu firmy. Ale uwazam ze nie dostrzeglas w pore symptomow katastrofy. Zapraszalas zbyt czesto giertycha, iwinskiego, no wiesz partyjnych politruków, którzy nie mieli żadnego wlasnego zdania. Kiedy wlaczalem kropke i widzialem te zakute lby, to niestety musialem przelaczyc. w koncu nauczylem sie zyc bez kropki i przestalem w ogole wlaczac. Mysle, ze tak moglo byc z wieloma twoimi widzami. Wiem, ze na pewno jestes wsciekla i rozzalona, ze twoja duma zostala urazona, ze martwisz sie o kase (bo teraz nie zaproponuja ci takiego szmalu). Ale popatrz na to racjonalnie, co cie nie zabije to cie wzmocni. Jeszcze powalczysz! 3mam kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: porabana Krzywdy jej nie będzie IP: 217.11.133.* 11.08.03, 11:19 Takie cwaniury jak ona zawsze cos sobie znajda. Siedzi w ukladzie od tylu lat, ze zawsze wyladuje na cztery lapy. Michal Boni moglby cos o tym ciekawego opowiedziec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziuta Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.crowley.pl 11.08.03, 11:47 No nareszcie,nie bede ogladal tych kobylich zebow . A ten program kropka nad I jest denny nigdy nie doprowadzila sprawy do konca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monopol Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.03, 12:04 Ma przejść od września do TV Puls.Info z drugiej ręki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.bracz.edu.pl 11.08.03, 13:55 Monika Olejnik była gwiazdą, a gwiazdy szybko stają się nudne dla widzów. Dziennikarz prowadzący wywiad powinien pozostawać w cieniu rozmówcy, a nie wychodzić przed szereg. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rud Re: Monika Olejnik odchodzi z TVN IP: *.crowley.pl 11.08.03, 14:47 Skowroński za olejnik,brawo,on przynajmniej nie dał nigdy takiej plamy jak olejnik w słynnym wywiadzie z kolegą Michnika,Kiszczakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kosayla Monika Olejnik ... itd IP: *.play / 192.168.2.* 11.08.03, 22:08 o co tyle krzyku? MO też jest człowiekiem i ma prawo sie wypalić w tym co robi.Spadek poziomu je programu mozna było zaobserwować już dawno.W polsce agresywne zachowania zawsze miały poklask publiki - vide Lepper. A co do TVN - miernota stetryczałego reżysera STUDIA 2. Pamięta ktoś jeszcze.On może jeszcze by coś spodził , ale żona już nie w "tym " wieku. Nepotyzm zagnieżdził się także w TVN. Bezpłciowa zębata anorektyczka dobra była tylko w programach z dziećmi. Pustka totalna. Synek pomimo żekomych praktyk w USA jak brazylyjska telenowela - mielenie bezsenu tego samego, żadnych pomysłów , treści , nowości. Czy wobec tego wszystkiego Monika Olejnik to tak wielki problem i wydarzenie? Problemem jest brak wizji włodarzy TVN`u . A co do Lisa Tomasza - podzielam opinie wielu - marność nad marnościami, jest wielu innych dziennikarzy bardziej wiarygodnych w tym co robią. Reasumując - TVN jest mierną stacją, posiadającą kilka ciekawszych osobowości od MO i Lisa. Tylko czy klan Walterów to widzi przez pryzmat wspomień Bożenki i seniora? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YY! Re: Monika Olejnik ... itd IP: *.ustron.sdi.tpnet.pl 11.08.03, 23:48 Gość portalu: kosayla napisał(a): > o co tyle krzyku? > MO też jest człowiekiem i ma prawo sie wypalić w tym co > robi. > Reasumując - TVN jest mierną > stacją, posiadającą kilka ciekawszych osobowości od MO i Lisa. > Tylko czy klan Walterów to widzi przez pryzmat wspomień Bożenki > i seniora? Co do Moniki Olejnik - sądzę że przyczyn jej odejścia można też szukać w deklaracji "Nie będę już zapraszała do rozmów pana Leppera" Niestety, albo stety w TVN reguły gry ustalają Walterowie i wolę by to oni robili a nie jakieś psy gończe. Ciekawy jestem czy MO będzie dalej pracowac w Zetce bo zdaje się prace tam dostała po Skowrońskim. Ot taka walka szczurów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirosław Monika Olejnik IP: 80.50.26.* 20.08.03, 16:11 Gdyby TVN 24 był stacją ogólno dostępną,możnaby uznać to za kaprys Gwiazdy.Bardzo dobrze pani Moniko w pełni popieram pani decyzję,jak nie chcą pani programu Kropki nad I w TVN ogólnodostępnym to niech sobie podbijają oglądalnośc sam niewiem już czym.Szkoda,dziwię się władzom TVN,że taki program Kropka nad I chce przenieść do TVN 24 który jest stacją kodowaną.Bardzo lubię programy pani Moniki,dobrze jeszcze że Radio Zet jest ogólnie dostępne i będzie można posłuchać takich audycji pani Moniki jak Gość Radia ZET i 7 dni tygodnia. pozdrawiam Mirosław. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lechu Olejnik i komentarze IP: *.dip.t-dialin.net 20.08.03, 22:15 Ciekawa jest ta erupcja nienawiści do pani Olejnik. Pozwolę sobie na (zawsze krzywdzącą) generalizacje: polskie społeczneństwo dochowało się milczącej większości ćwoków, którzy nienawidzą indawidualności, kochają ukryć własną nikczemność w tłumie i czerpać pogańską, bałwochwalczą dumę z dokonań innych, z którymi nie mają nic wspólnego (Małysz!, Małysz!) i krytykę zawsze interpretują jako werbalną agresję. Pewnie dlatego w Polsce już dawno nie istnieje ani sensowna krytyka literacka, ani filmowa, ani teatralna. Wszyscy liżą wszystkim dupę. Lekarze nie powiedzą nic na lekarzy, prawnicy na prawników, naukowcy na naukowców. No, bo jak ja skrytykuję, to może mnie skrytykują. Ukryta, uporczywa świadomość własnej nicości wymusza pakt o nieagresji z innymi nieudacznikami. Atrofia poczucia własnej wartości i cywilnej odwagi - to obraz człowieka, który wyczołgał się spod ruin komuny. Przypomina mi się dawny wierszyk kolegi o wniebowstąpieniu: "Idą świnie po drabinie jedna drugiej dupę ślini..." Tymczasem kultura krytycznego dyskursu jest fundamentem zachodniej cywilizacji, do której ta Polaczkownia zgłasza tak gorący akces. Dziennikarze zadający niewygodne pytania politykom, ba, wyspecjalizowani w tej dyscyplinie, to fundament zachodniej demokracji. Pani Olejnik nie zginie, pewnie nic się jej wielkiego nie stanie, bo ludzie o mocnym charakterze rosną zmagając się z niepowodzeniami. Taka jest natura rzeczy. Ale co będzie z tą miczącą większością małych Polaczków? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znudzony Odejscie MO IP: *.wel.tuniv.szczecin.pl 22.08.03, 10:23 Wyobrazam sobie ten krzyk wszystkich autorytetow moralnych, fundacji helsinskiej i poslow zadajacych powolania komisji sledczej gdyby MO odchodzila z TVP. Gdzie sie oni wszyscy pochowali. Odpowiedz Link Zgłoś