Gość: P
IP: *.77.classcom.pl
26.07.08, 11:32
A kto za to płaci?
Bo rozumiem, że wózek zajmuje miejsce, osoba wymaga opieki itp.
Więc kto daje na to kasę?
Jeśli sami za to płacą to nie ma sprawy ale jeśli lotnisko lub przewoźnik więc
w konsekwencji ja.
To gdzie tu dyskryminacja, dziennikarzu? Czemu nadałeś taki tytuł? Czemu
wprowadzasz w błąd czytelników?
Ajeśli nie wiesz to się dowiedz.