Dodaj do ulubionych

Załamka co ja mam zrobić?

16.01.10, 20:38
Mój chłopak mnie zostawił
Próbował się zabic ale nie powiedział mi czemu mnie zostawił
Mam dość
Pomocy!!
Obserwuj wątek
    • sonia321 Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 21:27
      spokojnie
      jeszcze nie jednego będziesz miała
      a poza tym jesteś głupia jak chcesz się zabić przez jakiegoś debila
    • emm_ Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 21:42
      Świat nie kończy się na jedny chłopaku.
      Są lepsi.
      • natalia2097 Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 21:44
        tego kwiata jest pół świata kochana
      • zapamietaj_mnie Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 21:47
        najlepiej Ci zrobi przebywanie z kimś kto jest Ci bliski, np. przyjaciółką wink
        _______________________________________
        https://avril-images.net/albums/Photo%20Shoots/Abbey%20Dawn%202009/abbeydawnshoot74.jpg

        lubisz avril lavigne? serce
        chcesz wiedzieć co u niej nowego?tongue_outP
        wejdź na :
        x-avril-lavigne-x.blog.onet.pl
        codziennie nowe wiadomości! big_grin
        zapraszam ! kiss

        p.s. jeśli ktoś.
        chciałby dowiedzieć się.
        czegoś o avril.
        lub o niej pogadać.
        proszę pisać!
        na pewno odpiszę.
        gg : 15544787
    • lovedisneystars Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 21:48
      Tego kwiata jest pół świata xxD
      • lady_cat Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 21:54
        weź go wsadź w du.pe jak najgłębiej możesz .
        • igusiaaa Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:00
          Po pierwsze... nie warto ryczeć dla tego idioty...
          Po drugie... zabijać też nie warto.
          Na świecie jest milion chłopaków. On nie był ostatnim...
          Jeszcze będziesz tysiąc razy ryczeć przez facetów.
          Taki nasz los. Nie martw się i zacznij rozglądać się za następnym ciachem wink smile
          • piratka13 Re: Załamka co ja mam zrobić? 17.01.10, 08:30
            Kochać można wiele razy ,lecz prawdziwie tylko raz naj widoczniej to nie był ten
            jedyne .. zapomnij jak naj predzej o nim !; ]
    • agateczka15 on czy ty 16.01.10, 22:01
      to on chciała się zabić czy ty ?
      • dreamer483 Re: on czy ty 16.01.10, 22:07
        No ona napisała, że on. Więc ja nie kminie tych ludków nade mną i pode
        mną confused
      • dynka Re: on czy ty 16.01.10, 22:12
        agateczka15 napisał(a):

        > to on chciała się zabić czy ty ?
        On się chciał zabic
    • aivelen Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:02
      o maj gat. probowała sie zabic? wez ty do neigo idz i pogadaj z nim! nie zdradziłaś go albo
      coś? moze on po prostu ma problemy ze swoim zyciem. ale to dziwne ze nic ci nie
      powiedział. wspołczuje
    • violet_ Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:12
      tak oto pozytywnie wpływa na dzieci oglądanie serialu "zbuntowani".

      buziaczki.
      • oleska940 Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:16
        Nadzwyczajniej w świecie jest nienormalny albo po prostu chce zwrócić na siebie uwagę
        ...pogadaj z nim a jak nie będzie chciał to nie wpychaj sie na chama
    • drama_queen Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:16
      koko dżambo i do przodu xdd
    • patrzcie_ludzie Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:18
      Podnieść głowę do góry i poszukać sobie innego.
      • igusiaaa Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:21
        Aaa... ja myślałam, że to Ty chciałaś się zabić.
        Sory pomyłka.
        Hmm... trudny przypadek.
      • blondi_girl Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:22
        a on chciał się zabić przez ciebie, czy to nie ma nic wspólnego z waszym zwiazkiem?
        no, ale tak czy siak, nie wiem co mam ci poradzić...
    • zaczarowanaaa Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:20
      radze ci z nim poważnie porozmawiać. może coś sie stało? jeśli go kochasz to
      warto mu pomóc bo potem jak sie coś niemiłego wydarzy to bd tego żałować.
      spróbuj podejść do tego spokojnie, na pewno wszystko sie wyjaśni.
      Powodzenia kiss
    • olgx Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:27
      Uuuuu......;/
      Nie załamuj się! Napisać "olej go" ci w niczym nie pomoże, bo pewnie ciągle o
      nim myślisz. Może pogadaj z nim, tzn., zależy jaki to typ, bo niektórzy powiedzą
      ci spier****j i cie nie beda sluchac, a niektorzy wysłuchają.
    • demi2917 Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:32
      Spróbuj z nim pogadać. Spytaj mu sie co się stało. Może ma jakieś poważne
      problemy i zerwał z tobą, bo nie chciał cie do tego mieszać??
      • meryll Re: Załamka co ja mam zrobić? 17.01.10, 07:53
        oł dżizas.
        Przez chłopaka się zabić. ? Idiotyzm.

        sciana

        Ja to bym mu nazłość ciągle robiła.. X DD
    • jeeina128 spokojnie 17.01.10, 08:03
      masz 14 lat DOPIERO znajdziesz se nie jednego chłopaka jeszcze
      popierdziel z niego i tyle. Chociaż to nie łatwe zapomnij i tyle
    • light Re: Załamka co ja mam zrobić? 17.01.10, 08:17
      A oto kolejny problem z cyklu: "Chłopak mnie zostawił, plis!!"
      Ech, kobieto, ile Ty masz lat? No ile? Dzieci chcesz mieć już? Ślub brać?
      Uspokój się... Mi kiedyś też kolega napisał, że "Idzie się zabić" i wyłączył
      telefon, a mnie brzuch bolał do rana i brało mnie na wymioty... I co się
      okazało, że tak spytam publiczność?!
      Poszedł spać...
      A żyje do dziś.
      • pepu Re: noooooooo.... 17.01.10, 08:25
        wiesz najlepiej idz do niego i pogadaj tongue_out pozatym 'chciała sie zabic' a zyje
        jescze? jak nie to wielki krzyż .!crying a jeli zyje to idz i pogadaj brawo
    • idiotka_ Re: Załamka co ja mam zrobić? 17.01.10, 08:20
      e , masz go olać .?
      nie przejmuj się .!
      Przecież całe życie przed tobą .
      Nie przejmuj się jakimś pieprzonym chłopakiem , o .
      Bo to na pewno nie pierwszy i nie ostatni .
      Najwidoczniej nie był Ciebie wart . ; )

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka