• ruddy. rape me, my friend. 02.08.10, 11:10
      słucham. lubię Rape me i Smell like teen spirit. *.*
    • made_in_italy I ♥ ... 02.08.10, 11:16
      ten zespół to moje życie. Przesłuchałam prawie wszystkie piosenki i parę wpadło
      mi w ucho:
      Something in the Way,
      Smells like teen spirit,
      Come as you are,
      in bloom,
      You know you're right,
      Polly,
      rape me,
      Heart Shaped Box,
    • scream_ <3 02.08.10, 11:23
      No pewnie .
      kocham smeels like teen spirit, rape me, all apologiez ..
      • lilii_95 Re: <3 02.08.10, 11:36
        ulubione? Rape me, Tourette's, Very Ape, On A Plain, Smells like teen spirit,
        Pennyroyal Tea, Stay Away, In Bloom, Breed, Drain You, Radio Friendly Unit
        Shifter.
        • lilii_95 Re: <3 02.08.10, 11:39
          podsumowując - bardzo przypodobała się muzyka tego trio. bardzo mnie inspiruje,
          praktycznie 'pomaga' mi w jakiś sposób przy tworzeniu. prawdziwa.
          ogólnie współczuję Kurtowi, ale cóż - tak widać musiało się skończyć. szkoda,
          szkoda...
    • stelarog Re: Nirvana . 02.08.10, 15:51
      idiotka_ napisał(a):

      > Słucha ktoś .?
      > Jeżeli tak to jakie piosenki lubicie najbardziej .?
      > Ja osobiście UWIELBIAM ten zespół . XD Nie wiem dlaczego .
      > Po prostu podoba mi się ich muzyka . Szkoda że Kurt się zabił * ___ *
      > a moje ulubione piosenki to 'rape me' i 'oh me' < 3
      >
      > Nie wiem czy był taki wątek , o .

      Osobiście ja też lubię ten zespół ! Jest bardzo fajny.
      Najbardziej lubię " Smells like teen spirit ". Polecam również inne kawałki.
      Oraz takie zespoły jak IRON MAIDEN oraz SLIPKNOT !
      Pozdro wink
    • flo. Re: Nirvana . 02.08.10, 15:53
      heart shaped box i rape me. <3
      • nosugartonight Re: Nirvana . 02.08.10, 15:56
        Smells like teen spirit the best!<3 i nie jest udowodnione,ze Kurt się
        zabił,moze w tym wszytskim ktos miał jeszcze udział...
    • zbieramchmury Re: Nirvana . 02.08.10, 16:01
      ja lubię Nirvanę. c;
    • dirty kurt się NIE zabił -__- 22.08.10, 22:04
      a muzykę zespołu uwielbiam.
      • kukartka Re: Nirvana 23.08.10, 12:28
        owszem słucham Nirvany , ale jeszcze nie mogę się nazwać fanem - bo jak dla mnie to
        pojęcie względne .
        uwielbiam piosenki Nirvany , a prawda jest taka , że większość osób wymienia tylko : Smells
        like teen spirit bo ta piosenka była najbardziej popularna wśród słuchaczy Kurta i później
        nie chciał jej grać na koncertach.
        ja uwielbiam : Lithium <3 You know you're right <3 Heart-shaped box <3 Rape me <3
        Hairspray Queen <3 Come as you are <3


        Osobiście przyznaję się do tego, że nie znam wszystkich piosenek Nirvany , nie zdążyłam
        ich poznać i nie będę z siebie robić wielkiej znawczyni historii Nirvany , bo znam kilka
        podstawowych faktów i tyle .
        Najbardziej bawią mnie komentarze typu : ja wiem wszystko o Kurcie , czytałam całą
        biografię i wiem, że to było tak a to było tak .
        A SKĄD TY TO MOŻESZ WIEDZIEĆ CZŁOWIEKU ?!
        Byłaś z Kurtem, że wiesz co robił ? Widziałaś to ? NIE ! Tylko czytasz to , co ktoś napisał a
        jaką masz pewność , że poszczególne rzeczy się wydarzyły ? To , że ktoś coś napisał to nie
        znaczy , że to prawda ?!
        Ja do tej pory nie wiem o nich w pełni wszystkiego i NIE CHCĘ wiedzieć rozumiecie ?
        Do tej pory nawet nie pojmuję niektórych piosenek , nie interpretuję ich , bo nawet za 50
        lat nie będę wiedzieć co Kurt chciał nam przekazać pisząc teksty . W każdej piosence jest
        ukryte drugie dno, ale my niestety nigdy nie dowiemy się o tym co Kurt miał na myśli.
        I aż rzygać mi się chce jak czytam te niektóre komentarze " och jaka ze mnie wielka
        fanka Nirvany " , " ja znam wszystkie piosenki i każdą rozumiem " . sciana
        Dajcie sobie spokój z takimi komentarzami uncertain
        Jak dla mnie wypowiedź pt : Kocham Kurta to wypowiedź na poziomie faneczki jonaskóff
        albo cyrus. Zrozumcie , że nie możecie go kochać , bo go nie znacie ! nie widziałyście go
        nigdy na oczy. Możecie kochać / uwielbiać jego twórczość , piosenki Nirvany , muzykę
        którą wspólnie tworzyli, ale nie możecie kochać żadnego członka zespołu i koniec uncertain



        Kurt [*]
      • sander Re: kurt się NIE zabił -__- 23.08.10, 12:37
        nie bo po co.
    • sander Re: Nirvana . 23.08.10, 12:34
      mam bluzkę z Nirvany. ;D
      z bachorkiem. xD
      Rape Me <333333333333333333333333333333333333333
      • in_bloom Re: Nirvana . 23.08.10, 17:31
        kocham ten zespółserce
        ach ich muzyka to coś wspaniałego nie raz wzrusza nie raz poprawia mi humor.
        lubie równiez wiele innych zespołów ale ten jest na pierwszym miejscuwink
        oglądam:koncert,teledyski i jeszcze do mnie nie dotarło,ze nigdy nie pójdę na
        ich koncert.
        ile ja bym dała żeby Kurt żył.

        co do ulubionych piosenek hmm kocham wszystkie
        mniej mi się podoba all apologies.
        pozdrawiam fanów Nirvany lecz tych którzy znaja więcej niż trzy piosenki i tych
        którzy nie ograniczają się do nevermindusmile
    • werix3 Re: Nirvana . 23.08.10, 17:37
      moja też ' rape me ' .
    • frutella_xd Re: Nirvana . 24.08.10, 13:23
      Chyba rape me i lake of fire c:.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka