Dodaj do ulubionych

"P": Czy J.P.Morgan ma szansę na ZUS?

IP: *.chello.pl 19.12.08, 09:18
Kolejny bank ktory wietrzy niezly interes kosztem Polski. A niedawno
czytalismy jak to J.P.Morgan raportowal ze w Polsce jest zle bedzie
jeszcze gorzej, nie warto inwestowac, ze to samobojstwo etc. i co? I
nagle chce nam pomoc? Hahaha J.P.Morgan powinien miec zakaz
dzialanosci w Polsce, a na pewno jego dzialalnosc nie wietrzy nic
dobrego dla nasego kraju
Obserwuj wątek
    • Gość: adamp Re: "P": Czy J.P.Morgan ma szansę na ZUS? IP: *.chello.pl 19.12.08, 09:26
      Jaki uczciwy ten bank, na 100% chce pomoc Polsce - "Środowy "cud na
      fixingu" przypomina wydarzenia poprzedniego "cudu" z 12 listopada.
      Jak ustaliła KNF, wielki amerykański bank JP Morgan złożył potężne
      zlecenia warte ok. 130 mln zł na fixing i podbił w ten sposób WIG20
      o ponad 4 proc. KNF podejrzewa JP Morgan o manipulację w celu
      osiągnięcia korzyści na rynku terminowym i zawiadomiła prokuraturę"
      GW 17.12.2008r.
      • malutki-pistolecik ....chca nam pomoc????...... 19.12.08, 13:06
        • malutki-pistolecik ..........to niech wezma sobie Skrzypka....... 19.12.08, 13:07
          i spadaja. Bedziemy wdzieczni. Naprawde :-)
          • Gość: rr W_Y_JE_P_I_Z_D_A_LA_Ć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.08, 17:11
            pierwydalajcie z PL bo jesteście moczymordy i uchje jenabe.
            • Gość: Big Brother JP Morgan take your dirty hands off Poland ! IP: *.0.251.72.1dial.com 19.12.08, 17:53
              JP Morgan just go and fuck yourself

              Go to USA where you belong, together with other scam artists from
              Wall Street
          • myslacyszaryczlowiek1 Re: .......... raczej Balcerowicza 19.12.08, 18:16
    • Gość: jan "P": Czy J.P.Morgan ma szansę na ZUS? IP: 83.2.108.* 19.12.08, 10:57
      To złodzieje!!! Niech zajmą się swoim brytyjskim zbankrutowanym systemem. Jak zwykle, CHAMY pie...ne chcą wrobić Polaków. Zabronić im działalności w Polsce!!!
    • maniek_ok Re: "P": Czy J.P.Morgan ma szansę na ZUS? 19.12.08, 13:19
      Wczesniej myslalem ze zgodze sie na kazda propozycje naprawy zusow-krusow.
      Ale jednak nie :))) - ten bank ma chyba duzo do roboty u siebie w domu. Chyba
      ze to gra na spadki w naszym regionie - kazdy bedzie uciekal jak te spece od
      upadania i ograbiania innych gospodarek sie za cos zabiora...
    • megron Wypie@*lajcie do Ameryki 19.12.08, 13:21
      Nie trzeba nam kolejnego szachrajstwa. Pokazali nam już w Ameryce na
      co ich stać.
      • Gość: Big Brother Re: Wypie@*lajcie do Ameryki IP: *.0.251.72.1dial.com 19.12.08, 17:56
        calkowicie popieram !
    • nroht "P": J.P.Morgan ma propozycję dla Polski 19.12.08, 13:36
      JP Morgan = banda debili... moze jeszcze dac emerytom po laptopie i dostepie
      szerokopasmowym? plus kogos kto im to wszystko pomoze obsluzyc...
      • rk111 Re: "P": J.P.Morgan ma propozycję dla Polski 19.12.08, 16:11
        Widzę tu całą zgraję „ fochowców” wylewającą wiadro pomyj na
        transakcje bezgotówkowe i banki , to co może mamy wrócić do
        brzęczącej monety w złocie lub srebrze tak jak było jeszcze 200 lat
        temu a może transakcje wymienne jak w czasach pierwotnych . Ja wole
        to co jest teraz i nie mam zamiary oddawać swojej kasy w łapy
        kilkunastu pań czy panów liczących , przesyłających i wożących moją
        kasę z miejsca na miejsce i pobierających od każdej czynności dolę.
        • Gość: Dodo kto chce ma dziś przelew z ZUS kto nie chce ma got IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.08, 16:14
          ówkę. Nie ma przymusu. Dla JPMorgan idzie żeby przymusowo zgarnąć
          całą kasę emerycką do jednego worka i żeby za wypąłty karciane
          ciągnęli z tego opłaty. Chcą nas okradać.
          Gdyby pieniądze były w zocie i srebrze to nie byłoby inflacji-myśl
          cycu, i nie rżnij geniusza kiedyś matołek.
          • rk111 Re: kto chce ma dziś przelew z ZUS kto nie chce m 19.12.08, 16:34
            Przecież takie opłaty i teraz są , właśnie o nich pisałem ( opłaty
            za transfer pieniądza i za dystrybucję ) a złoto i srebro – cóż
            pewnie było by go zbyt mało na wyprodukowanie tylu jednostek
            pieniężnych jakie funkcjonują na dzisiejszym finansowym rynku a i
            okazje do kradzieży były by ogromne , to ja już wolę ten dzisiejszy
            system a złoto i srebro zostawiam dla koneserów.
            • Gość: tb Re: kto chce ma dziś przelew z ZUS kto nie chce m IP: 193.22.252.* 19.12.08, 16:56
              Żebyś się nie zdziwił jak dobrym nośnikiem wartości jest złoto
              (właśnie to od koneserów) jak dolarowa bania pęknie w przyszłym
              roku. Okazję do kradzieży to ma FED który może zwiększać podaż
              papierków w sposób nieograniczony, przy okazji wmawiając ciemnemu
              ludowi że "dolar się wzmacnia"
    • Gość: zewsi J.P.Morgan to zło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.08, 13:44
      Oni chcą wprowadzić NWO
    • Gość: dc99 Wytrysk liberalnych mundosci IP: *.eranet.pl 19.12.08, 14:17
      Rozumiemy że integralną częścią tej propozycji będzie:
      1) Sfinansowanie przez JP Morgan instalacji bankomatów w Pimpkowie Dolnym i
      Koziejdupie Małej.
      2) Zobowiązanie JP Morgan do pokrywania z własnej kieszeni prowizji pobieranej
      przez banki od sklepikarzy za płatności kartami. Bo jak na razie z tego powodu
      poza 5 dużymi miastami i miejscowościami turystycznymi w Polsce karty obsługują
      wyłącznie stacje benzynowe.
      3) Sfinansowanie przez JP Morgan szkoleń dla emerytów jak posługiwać się kartami.

      Kolejny raz jakiś skretyniały produkt neoliberalnej klasy próżniaczej ogłosił
      jako epokowe odkrycie rzecz oczywistą (że elektronicznie jest taniej), zgłosił
      projekt może nawet teoretycznie słuszny tylko że kompletnie nieprzystający do
      rzeczywistości (emeryt z kartą i bankomatem to będzie możliwy za 40 lat jak na
      emerytury zaczną przechodzić dzieci neostrady) i na pewno za ten swój wytrysk z
      krynicy mundrości wypłacił sam sobie premię jaką 10 tys. emerytów (którzy w
      przeciwieństwie do liberalnego nieroba coś tam pożytecznego w życiu zrobili) nie
      zarobiło łącznie przez całe życie.
      Oczywiście ta premia to była za kompetencje - nic że debil, ale za to debil z
      liberalnego saloniku.
    • 01-01-2009.com analizy JP Morgan nalezy czytac 19.12.08, 14:32
      uwzgledniajac prosty wzor y=(6x+800)/n, gdzie y = szukana wartosc
      (dowolna), x to wartosc wynikająca z analizy JP Morgana, a n =
      wspolczynnik dżejpi (wiekszy od 0).
    • greetgreet niech wciskają swoje popaprane instrumenty innym 19.12.08, 14:40
      my dziękujemy!
    • Gość: maciej .....buahahahahaaaa..... IP: 217.97.182.* 19.12.08, 14:42
      ...W razie wpadki ,rząd USA będzie ratował firmę J.P.M.czy może Naszych
      emerytów??????
    • Gość: Bababui Nie robic interesu z amerykanskim bankiem IP: *.drs-tsi.com 19.12.08, 14:45
      J.P. Morgan w Stanach ledwio zipie i zeby nie pomoc federalnego
      banku juz by go nie bylo. Teraz szukaja, gdzie tu zarobic, bo w USA
      nie bardzo sie to daje zrobic a dlugi w koncu trzeba bedzie splacic
      albo splajtowac.
    • brzezozka Nikt go juz nie chce? 19.12.08, 14:47
    • Gość: Radical "P": J.P.Morgan ma propozycję dla Polski IP: *.ip.netia.com.pl 19.12.08, 15:10
      J.P.Morgan kontynuuje swoją politykę wycofywania realnego pieniądza na rzecz
      elektronicznego, wirtualnego, kontrolowanego przez bank, przez co nikt nie wie
      ile pieniędzy jest i gdzie. Mówi o tym film "Zeitgeist", dostępny za darmo w
      necie...
    • Gość: ZiS-5 "P": J.P.Morgan ma propozycję dla Polski IP: 212.59.224.* 19.12.08, 15:12
      Hehehe !!! Jakie to byłoby bezpieczne, to widać po obecnym
      kryzysie.Jeszcze jeden cwaniak do emeryckiej kasy.
    • Gość: Polak "P": J.P.Morgan ma propozycję dla Polski IP: 94.254.183.* 19.12.08, 15:25
      Precz z tym zydowskim pomiotem
      • Gość: expat Re: "P": J.P.Morgan ma propozycję dla Polski IP: 66.198.41.* 19.12.08, 15:31
        JP Morgan nalezy do tzw narodu wybranego. Właściciele, dyrekcja, managerowie itp
        oprócz obywatelstwa USA mają paszporty z 7-ramiennym swiecznikiem na okładce.
        Bank ten niczego nie robi bezinteresownie, zyski polecą do tego kraju liniami EL-AL.
      • Gość: Czeslaw wyyperdalaac ! IP: *.c199.msk.pl 19.12.08, 15:31
        powinni dostac zakaz ... wypowiadania sie ....

        jakim prawem wychodzom z takimi propozycjami ..

        gonic ich im szybciej tym lepiej ...
    • Gość: Polak Sciema IP: 94.254.183.* 19.12.08, 15:30
      Kryzys to wlasnie wymys ludzi zwiazanych z J.P. Morgan poto, zeby
      znowu okradac europe. Popatrzcie co robi Trump i Mudoff, ci ludzie
      ta sa tak samo instytucje, wieksze niz nasze banki.
    • Gość: rezun Szukają pieniędzy do ukradzenia? IP: *.104.192.213.cable.satra.pl 19.12.08, 15:31
      W Stanach już sami bankruci, tam się nie pożywią. Eksperci od upadkow.
      • Gość: Big Brother Re: Szukają pieniędzy do ukradzenia? IP: *.0.251.72.1dial.com 19.12.08, 18:00
        otoz to
    • Gość: cc Nasz Sejm przyklaśnie czy sie wam podoba czy nie IP: 80.240.172.* 19.12.08, 15:36
      Nasi politycy bez mydła oddadzą wszystko i jeszcze zwolnią z
      podatków. Zastanawia mnie tylko ile im damy prowizji
      za "zarządzanie" myślę że tak z 7-15% przejdzie.
      • Gość: Czeslaw to bedzie rozpeerdol na ulicach miast i wsi ! IP: *.c199.msk.pl 19.12.08, 15:44
        peerdo... malutki ...

        nikt sie nie zgodzi ...

        a jak sie zgodza to bendzie rozpirdoocha ...

        Pozdr
        RAF
    • Gość: MB "P": J.P.Morgan ma propozycję dla Polski IP: *.tetrapak.com 19.12.08, 15:50
      czy przypadkiem nie powinni zaczac od siebie i splacenia dlugow oraz
      usprawnienia przeplywow pienieznych do swoich klientow?
    • kakens Re: "P": Czy J.P.Morgan ma szansę na ZUS? 19.12.08, 15:53
      A ja mam przeczucie, że JP tę robotę dostanie.
      Przeca to amerykańskie analityki som.
      • Gość: Czesio mogen srogen gownien nie trzeba ! IP: *.c199.msk.pl 19.12.08, 16:04
        malo juz pokazali co umiejoom !

        zyebali w usa ...

        mieszja w Polsce na gieldzie ... pisza o walutach bzdury !

        wystarczy mogany wypad z Polski !
    • Gość: FETOR "P": J.P.Morgan ma propozycję dla Polski IP: *.adsl.alicedsl.de 19.12.08, 16:40
      Oni juz sa PO reformach teraz buduja ZOMO,
    • Gość: bum J.P.Morgan to prawa ręka Rotszyldów na Amerykę IP: *.trit.net 19.12.08, 17:22
      My też mamy propozycję dla J.P.Morgan - środkowy palec.
      Kopnąć tych żydów w ich owłosioną dupę.
      Na interesach z nimi jeszcze nikt dobrze nie wyszedł.
      Najlepiej to widać na dzisiejszej sytuacji finansowej usa.
      Kto ich w ogóle wpuścił do Polski tych zafajdanych złodziei?
    • mal49 J.P.Morgan miesza 19.12.08, 17:27
      w główkach durnych Polaków: marchewka na końcu sprzedanego kija!
      A emeryt musi mieć wybór czy chce na konto czy u listonosza.
    • Gość: gość "P": J.P.Morgan ma propozycję dla Polski IP: 82.160.209.* 19.12.08, 17:30
      znając ludzi z po to napewno dostanie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka