Dodaj do ulubionych

Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : >

14.12.09, 17:20
Każdy ma swoich ulubieńców. Moim jest chyba Ron, zawsze potrafił rozbawić mnie do łez.
Chciaż uwielbiam również Draco, zawsze kręciły mnie czarne charaktery. Chociaż Hagrid..
dobra nieważne. xD A wy.. kogo lubicie najbardziej?
Obserwuj wątek
    • i_loff_nick Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 18:12
      Hagrid wink a pz tym to cho chang i ginny weasley
      Nie rozumiem np dlaczego ci którzy nawet nie znają HP są źle do niego nastawieniuncertain
      • magnaw18 Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 20:14
        ja uwielbiam Rona
        zawsze jest śmieszny i fajny
        • demoniasta0897 Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.01.10, 22:25
          Ron Hagrid Luna Pomyluna i oczywiście Cedrik Diggoryserce
          • pudel Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 10.10.10, 22:09
            Luna, Ginny i Cho - z dziewczyn
            Ron, Draco - z facetów wink
        • kiri8877 Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 19.04.10, 15:49
          Yyyy .... ja lubię wszystki ale tak najbrdziej to fred i george weasley
        • taylor_love Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 19.04.10, 16:05
          Uwielbiam dracoserce, chociaż lubie też hermione...
          • brocha Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 16.06.10, 12:26
            Ron, Hermiona i Hagrid wink
      • samo_zlo mm 29.12.09, 10:15
        Ja wielbię tych bliźniaków.
      • bellaaa_ Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 15.01.10, 18:36
        Ginny Weasley.
      • oliwia003 Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 15.01.10, 21:07
        ja osobiscie Harryego nie lubie;p
        nie wiem dlaczemu...;p
        ale jak cos to Hagrid;p
      • milusia__ Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 07.04.10, 22:29
        Uwielbiam tą książke! Ulubiona postać to Ginny i bliźniaki Fred i Georg wink oni są świetni! Mają fajne pomysły, rozśmieszają mnie i cały czas łamią zasady big_grin
      • beemazzy Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 17.04.10, 20:10
        Ginny Weasley, Ron Weasley, Albus Dumbledore, Severus Snape, Luna Lovegood.
        • beemazzy Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 17.04.10, 20:12
          Aaa, no i oczywiście Fred i George. Jak mogłam o nich zapomnieć!
      • rock_i_rock Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 17.04.10, 20:19
        Kocham Rona, bo ma dziwne zachowanie, a poza tym (tego w ksiązce nie widać) robi
        bardzo fajne miny
    • koteczeek Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 19:30
      nie wiem, dlaczego, ale awsze lubiłam Malfoy`a. wydawał mi sie taki słodki. wink
      przebrnęłam juz przez 2 części, bo Harrym zaczelam sie interesowac dopiero w tym
      roku. przyznaje, mogłam wczesniej. koncząc, Draco Malfoy .. mój ulubionyy .
      serceserce
      • paulka243 Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 07.04.10, 17:20
        Hmm ja chyba najbardziej wujka od Harrego wink A tak na poważnie to Chyba
        Hermione czeso zadzierała nosa Hehhe
    • miley_cliqua Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 19:33
      ja hagrida on jest dobry i rona hahahahahahah tongue_out
    • alex23 Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 19:40
      Hermionę
      • rathbone Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 19:44
        moi ulubiency to malfoy i snape ( tacy źli i wredni wink) ( no snape tak naprawde
        nie jest zły ale wredny smile) fred i george ron hermiona harry
        • slodkogorzka Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 19:51
          Draco <3. A poza tym to uwielbiam Snape'a. Voldemorta, Hermiona-taka jak ja. zawsze
          nauczona, trochę przemądrzała i też się koleguje z chłopakami. Fred i George. Nevill, Luna-
          zawsze coś fajnego powie. Molly, Syriusz, Lupin, ojciec i matka Harry'ego.

          wgle:
          JA LUBIĘ WSZYSTKICH
          • caro Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 15.01.10, 19:57
            wszyscy sa spoko ; )
    • vanesska123 Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 19:48
      Ja lubię każdą big_grin
      • michelle_ Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 19:53
        Ron i Hermiona zdecydowanie. ;D
      • deee_rf Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 19:55
        Hermiona . <podobno jesteśmy podobne z charakteru confused i wogule jest ok . >
        • charlotte__ Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 19:57
          Hermiona.
          • skasia Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 20:00
            Ron i Hermiona ;d Chociaż Harry też jest spoko ;d
            • milunia_cyrus Hmmm.. 15.06.10, 13:43

              Zdecydowanie Hermionaa
    • cukierkowadama Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 20:00
      Ja zawsze Lubiłam Lunę i Hermionę. Oczywiście Draco. Piękny i tajemniczy.
      Jeszcze Bliźniacy Wesleyowie. Hagrid i jego słówka. Bellatrix Lestrange za jej
      urodę, Dumbledora i p. Trelewej (nie pamiętam jak sie pisze). Wszyscy.
      • mandy_ Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 20:03
        Luna , Draco , fred , gorge i ron
      • mei Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 20:04
        Oliver Woodserceserceserce wink
        Tak naprawdę to tylko dla niego oglądam jedne z pierwszych części HP smile
        Cedric Diggory - HP i Czara Ogniasuspicioussercesmile
        Luna Lovegood - nie wiem dlaczego ale ją lubię big_grin
        no i bracia Weasley serce
        no o tyle chyba... smile
        • shantai Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 31.12.09, 16:16
          oczywiście Ron
      • imperativ Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 20:05
        Draco ; D - tajemniczy, i fajny ^^
        Rodzina Wesley'ów - boscy, boscy, boscy
        Luna - dziwadlo xD
        Hagrid - hahaha xd
        Voldemort - mój, mój, mój < 33

        Ogólnie, wszystkich lubię xd
    • elemeledutki_ Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 20:02
      ja uwielbiam Rona. smile) taki smieszny jest , najlepiej jak sie czegos boi. haha. ;p
    • annex Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 20:03
      Draco, lubię niegrzecznych chłopców wink hahaha.
      i Ron, nie wiem czemu, ale zawsze go lubiłam.
      • cytrusia. Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 20:08
        Tonks! I Seviczek ^^

        Dobra, przyznaję się.
        Potajemnie kochałam się w Argusie.
        xDDD
        • blondi_girl Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 20:17
          Ja sie nie umiem zdecydować...xd
          Chyba Rona lubię najbardziej, chociaż Hermionę też bardzo lubię. No i Draco też
          jest super...no i Hagrid...
          Nie, lepiej nie będę wybierać ;D
        • cassie. Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 20:20
          Ron i Luna! big_grin

          // hue hue, widzę dag zaczynasz na forum działać xD //
    • aguluniuszka Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 14.12.09, 20:19
      Fred and Gorge are the best. A poza tym to jeszcze Ron i Hermiona.cool
      • timestealer Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 29.12.09, 09:52
        Luna. Bo była inna, nietuzinkowa i ekscentryczna. A przede wszystkim miała odwagę taką
        być.
    • justaga Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 29.12.09, 09:56
      Ron !
    • robin hmmm... 29.12.09, 10:03
      Luna !
      • hermiona13 Re: hmmm... 29.12.09, 10:05
        Hmm...Napewno Snape i Malfoy . ah, jak ja kocham czarne charaktery.
        później Hermiona i Luna.
        • failien_ Re: hmmm... 15.01.10, 18:42
          draco malfoy < 3
          i jeszcze Bellatrix Lestrange. c:
    • violet_ Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 29.12.09, 10:07
      szczerze mówiąc, nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale zawsze lubiłam hermionę. c:
    • ajamamlizaka Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 29.12.09, 10:21
      Draco <3 !
      Bosko gra i w ogóle jest całkiem przystojnym aktorem ... ! ;D
    • inka_love_nick Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 29.12.09, 10:24
      Zdecydowanie Ron!
      • oleska940 Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 29.12.09, 10:25
        ja chyba najbardziej lubie Syrjusza i profesora lupina
    • missfunky L. Voldemort wymiata:D 29.12.09, 10:30
      Kocham tą postać Ohh Tom Riddle , Dracko też kubię, Snape, Hagrida, Harrego,
      Dumbeldora, Rona

      Jakoś dziewczyn w tym filmie nie lubię ale do Hermiony nic nie mamwink
      • alohafromhell Re: L. Voldemort wymiata:D 29.12.09, 22:23
        Draco : D

        A raczej Tom Felton , który graa draco Mnie zauroczył XD
        i103.photobucket.com/albums/m157/adahnky/Tom%20Felton/TomFelton5.jpg
        • sweet_dudee Re: L. Voldemort wymiata:D 13.04.10, 20:42
          Ron,Draco,Snape i Zgredek. big_grin
          oo tak. smile Sa swietni
      • theblair hm... 17.04.10, 20:04
        nie umiem się zdecydować xDD
        lepiej powiem kogo NIE LUBIĘ;
        - Umbridge
        - Voldzia ;d
        - Ksenofiliusa Lovegood
        - śmierciożerców

        chyba tylee xp
    • good_thing Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 29.12.09, 22:25
      Ja tam wszystkich z Harry'ego lubię, ale chyba najlepszy jest Ron xD
      • maddie2909 Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 29.12.09, 22:29
        Ron jest najlepszysmile
    • lousy11 Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 29.12.09, 22:30
      bliźniaki , Ron , Hermiona big_grin
      • musera Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 29.12.09, 22:49
        Naturalnie bliźniaki smile)
        Draco i LUna ;p;p
    • vamtherina Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 30.12.09, 19:42
      Ja uwielbiam Bellatrix Lastrange .
      Kocham czarne charaktery ;p
      • paula7134 Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 30.12.09, 20:28
        z chłopaków oczywiście boski Draco Malfoy , a z dziewczyn Hermiona i Luna .. wink
    • michaelmontana Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 30.12.09, 21:36
      Hermiona
      • kitty Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 31.12.09, 16:25
        ginny, fred i georg, snape
    • natuska412 ;-) 31.12.09, 16:21
      Harry , Hermiona , Ron i taki grubasek , którego imienia nie pamiętam . :c
      teen , co mu się zawsze najgorsze rzeczy przytrafiają - coś takiego mówił wink
      ogólnie wszystkich lubię . kiss

      serce
    • mychaxd3 Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 31.12.09, 17:49
      jak to kogo ;D.. Harry'ego Hermione i Ron'a ;D
    • kasiula1997 Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 31.12.09, 18:41
      Ja wręcz kocham Rona, Hermionę i Freda i Georga. Ron i jego bracia zawsze - jak
      napisałaś rozbawią do łez, a Hermiona jest przypałowa zwłaszcza w 7 części z tą
      torebką xDDD
    • kingusska190 Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 31.12.09, 19:04
      Hermiona jest fajna
    • kociarka Re: Wasza ulubiona postać z Harryego Pottera.? : 31.12.09, 21:02
      Hagrid zdecydowanie big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka