Dodaj do ulubionych

Handel międzynarodowy. Stalowa końcówka

IP: *.ri.ri.cox.net 04.12.03, 19:22
Bush nie potrzebnie te cla wprowadzal!!!!
To byl Twoj pierwszy i mysle ze ostatni blad !!!!
Czym predzej cla powinny bys zniesione to godzi w nasza
gospodarke ( USA ) Niema co wspierac lobby zwiazkowago w Ameryce
cokolwiek zrobi Bush lewica (ZZ) bedzie wspierac finansowo czyli
z pieniedzy skladek zwiazkowych Demo-pokraczna partie.
Obserwuj wątek
    • Gość: zeus no prosze... supermocarstwo uklękło... IP: *.bardo-slaskie.sdi.tpnet.pl 04.12.03, 19:32
      .
      • Gość: p.. jest to tzw.kompromis.. IP: *.utc.com 04.12.03, 20:32
        ..pisac po to, zeby tylko pisac-bezsens.Zobacz sobie jak stoi
        teraz dolar do euro to moze cos wiecej zrozumiesz zeusie.
        Europejskie towary i tak beda drogie..bez dodatkowych cel.
        • Gość: zeus cła to miała UE nałożyc na towary z USA... IP: *.bardo-slaskie.sdi.tpnet.pl 04.12.03, 21:55
          to nie jest kompromis, to przegrana...
          • Gość: Kuba Re: cła to miała UE nałożyc na towary z USA... IP: *.sympatico.ca 04.12.03, 22:54
            UE miala nalozyc cla na produkty USA w odwecie za wprowadzenie
            cel na wyroby stalowe, ktore byly eksportowane do USA. Jesli
            myslisz, ze UE zawsze postepuje OK, a ci "szmatlawi , zapyziali
            i zarozumiali obywatele USA postepuja podle, to wez sobie
            mlotek i walnij sie w glowe, albo w cos innego. Wystarczy
            popatrzyc jakimi metodami wojuja z Boeingiem. Tak, tak. Nawet
            ruskich przestraszyli, ze nie wolno bedzie im latac do Europy.
            No i Rosja kupila kilka Airbusow. Tak sobie mysle, czy niska
            cena dolara USA i wysoka cena dolara UE to nie czysta zemsta.
            Wszyscy w Europie sie ciesza, ze dolar UE wysoko jest notowany.
            Barany, a zaklady pracy sie zamyka i importuje towary z Chin,
            Tajwanu, Hong Kongu czy innych panst azjatyckich, w ktorych
            jest bardzo tania sila robocza. Zobaczymy ile entuzjazmu
            bedzie, jak zaczna sie nastepne zwolnienia w zakladach pracy UE.
    • Gość: kiwik gdzie jest Meeerkat??? IP: 151.152.101.* 04.12.03, 20:43
      on nam zaraz powie , ze czarne jest biale i odwrotnie.
      Cierpliwosci
    • Gość: gosc Wanke sami zabijemy IP: *.abbott.com 04.12.03, 20:50
      Zabic Wanke i jemu podobnych, niech ten narod sie obudzi, sami
      musimy walczyc o sprawiedliwosc !!! takie sady to mozna
      ignorowac. kazdy wie ze on jest winien. koniec.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka