Gość: Freek IP: *.ists.pl 16.05.08, 18:14 u nas np skasowano zajebista marke CPN Orlen sobie ja ma i zmaiast uzyc (miast debilnej Bliskiej) albo sprzedac to skasowal Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: leman Kończą się marki IP: *.echostar.pl 16.05.08, 18:45 Kiedys lech (piwo) prawie zawlaszczylo dla siebie kolor zielony. "Zielono mi, dokladnie tak" pamietacie? Wystarczylo, zeby chlopaki zrobili billboardy w kolorze zielonym, bez zadnych znakow albo napisow i wszyscy rozpoznawaliby te marke. Dzisiaj, kiedy sa tak restrykcyjne przepisy dotyczace reklamy piwa byloby jak znalazl. Ale nie - jakis geniusz uznal, ze jest madrzejszy i olal sprawe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pivvosz Re: Kończą się marki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.08, 01:43 A to nie byłaby reklama carlsberga? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
krasnov Re: debile, debile, debile... 19.05.08, 08:18 ...i właśnie dlatego zrezygnowano z wypromowanej i doskonale rozpoznawanej marki Idea i zastąpiono ją badziewną, obcojęzyczną, nikomu nieznaną Orange, dopłacając do tego jeszcze kupę kasy: za samą markę i za nowe promowanie. No, ale w tym "interesie" chodziło tylko o wytransferowanie pieniędzy z TP do France Telekom, i nic więcej... __________ Ogród Jane Austen - łagodniejszy, kobiecy świat. iKatalog.org - katalog stron. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Kończą się marki IP: *.pp.htv.fi 17.05.08, 11:43 Top grip = Top trzym? Bueheheheh, ale poziom... Odpowiedz Link Zgłoś