honeyowaa
14.12.09, 17:20
Każdy ma swoich ulubieńców. Moim jest chyba Ron, zawsze potrafił rozbawić mnie do łez.
Chciaż uwielbiam również Draco, zawsze kręciły mnie czarne charaktery. Chociaż Hagrid..
dobra nieważne. xD A wy.. kogo lubicie najbardziej?