ruddy. rape me, my friend. 02.08.10, 11:10 słucham. lubię Rape me i Smell like teen spirit. *.* Odpowiedz Link Zgłoś
made_in_italy I ♥ ... 02.08.10, 11:16 ten zespół to moje życie. Przesłuchałam prawie wszystkie piosenki i parę wpadło mi w ucho: Something in the Way, Smells like teen spirit, Come as you are, in bloom, You know you're right, Polly, rape me, Heart Shaped Box, Odpowiedz Link Zgłoś
scream_ <3 02.08.10, 11:23 No pewnie . kocham smeels like teen spirit, rape me, all apologiez .. Odpowiedz Link Zgłoś
lilii_95 Re: <3 02.08.10, 11:36 ulubione? Rape me, Tourette's, Very Ape, On A Plain, Smells like teen spirit, Pennyroyal Tea, Stay Away, In Bloom, Breed, Drain You, Radio Friendly Unit Shifter. Odpowiedz Link Zgłoś
lilii_95 Re: <3 02.08.10, 11:39 podsumowując - bardzo przypodobała się muzyka tego trio. bardzo mnie inspiruje, praktycznie 'pomaga' mi w jakiś sposób przy tworzeniu. prawdziwa. ogólnie współczuję Kurtowi, ale cóż - tak widać musiało się skończyć. szkoda, szkoda... Odpowiedz Link Zgłoś
stelarog Re: Nirvana . 02.08.10, 15:51 idiotka_ napisał(a): > Słucha ktoś .? > Jeżeli tak to jakie piosenki lubicie najbardziej .? > Ja osobiście UWIELBIAM ten zespół . XD Nie wiem dlaczego . > Po prostu podoba mi się ich muzyka . Szkoda że Kurt się zabił * ___ * > a moje ulubione piosenki to 'rape me' i 'oh me' < 3 > > Nie wiem czy był taki wątek , o . Osobiście ja też lubię ten zespół ! Jest bardzo fajny. Najbardziej lubię " Smells like teen spirit ". Polecam również inne kawałki. Oraz takie zespoły jak IRON MAIDEN oraz SLIPKNOT ! Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
nosugartonight Re: Nirvana . 02.08.10, 15:56 Smells like teen spirit the best!<3 i nie jest udowodnione,ze Kurt się zabił,moze w tym wszytskim ktos miał jeszcze udział... Odpowiedz Link Zgłoś
kukartka Re: Nirvana 23.08.10, 12:28 owszem słucham Nirvany , ale jeszcze nie mogę się nazwać fanem - bo jak dla mnie to pojęcie względne . uwielbiam piosenki Nirvany , a prawda jest taka , że większość osób wymienia tylko : Smells like teen spirit bo ta piosenka była najbardziej popularna wśród słuchaczy Kurta i później nie chciał jej grać na koncertach. ja uwielbiam : Lithium <3 You know you're right <3 Heart-shaped box <3 Rape me <3 Hairspray Queen <3 Come as you are <3 Osobiście przyznaję się do tego, że nie znam wszystkich piosenek Nirvany , nie zdążyłam ich poznać i nie będę z siebie robić wielkiej znawczyni historii Nirvany , bo znam kilka podstawowych faktów i tyle . Najbardziej bawią mnie komentarze typu : ja wiem wszystko o Kurcie , czytałam całą biografię i wiem, że to było tak a to było tak . A SKĄD TY TO MOŻESZ WIEDZIEĆ CZŁOWIEKU ?! Byłaś z Kurtem, że wiesz co robił ? Widziałaś to ? NIE ! Tylko czytasz to , co ktoś napisał a jaką masz pewność , że poszczególne rzeczy się wydarzyły ? To , że ktoś coś napisał to nie znaczy , że to prawda ?! Ja do tej pory nie wiem o nich w pełni wszystkiego i NIE CHCĘ wiedzieć rozumiecie ? Do tej pory nawet nie pojmuję niektórych piosenek , nie interpretuję ich , bo nawet za 50 lat nie będę wiedzieć co Kurt chciał nam przekazać pisząc teksty . W każdej piosence jest ukryte drugie dno, ale my niestety nigdy nie dowiemy się o tym co Kurt miał na myśli. I aż rzygać mi się chce jak czytam te niektóre komentarze " och jaka ze mnie wielka fanka Nirvany " , " ja znam wszystkie piosenki i każdą rozumiem " . Dajcie sobie spokój z takimi komentarzami Jak dla mnie wypowiedź pt : Kocham Kurta to wypowiedź na poziomie faneczki jonaskóff albo cyrus. Zrozumcie , że nie możecie go kochać , bo go nie znacie ! nie widziałyście go nigdy na oczy. Możecie kochać / uwielbiać jego twórczość , piosenki Nirvany , muzykę którą wspólnie tworzyli, ale nie możecie kochać żadnego członka zespołu i koniec Kurt [*] Odpowiedz Link Zgłoś
sander Re: Nirvana . 23.08.10, 12:34 mam bluzkę z Nirvany. ;D z bachorkiem. xD Rape Me <333333333333333333333333333333333333333 Odpowiedz Link Zgłoś
in_bloom Re: Nirvana . 23.08.10, 17:31 kocham ten zespół ach ich muzyka to coś wspaniałego nie raz wzrusza nie raz poprawia mi humor. lubie równiez wiele innych zespołów ale ten jest na pierwszym miejscu oglądam:koncert,teledyski i jeszcze do mnie nie dotarło,ze nigdy nie pójdę na ich koncert. ile ja bym dała żeby Kurt żył. co do ulubionych piosenek hmm kocham wszystkie mniej mi się podoba all apologies. pozdrawiam fanów Nirvany lecz tych którzy znaja więcej niż trzy piosenki i tych którzy nie ograniczają się do nevermindu Odpowiedz Link Zgłoś