Dodaj do ulubionych

Samsung Corby - telefon dla młodych.

11.10.09, 14:22
co myślicie o nowym telefonie Samsung Corby ?
mi on się bardzo podoba.
jest taki fajny, kolorowy, młodzieżowy, funkcjonalny.
tylko że wg. mnie ma 1 wadę.
jest dotykowy.
nienawidzę takich rzeczy.
mam mp4, które jest dotykowe, to znaczy nie ma czegoś takiego, że masz ekran, i tam palcem coś dotykasz, tylko przy ekranie masz taką mini klawiaturkę, na której są przyciski ;
pauza, wyjście, przewijanie, cofanie, głośność - góra i głośność - dół.
no i to mnie strasznie wkurza.
bo nie możesz jej włożyć do kieszeni, ani swobodnie trzymać w ręce, bo nei ma blokady, która chroni przed przełączeniem piosenki, czy właczeniem czegoś.
buu, to jest bezsensuu.

artykuł o Samsungu Corby;

Firma Samsung wprowadza na rynek nowy model dotykowego telefonu - Corby. Komórka adresowana jest przede wszystkim do ludzi młodych i charakteryzuje się oryginalnymi wersjami kolorystycznymi.

Dotykowy Corby wyposażony jest w 2,8-calowy ekran QVGA, umożliwiający oglądanie filmów wideo on-line, natomiast cztery zakresy pracy i obsługa sieci EDGE pozwalają użytkownikom Samsung Corby na kontakt ze światem bez względu na to, gdzie się znajdują.

Samsung Corby oferuje wiele możliwości komunikacji. Użytkownicy mają bezpośredni dostęp do portali społecznościowych. Mogą aktualizować swój status i przeglądać statusy znajomych na portalach Facebook, MySpace i Twitter dzięki prostej funkcji wysyłania wiadomości Pop-up SNS (Social Networking Service, Serwisy społecznościowe). Urządzenie obsługuje także różne strony społecznościowe dzięki integracji treści czołowych serwisów takich jak YouTube, Flickr, Picasa i Photobucket, a także innych popularnych stron SNS bezpośrednio z interfejsem użytkownika telefonu. Użytkownicy mogą wgrywać zdjęcia i filmy na te strony dzięki funkcji Udostępnianie obrazów.
Samsung Corby wyposażony jest interfejs użytkownika Touchwiz w wersji 2.0 i system potwierdzania dotyku krótką wibracją. Użytkownik może dostosować urządzenie i interfejs do własnych upodobań dzięki przydatnym aplikacjom i widgetom, zarządzanymi prostą metodą “przeciągnij i upuść”. Użytkownicy uzyskują także dostęp do pokaźnej biblioteki aplikacji i widgetów poprzez wbudowane serwisy firmy Samsung. Telefon oferuje również funkcje „one finger zoom” (przybliżania jednym ruchem) i „smart unlock” (inteligentnego odblokowywania), oparte na unikalnych technologiach Samsunga. „One finger zoom” umożliwia użytkownikowi przybliżanie i oddalanie jednym ruchem palca, natomiast „Smart unlock” pozwala na odblokowanie telefonu i korzystanie z menu poprzez narysowanie na ekranie wybranej litery alfabetu.

Telefon dostępny w sieci sprzedaży detalicznej od października. Sugerowana cena detaliczna: 579 zł.

zdjęcia.
patrz 1.
patrz 2.
patrz 3.
patrz 4.
patrz 5.
patrz 6.
patrz 7.

osobiście, to wolałabym poczekać do listopada, w któym wydany będzie
Samsung Corby PRO, który będzie wyposażony w klawiaturę QWERTY, czyli taką jak zwykła komputerowa klawiatura, ktora zdecydowanie bardziej mi odpowiada.
TU możecie o nim poczytać.
zdjęcia.
patrz 1.
patrz 2.


i jeszcze jedno;
znalazłam zdjęcie, na któym widać, że firma Samsung bardzo się postarała, wydając Samsunga Corby w aż 3 odsłonach.
mamy - to znaczy bedziemy mieli, w Europie na rynku jeszcze ich nie ma - nie tylko zwykłego Samsunga Corby (dotykowego), Samsunga Corby PRO (QWERTY) ale jeszcze Samsunga Corby TXT!

zobaczcie zdjecie.


hahaha, nikt tego całego nie przeczyta. ; x
Obserwuj wątek
    • sophie_ Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 14:25
      to się rozpisałaś o.o
      • roxx Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 14:27
        no , dużo tego ; )
        przyznam że nie przeczytałam xdd
        sorr -,-
        mnie ten telefonik bardzo sie podoba !
        chciałąbym taki mieć , ale z moimi rodzicami będzie ciężko ; c
        • doomixd Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 14.10.09, 14:28
          spoko jest ten telfonik .;p
          a co do twojej mp4 - bnie ma ona blokady ? ;p
          Jamam iPoda i tam jest takie dziwne cos u gory gdzie sie blokuje : p
          wtedy swobodnie go wkladam do kieszonki smile



          Pozdrawiam kiss
          • smileyy. Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 27.11.09, 13:13
            no trochę tyn dotyk wkurzającyy . uncertain

            ale corby fajjny ! suspicious
        • domina_wampi_xd Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 04.12.09, 18:45
          Też taki chciałam... wink Ale moja koleżanka kupiła i ma go dość długo...Nadal nie
          umie prawie nic zrobić ;P Po prostu dla niej bezużyteczny xDD
        • pinky_love Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 22.12.09, 13:22
          Corbi ma blokadę ;P
      • emmmcia Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 26.11.09, 23:39
        ten 3 jest magaśnyyy !!!
        ja całego ni przeczytalam xD
    • charlotte__ Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 14:29
      Ja od niedawna mam nowy telefon..
      może kiedyś sobie taki kupie.
    • independent_ Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 14:29
      ale on ma el0 fajny wygląąąd.
      kupię sobie taki. ; D
    • gorzka ; d 11.10.09, 14:31
      jest super, tylko jedna mała błachostka który kolor wybrać ; d
      • nikt. Re: ; d 11.10.09, 14:34
        no racja.
        ale przy zakupie dają Ci do wyboru 3 nakładki. ; )
        *czarną
        *wzorzystą
        *kolorową.

        ja bym chyba wzieła żółty albo pomarańczowy. : D

        aa, i sory, że tak dużo, ale nie zniechęcjacie się!
        przecytajcie, będę wdzięczna. ; )


        proszęproszęproszęproszęproszę! xd
    • eyesonfire Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 14:39
      ale Ci co go robili to strasznie skopiowali iPhona , patrzcie na jego tył .
      a ja osobiście nie jestem zachwycona , wole inne .
      • panna_efron_x33 Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 25.10.09, 18:59
        przeczytałam .. fajny jest ;d

        może kiedys ytam kupie ;p ;oo
    • happyend13 HAHAH . :D 11.10.09, 14:45
      haha, ale ja nie mogę ja mam DOKŁADNIE takie same zdanie jak Ty <3
      odkąd zobaczyłam reklamę baaaardzo mi sie spodobał ;]
      ale także nienawidzę dotykowych tel. xd
      nie można włożyć do kieszeni bo może się coś zrobić . xd
      I ja juz od pewnego czasu marzę o tel. z ta klawiaturą QWERTY ale ja niestety
      mogę sobie o tym tel. pomarzyć .
      bo to nie na moją kieszeń crying
      pozdro ; ]
      • sweetyy1 Re: HAHAH . :D 14.10.09, 15:42
        happyend13 napisał(a):

        > haha, ale ja nie mogę ja mam DOKŁADNIE takie same zdanie jak Ty <3
        > odkąd zobaczyłam reklamę baaaardzo mi sie spodobał ;]
        > ale także nienawidzę dotykowych tel. xd
        > nie można włożyć do kieszeni bo może się coś zrobić . xd
        > I ja juz od pewnego czasu marzę o tel. z ta klawiaturą QWERTY ale ja niestety
        > mogę sobie o tym tel. pomarzyć .
        > bo to nie na moją kieszeń crying
        > pozdro ; ]
        Co do wkladania do kieszeni to on ma przycisk blokady ze sie nic nie wlaczy big_grinbig_grin
    • corba Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 14:46
      powiem tak:
      wiem co nieco o samsungach bo miałam już pare samsungów na swoim koncie...
      są okey, ale samsung corby kompletnie mi sie nie podoba !
      obecnie mam samsunga u700 . nie jestem z niego zadowolona przez to, że ma klawisze
      dotykowe na klapce.
      system potwierdzania dotyku krótką wibracją - mam takie coś .
      i to właśnie cho_lernie przeszkadza mi.
      jak chce włożyć telefon do spodni [a mam rurki, które są obcisłe] to telefon
      myśli że ja chce coś zrobic w telefonie i sam se klika ku_de . ;/
      i bez przerwy wibracja i wibracja.. i musze wyciągać telefon, poczekać aż się
      uspokoi -czyli wygaśnie ekran i dopiero wsadzić do kieszeni . ;/
      ogółem ten samsung niczym sie nie różni od innych samsungów .. chyba że wygląda
      inaczej - głupio .
      ja raczej preferuje samsunga avile !
      moi znajomi mają . jest super .
      samsung corby to przede wszystkim podróbka innych samsungów [w tym samsunga avile] .
      jedyna różnica to wygląd - i tylko tyle .
      ..
      chciałam jeszcze wspomnieć coś o tym że mówiłaś o blokadzie..
      każdy telefon ma blokadę . nie martw się .
      • nikt. Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 14:59
        corbo, a mogłabyś mi pokrótce wytłumaczyć, o co chodzi z tym potwierdzeniem dotyku krótką wibracją ?


        aa, i dziekuję wszysctkim za opinie. ;*
        • corba Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 15:54
          chodzi o to w tym, że jak naciśnie się klawisz [przynajmniej u mnie] to jest
          wibracja, która informuje że się nacisnęło, że kliknięcie się potwierdziło . ;dd
          rozumiesz ? ;D
          • corba Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 15:55
            czy o to ci chodziło ? ;dd
            hehe .
    • love_sick xd 11.10.09, 15:03
      mam zamiar sobie taki kupić na urodziny. xd 24 pażdziernika
      • nikt. Re: xd 11.10.09, 15:20
        love_sick, sama ? : D
        • jane_ Re: xd 11.10.09, 15:39
          jestem wierna mojemy telefonikowi. ;D
          • zuzoa Re: xd 11.10.09, 15:50
            A ja przeczytałam;]
            Zajebiaszcze są te telefony;p Wszystkie.Choiciaż najbardziej by mi odpowiadał
            ten z klawiaturą wysuwanąwink Mmm..marzenie;p Szkoda, że nie ma takich za 1zł na
            abonament 50zł;p hehe
            • michelle_ Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 15:57
              podobają mi się . ale wolę mój . ;d

              ogółem telefony na dotyk są okey.
              ja właśnie mam LG na dotyk , i jestem
              zadowolona : )
              • thedulcemonisia Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 16:02
                Fajnywink

                Ale ma LG Cookiekiss
              • doomixd Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 14.10.09, 14:32
                michelle_ napisał(a):

                > podobają mi się . ale wolę mój . ;d
                >
                > ogółem telefony na dotyk są okey.
                > ja właśnie mam LG na dotyk , i jestem
                > zadowolona : )


                Hej. masz LG cookie ?
                Chciałabym wiedzieć, czy jest praktyczny..
                Moj kumpel ma i uwielbiam sie nim bawic< rysowac sobie > .
                Ale i tak pozostane wierca iPhonowi i firmie Apple smile
    • reden Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 15:56
      Nie chce mi się tego czytac ; D xD
    • collage Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 16:01
      ach ja mam samsung U700 i też ma przyciski dotykowe .
      wystarczy jedno przypadkowe dotknięcie i wszystko się kasuje .
      okropnosc .
      a co do telefonu : po prostu mi się nie podoba .
      • honey__ Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 16:07
        fajny ;d.
        widziałam go gdzieś w jakiejś reklamie. czarnego.
        ja chciała bym tego wściekło różowego. ew. żółtego albo czarnego ;d.
        ten z klawiaturą quwerty czerwono czary jest super ;d.
        mi się w maju umowa kończy i będę mogła mojego w200 wymienić.
      • devilish_ Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 16:09
        no a ja cię zadziwię .

        przeczytałam .

        telefon mi się bardzo podoba .

        fajnie że jest kolorowy i ma klawiaturę jak u kompa .

        bym chciała mieć taki ale to jest możliwe dopiero za pół roku .

        bo teraz nie dawno [ pół roku temu ]

        wzięłam sobie telefon .

        dotykowy aplle 3g .

        jak na razie jestem z niego zadowolona .
        ale będę już walczyć o ten telefon .
        no i musiałaś się napisać .
        sama ledwo to przeczytałam ale napisać .
        w życiu .







        • colors Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 16:11
          śliicznee są ; )) . ooo. ! i Samsung; )) lubię Samsungi ; ))) .
    • buntowniczkaxd Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 16:11
      masz rację zobaczyłam tylko obrazki. tongue_out
      zajebisty jest taki. wink
      ale narazie nie kupuję bo dopiero wchodzi do nas i nie są jeszcze tak znane jak już beą to
      może zakupię.! smile
      wiem pokickana jestem. xdd
      • kosmos Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 16:23
        Masz racje bOski jest. xD
        Moze pomyśle nad zakupem...tylko ten dotykowy ekran.. surprised

        P.S
        poprostu pękam ze smiechu!
        własnie przeczytałam ze Paris kupiła sobie... świnię!
        oo boze!! <hahaha>
        • devilish_ Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 16:28
          kosmos serio !?"
      • czekoladowaxd Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 27.11.09, 10:47
        Telefon zajefajny.!
        Kolorki są fest kiss Ale nie mam zamiaru go kupować, gdyż <yhy big_grin> niedawno miałam
        zakupionego fona big_grin I się z tego cieszę <jupi> big_grin xd Bo jest odjechany smilesmile
        Byee, byee tongue_out
    • pariska65 Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 16:33
      moja koleżka ma dotykowy ale inny i obsługiwać go trochę trudno ;/;/
    • yourbadream Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 16:35
      Teraz co drugi telefon jest dotykalski.
      Jak dla mnie to nic specjalnego. W domu mamy jednego samsunga (omnia) i wystarczy.
      Osobiście wolę Nokie. Tyle.
      • diamond_girl12 ... 11.10.09, 16:39
        Nawet fajny, ale nie nadzwyczajny.
        • kosmos Re: ... 11.10.09, 16:42
          devilish_ Tak!
          Wejdz na pudelek.pl
    • msthic Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 16:52
      Śliczny!! Przeczytałam, ale niektóre rzeczy tak szybko przeleciałam xd
      A nie wiesz może jaka cena będzie tego Samsunga Cobry PRO??
      • love_sick Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 18:17
        nikt. tak sama. xddd. tzn. z pomocą pieniężną od rodziców. xdd
      • nikt. Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 12.10.09, 11:09
        msthic, niesetety nie mam pojęcia. ; )
        dowiemy się w listopadzie.
        • msthic Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 12.10.09, 11:55
          No cóż to będę czekać do listopada. tongue_out
          Mam nadzieję, że nie będzie strasznie drogi to może sobie go zafunduję. wink
    • th4ever Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 11.10.09, 18:55
      no chyba nikt nie przeczytal xdd...

      bardzo podoba mi sie bo stylu ma kolorek
      • pink_rulez Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 12.10.09, 18:24
        Przeczytałam.
        Podoba mi się ten z białym tyłem.
        Ale kupno będzi moliwe dopiero za jakieś 2 lata (moja teraźniejsza komórka ma dopiero 3
        miesiące).

        https://telefon.gsm.pl/i/modele/0004/4008.jpg serce
        • pink_rulez Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 25.10.09, 18:46
          Przesadziłam, za jakieś 9 miesięcy, gdy mój telefon będzie miał rok.
          Chciałabym tego z wysuwaną klawiaturą qwerty
          serceserceserceserceserce
    • ladyy Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 12.10.09, 19:14
      mi się podobabig_grin
      jakbym miała brać telefon teraz to właśnie taki bym sobie kupiłabig_grin
      ale dopiero za rok będę brała nowy i wejdą jeszcze inne modele
    • rosalie Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 14.10.09, 14:25
      nawet fajny jest.
      ale wole inne.
      • leaveme_ Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 14.10.09, 15:29
        Nie cierpię dotykowych ; xx
        każdy mój znajomy który je ma mówi "porażka"
        ten corby to żadna rewelacja pełno na rynku kolorowych telefoników .
        • cytrusia. Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 14.10.09, 15:45
          Chciałabym miec taki żółty
          Z klawiaturą Qwerty.
          Myślałam, że sugerowana
          Cena będize wyższa... xd
    • sweetyy1 Samsung Corby 14.10.09, 15:40
      Mam go ...
      Dla mnie jest nawet ...
      Ekran jest plusem bo wlasnie szukalam dotkowego...
      Mialam kupic Aville ale sprzedawca mowil ze ten fajniejszy jak dla mnie...
      wiec kupilam ...
      Narazie sprawuje sie dobrzesmirksmirk
      • fuerta Re: Samsung Corby 14.10.09, 15:54
        on jest suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper xDxDxD chce go chce go chce go!!!!
    • pink_rulez !!! 14.10.09, 17:48
      Nie klikajcie w ten link!
      Ja kliknęłam, wyskakuje pornografia (chyba, że ktoś jest zainteresowany xD)
      • nikt. Re: !!! 15.10.09, 20:34
        pink_rulez, jak możesz ? xD wydałaś mój sekret! xD
    • autumn9 Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 06.11.09, 19:38
      moja kolezanka ma i nie poleca .
      u mnie wszyscy maja lg cookie, albo nokie n97
      • kasula96 :) 07.11.09, 15:26
        Uważam ze samsung corby jest bardzo fajny i wogule mi się podobają telefonny
        dotykowe. Sama mam LG cooki i jest suuper jestem bardzo zadowoplona na początku nie
        byłam przekonana ale teraz nie żałuje
    • mandy_jonas CuuDO!! 07.11.09, 19:13
      Świetny jest ten telefon! Ogółem jakoś nie bardzo przepadam za dotykowymi, no
      ale ten jest zajebiaszczy! Najlepszy ten różowiastytongue_out
      • limka Re: CuuDO!! 07.11.09, 19:22
        Fajny jest, ale ja też nienawidzę dotykowych telefonów, więc to raczej nie dla mnie. Najładniejszy jest żółty. Zresztą nawet jakby był z normalną klawiaturą to i tak bym nie kupiła, bo Samsungi się psują. uncertain
        • dream_ Ja mam taki ;P 07.11.09, 19:26
          Ja mam Samsunga Corby od tygodnia.
          Mam pomarańczowy.
          Jestem z niego b.zadowolona i nie mam żadnych zastrzeżeń big_grin
          • bravien Re: Ja mam taki ;P 07.11.09, 19:31
            ` jaa bym chciała ten różowy.
            wg mnie on jest strasznie malutki. jak taki ... jogurt danona. trudno jest coś
            trafić. ja mam jakiś kłopot ze wzrokiem chyba, bo mam wielki lg cookie i tak nie
            trafiam w literki. a w corby jaka musi być mała ta wirtualna klawiaturaa... qwerty.
            • majka04 Re: Ja mam taki ;P 07.11.09, 19:35
              mi się nie podoba - ma taki dziwny kształt i mały ekran ;d
              mam teraz LG Cookie i jestem zadowolona ; )
    • roxanne iphone 08.11.09, 15:53
      wole iPhonea. Jest zaje ku.rwa bisty
    • jane_ Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 08.11.09, 15:59
      koleżanka go ma, nic specjalnego.
    • a.l.i.c.e Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 26.11.09, 23:26
      Cześć!
      Jestem zainteresowana kupnem tego telefonu tylko jest jedno ale JAK SIĘ PISZE SMSY?
      Może to dla co niektórych banalne pytanie ale ja taka kumata nie jestem i nigdy nie miałam do czynienia z dotykowym wyświetlaczem w telefonie!
      Przeglądam sobie aukcje internetowe i czytam przeróżne rzeczy na temat tego telefonu i na różnych forach dowiaduje sie że SMSy pisze tylko ze słownikiem T9 a ja czegos takiego nie używam i w ogóle nie lubie z tego korzystać.

      Prosze o pomoc osoby które posiadają ten telefon i z góry dziękuje!
      • collage Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 26.11.09, 23:30
        w koncu go kupiłam ( zmieniłam zdanie co do mojego wątku powyżej ) taki
        rzeczywiście młodzieżowy .
        • duuumi Re: Samsung Corby - telefon dla młodych. 27.11.09, 09:00
          Moja koleżanka ma. Jest spoko, ale Avila lepsza.
          Ja ma iPhone'a i twierdze ze jest po prostu .. no .. najlepszy, nie wiem .
          na twoim miejscu wzielabym avile, twój wybór : * .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka