06.10.09, 14:43
dzisiaj podszedł do mnie kolega i powiedziała że (...) powiedziała ''Powiedz
jej żeby nie była taka cwana bo źle się to dla niej skończy"
nie mam pojęcia o co chodzi !
ona jest w 3 gim i takie rzeczy mówi ? big_grin lol
równie dobrze ja ją mogle zlać bo np jest niska
Boże ja jej kompletnie nie rozumie
a na przystanku wszystkie dziewczyny się na mnie gapiły jak nie wiem na co
chce to niej napisać na nk ale nie mam pojęcia co
"o co Ci chodzi ? zrobiłam Ci co?" proszę wymyślcie coś żebym mogła jej to
napisać tyle jakoś łagodnie ..
Obserwuj wątek
    • independent_ cwaniara 06.10.09, 14:48
      ja też nie wiem o co chodzi. -,-
    • nicola_16 ;) 06.10.09, 14:56
      napisz jej prosto z mostu : "Zrobiłam ci coś?!"
      mozesz to wysłać jej na nk wink ja w kazdym razie bym tak napisała smile to tyle ^^ ;*
      • sysiek4444 Re: ;) 06.10.09, 15:18
        Nic niezrozumialam ...
        wiem glupia jestem =.=
        boziu co ja gadam sciana
        xD
        • lissa. Re: ;) 06.10.09, 15:32
          bo nie wiem co napisać dziewczynie na nk bo powiedziała żebym nie była cwana bo
          źle się to dla mnie skończy
          i chce jej napisać na nk o co jej chodzi tylko nie wiem w jakiej formie i pytam was
          • zmierzchoomania Re: ;) 06.10.09, 15:48
            ja bym napisała tak: Ciężko mi zrozumieć dlaczego tak się zachowujesz w stosunku do
            mnie. Nie mam pojęcia czemu tak bardzo mnie nie lubisz. Wyjaśnij mi to prosze, bo
            naprawdę niewiem. Zrobiłam Ci coś?Albo ktoś Ci coś powiedział? Nie chce się kłócić
            dlatego proszę wyjaśnij mi to.


            big_grin spróbuj tak . jak nie pomóże to niewiem ...
            • sysiek4444 Re: ;) 06.10.09, 15:56
              Zmierzcho ma racje ,
              I juz wiem o co cho big_grin
              Ja bym napisala tak :
              `Nie wiem o co ci chodzi bo ja nic takiego niezrobiłam ....
              Ktos ci coś powiedział czy coś ?
              Bo ja naprawde nic niezrobilam.
              Powiedz o co ci chodzi .... ;-]
              `

              Ja bym napisala tak wink
    • najaranazyciem Re: cwaniara 06.10.09, 15:56
      Moze twoj kolega cie oklamal ?

      A jak jej masz cos napisac to ; "Hej , sluchaj doszly mnie sluchy ze ty cos sie na mnie obrazilas i cos ci sie u mnie nie podoba , mozesz mi powiedziec o co chodzi , bo ja nie wiem co ci zrobilam ...." u mnie zadzialalo 4 razy ;p

      Ale rob jak uwazasz bejbe ;D
    • kazia Re: cwaniara 06.10.09, 16:20
      ale nie pisz od raz" ... no przepraszam jeśli Cię jakoś uraziłam, naprawdę nie
      chciałam, ..." bo to będzie bez sensu, ona sobie pomyśli, że już ma nad Tobą
      przewagę. Podnieś głowę i zapytaj o co jej chodzi, bo takie załatwianie sprawy
      przez plotki i inne to zupełna dziecinada i tchórzostwo.
      Pzdr ;]
    • buntowniczkaxd Re: cwaniara 06.10.09, 21:10
      szczerze to nie wiem o co chodzi tongue_out
    • zuaona Re: cwaniara 06.10.09, 21:12
      szczerze mówiąc nie zrozumiałam co napisałaś.
    • hermione Hmmm... 06.10.09, 21:24
      Napisz Lisso, tak: "Cześć. Mam pytanko... Czy ja Ci coś zrobiłam? Bo wiesz,
      jak masz coś do mnie to nie obrabiaj mi dupy za plecami i nie obgaduj, a
      wygarnij mi to prosto w oczy, bo w podchody mi się nie chce bawić" i tyle, jak
      nie poskutkuje, to olej, bo widocznie sama nie wie, o co cho...
      • michelle_ Re: cwaniara 06.10.09, 21:27
        ja też nie wiem o co biega. -,-
    • pauliska1212 Re: cwaniara 06.10.09, 21:43
      sorrki ale może jestem głupia ale nic nie zrozumiałam z tego co napisałaś. tongue_out ;xx
      • niesmaczna Re: cwaniara 17.10.09, 16:40
        Niestety nie wiem o co chodzi. oO -,-

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka