Dodaj do ulubionych

Kończą się marki

IP: *.ists.pl 16.05.08, 18:14
u nas np skasowano zajebista marke CPN

Orlen sobie ja ma i zmaiast uzyc (miast debilnej Bliskiej) albo sprzedac to
skasowal
Obserwuj wątek
    • Gość: leman Kończą się marki IP: *.echostar.pl 16.05.08, 18:45
      Kiedys lech (piwo) prawie zawlaszczylo dla siebie kolor
      zielony. "Zielono mi, dokladnie tak" pamietacie? Wystarczylo, zeby
      chlopaki zrobili billboardy w kolorze zielonym, bez zadnych znakow
      albo napisow i wszyscy rozpoznawaliby te marke. Dzisiaj, kiedy sa
      tak restrykcyjne przepisy dotyczace reklamy piwa byloby jak znalazl.
      Ale nie - jakis geniusz uznal, ze jest madrzejszy i olal sprawe.
      • Gość: pivvosz Re: Kończą się marki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.08, 01:43
        A to nie byłaby reklama carlsberga?

        :-)
        • krasnov Re: debile, debile, debile... 19.05.08, 08:18
          ...i właśnie dlatego zrezygnowano z wypromowanej i doskonale rozpoznawanej marki Idea i zastąpiono ją badziewną, obcojęzyczną, nikomu nieznaną Orange, dopłacając do tego jeszcze kupę kasy: za samą markę i za nowe promowanie.
          No, ale w tym "interesie" chodziło tylko o wytransferowanie pieniędzy z TP do France Telekom, i nic więcej...

          __________
          Ogród Jane Austen - łagodniejszy, kobiecy świat.
          iKatalog.org - katalog stron.
    • mr.hell czy kontrola wyrazów to cenzura wolności słowa? 16.05.08, 19:47
      ?
    • Gość: ania Re: Kończą się marki IP: *.pp.htv.fi 17.05.08, 11:43
      Top grip = Top trzym? Bueheheheh, ale poziom...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka