Dodaj do ulubionych

Koniec z dyskryminacją starszych i niepełnospra...

IP: *.77.classcom.pl 26.07.08, 11:32
A kto za to płaci?
Bo rozumiem, że wózek zajmuje miejsce, osoba wymaga opieki itp.
Więc kto daje na to kasę?
Jeśli sami za to płacą to nie ma sprawy ale jeśli lotnisko lub przewoźnik więc
w konsekwencji ja.
To gdzie tu dyskryminacja, dziennikarzu? Czemu nadałeś taki tytuł? Czemu
wprowadzasz w błąd czytelników?
Ajeśli nie wiesz to się dowiedz.
Obserwuj wątek
    • Gość: ag Re: Koniec z dyskryminacją starszych i niepełnosp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.08, 12:51
      Mnie ciekawi czy ta specjalna opieka dotyczy także 200-
      kilogramowych wieprzków (i macior) zajmujących dwa fotele.
    • Gość: TomY Re: Koniec z dyskryminacją starszych i niepełnosp IP: *.adsl.inetia.pl 26.07.08, 13:52
      Unia Europejska
      • Gość: robol Re: Koniec z dyskryminacją starszych i niepełnosp IP: *.pools.arcor-ip.net 26.07.08, 19:56
        Klony medialne. Dzisiejsze Wiadomosci eieczorne w ARD/ZDF (Niemcy)
        ten sam temacik. Sprawa przewoznikow a nie politykow i
        podatnikow.Juz nie chore tylko chorsze.
    • znj2 Koniec z dyskryminacją starszych i niepełnospra.. 26.07.08, 20:35
      W gospodarce rynkowej, koszty ponosi ten do którego skierowana jest
      usługa. Skoro ktoś jest niepełnosprawny, powinien zapłacić za
      miejsce jakie zostało mu przeznaczone.Jeśli kogoś nie stać, to
      niech nie lata samolotem. A co maja zrobić kulawi, czy garbaci?
    • Gość: Ślepy los Do P.; ag.; robol; znj2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.08, 17:24
      Nie życzę nikomu niepełnosprawności.
      Pamiętajcie: P.; ag.; robol; znj2 życie jest jeszcze przed Wami i
      nigdy nie wiadomo co może Was w nim spotkać.
      Nieszczęścia chodzą po ludziach.
      Nie znacie dnia ani godziny kiedy los sprawi, że będziecie osobami
      niepełnosprawnymi na wózkach a starość na pewno Was nie ominie i to
      nastąpi jeszcze szybciej niż Wam się wydaje.
      Uważajcie na siebie :-) [*]
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka