dynka 16.01.10, 20:38 Mój chłopak mnie zostawił Próbował się zabic ale nie powiedział mi czemu mnie zostawił Mam dość Pomocy!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sonia321 Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 21:27 spokojnie jeszcze nie jednego będziesz miała a poza tym jesteś głupia jak chcesz się zabić przez jakiegoś debila Odpowiedz Link Zgłoś
emm_ Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 21:42 Świat nie kończy się na jedny chłopaku. Są lepsi. Odpowiedz Link Zgłoś
natalia2097 Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 21:44 tego kwiata jest pół świata kochana Odpowiedz Link Zgłoś
zapamietaj_mnie Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 21:47 najlepiej Ci zrobi przebywanie z kimś kto jest Ci bliski, np. przyjaciółką _______________________________________ lubisz avril lavigne? chcesz wiedzieć co u niej nowego?P wejdź na : x-avril-lavigne-x.blog.onet.pl codziennie nowe wiadomości! zapraszam ! p.s. jeśli ktoś. chciałby dowiedzieć się. czegoś o avril. lub o niej pogadać. proszę pisać! na pewno odpiszę. gg : 15544787 Odpowiedz Link Zgłoś
lovedisneystars Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 21:48 Tego kwiata jest pół świata xxD Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 21:54 weź go wsadź w du.pe jak najgłębiej możesz . Odpowiedz Link Zgłoś
igusiaaa Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:00 Po pierwsze... nie warto ryczeć dla tego idioty... Po drugie... zabijać też nie warto. Na świecie jest milion chłopaków. On nie był ostatnim... Jeszcze będziesz tysiąc razy ryczeć przez facetów. Taki nasz los. Nie martw się i zacznij rozglądać się za następnym ciachem Odpowiedz Link Zgłoś
piratka13 Re: Załamka co ja mam zrobić? 17.01.10, 08:30 Kochać można wiele razy ,lecz prawdziwie tylko raz naj widoczniej to nie był ten jedyne .. zapomnij jak naj predzej o nim !; ] Odpowiedz Link Zgłoś
dreamer483 Re: on czy ty 16.01.10, 22:07 No ona napisała, że on. Więc ja nie kminie tych ludków nade mną i pode mną Odpowiedz Link Zgłoś
dynka Re: on czy ty 16.01.10, 22:12 agateczka15 napisał(a): > to on chciała się zabić czy ty ? On się chciał zabic Odpowiedz Link Zgłoś
aivelen Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:02 o maj gat. probowała sie zabic? wez ty do neigo idz i pogadaj z nim! nie zdradziłaś go albo coś? moze on po prostu ma problemy ze swoim zyciem. ale to dziwne ze nic ci nie powiedział. wspołczuje Odpowiedz Link Zgłoś
violet_ Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:12 tak oto pozytywnie wpływa na dzieci oglądanie serialu "zbuntowani". buziaczki. Odpowiedz Link Zgłoś
oleska940 Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:16 Nadzwyczajniej w świecie jest nienormalny albo po prostu chce zwrócić na siebie uwagę ...pogadaj z nim a jak nie będzie chciał to nie wpychaj sie na chama Odpowiedz Link Zgłoś
drama_queen Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:16 koko dżambo i do przodu xdd Odpowiedz Link Zgłoś
patrzcie_ludzie Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:18 Podnieść głowę do góry i poszukać sobie innego. Odpowiedz Link Zgłoś
igusiaaa Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:21 Aaa... ja myślałam, że to Ty chciałaś się zabić. Sory pomyłka. Hmm... trudny przypadek. Odpowiedz Link Zgłoś
blondi_girl Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:22 a on chciał się zabić przez ciebie, czy to nie ma nic wspólnego z waszym zwiazkiem? no, ale tak czy siak, nie wiem co mam ci poradzić... Odpowiedz Link Zgłoś
zaczarowanaaa Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:20 radze ci z nim poważnie porozmawiać. może coś sie stało? jeśli go kochasz to warto mu pomóc bo potem jak sie coś niemiłego wydarzy to bd tego żałować. spróbuj podejść do tego spokojnie, na pewno wszystko sie wyjaśni. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
olgx Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:27 Uuuuu......;/ Nie załamuj się! Napisać "olej go" ci w niczym nie pomoże, bo pewnie ciągle o nim myślisz. Może pogadaj z nim, tzn., zależy jaki to typ, bo niektórzy powiedzą ci spier****j i cie nie beda sluchac, a niektorzy wysłuchają. Odpowiedz Link Zgłoś
demi2917 Re: Załamka co ja mam zrobić? 16.01.10, 22:32 Spróbuj z nim pogadać. Spytaj mu sie co się stało. Może ma jakieś poważne problemy i zerwał z tobą, bo nie chciał cie do tego mieszać?? Odpowiedz Link Zgłoś
meryll Re: Załamka co ja mam zrobić? 17.01.10, 07:53 oł dżizas. Przez chłopaka się zabić. ? Idiotyzm. Ja to bym mu nazłość ciągle robiła.. X DD Odpowiedz Link Zgłoś
jeeina128 spokojnie 17.01.10, 08:03 masz 14 lat DOPIERO znajdziesz se nie jednego chłopaka jeszcze popierdziel z niego i tyle. Chociaż to nie łatwe zapomnij i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
light Re: Załamka co ja mam zrobić? 17.01.10, 08:17 A oto kolejny problem z cyklu: "Chłopak mnie zostawił, plis!!" Ech, kobieto, ile Ty masz lat? No ile? Dzieci chcesz mieć już? Ślub brać? Uspokój się... Mi kiedyś też kolega napisał, że "Idzie się zabić" i wyłączył telefon, a mnie brzuch bolał do rana i brało mnie na wymioty... I co się okazało, że tak spytam publiczność?! Poszedł spać... A żyje do dziś. Odpowiedz Link Zgłoś
pepu Re: noooooooo.... 17.01.10, 08:25 wiesz najlepiej idz do niego i pogadaj pozatym 'chciała sie zabic' a zyje jescze? jak nie to wielki krzyż .! a jeli zyje to idz i pogadaj Odpowiedz Link Zgłoś
idiotka_ Re: Załamka co ja mam zrobić? 17.01.10, 08:20 e , masz go olać .? nie przejmuj się .! Przecież całe życie przed tobą . Nie przejmuj się jakimś pieprzonym chłopakiem , o . Bo to na pewno nie pierwszy i nie ostatni . Najwidoczniej nie był Ciebie wart . ; ) Odpowiedz Link Zgłoś