Dodaj do ulubionych

Radio - dziwna sprawa

01.01.10, 20:17
Czy uważacie ze to możliwe że Party in teh USA któro nigdy nie wypadło z top
10 nagle zniknęło z listy, a takie This is it Michaela Jacksona co z miesiac
na ostatnich miejscahc ledwo co się łąpie zostało ? wogóle piosneki które były
zawsze na końcu są na końcu a Party in the USa wypadło całkiem ??? indifferent|

Wiem że zaraz Antyfani sie rzucą że ojoj Miley wypadała, ale niech logicznie
stwierdzą

I nie wiem czy ktoś jeszczxe się skapnął ze BEYONCE BROEN HEARTED GIRL leciało
2 razy !!! NAJPIERw na 18 albo 19 miejscu a poptem na 6
Obserwuj wątek
    • dulce12_rbd Re: Radio - dziwna sprawa 01.01.10, 20:20
      Może i jest to dziwne, ale
      ja słucham tego Radia, żeby się nie nudzić
      i tyle...

      Więc raczej mnie to nie obchodzi..;/
      • michaelmontana Re: Radio - dziwna sprawa 01.01.10, 20:24
        aha smile)
    • vamtherina Re: Radio - dziwna sprawa 01.01.10, 20:55
      To musisz napisać do Kotka , albo zacisnąć rękę na myszce i głosować .
      • michaelmontana Re: Radio - dziwna sprawa 02.01.10, 10:24
        ale właśnie chodzi o to że już nie można na nia głsoować bo nei ma jej na
        liście, a jestem pewny że powinna być. Wszyscy fani glosowali i przynajmniej na
        14-17 miejsce powinna się załapać

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka